1 AAA Razorbacks 3 1-0 Won By Forfeit 1-0 Lo Tengo 0 Lost by Forfeit    52 Abel, Brody 0-1 Kansas City KS Mac's Fast Pitch Wheezers 2 Roseville CA Roseville Eagles 9 Gaspar, Ed   1 January 23rd-January 24th- AAU Tournament - Orlando FL
1 AAA Razorbacks 2 2-0 NA 1-0 Capitalinos de Caracas- Venezuela 0 NA   1 Abitong Casey 0-1 Sudbury ON Sudbury Relic 2 Combatiente Fastpitch de Venezela 5 Sandoval, Wilham   2 February 13th- February 16th New Zealand National Tournament- Auckland NZ
1 AAA Razorbacks 1 2-1 Pinder, Sheldon 0-1 Staten Island NY Swashbucklers  8 Haldane, Richard   1 Abitong, Casey 0-2 Sudbury ON Sudbury Relic 0 Equipo Aguilos de Venezuela 9 Chaparro, Erik   3 March 4th- March 8th Australian National Tournament- Blacktown NSW
1 AAA Razorbacks 3 3-1 Won by Forfeit 1-0 Sureno Soy 0 Lost by Forfeit    L-8 Adams, Jamie 0-1 Oxford ON Oxford Bandits 0 Sweaburg ON Sweaburg Crush 6 Sebastien, Ty   4 May 3rd- May 4th- Hustle Hogs Icebreaker- DeKalb IL
1 AAA Razorbacks 0 3-2 Davis, Thomas 0-1 The Bar's NAFA Selects 3 Leiph, Scott   L-8 Adams, Jamie 1-1 Oxford ON Oxford Bandits 16 Harwood Corners ON 0 Yantzi, Kevin   5 May 3rd- May 4th  Coldwater Early Bird Tournament- Coldwater MI
58 Ackley IA Grumpy's Bar 10 1-0 Mihal, Scott 1-0 MN- Pub 500 0 Sitane, Brian   L-8 Adams, Jamie 2-1 Oxford ON Oxford Bandits 10 Sweaburg ON Sweaburg Crush 3 Martin, Adam   6 May 3rd- May 4th- MAFTL Week 1- Willow Street PA
58 Ackley IA Grumpy's Bar 11 2-0 Mihal, Scott 2-0 Kansas City KS KC Angels 10 Talamantez, Raul   L-8 Adams, Jamie 3-1 Oxford ON Oxford Bandits 10 Norwich ON Norwich Tigers 0 NA   7 May 9th- May 11th Millgrove Early Bird Tournament- Millgrove ON
58 Ackley IA Grumpy's Bar 4 2-1 Bahr, Scott 0-1 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 6 Wright, Matt   L-8 Adams, Jamie 4-1 Oxford ON Oxford Bandits 9 Straffordville ON Straffordville Giants 2 NA   8 May 16th- May 18th Rodney Fox Memorial Tournament- Stevens PA
58 Ackley IA Grumpy's Bar 3 2-2 Bahr, Scott 0-2 Pala CA Pala Braves 9 Dondaro, Nate   L-8 Adams, Jamie 5-1 Oxford ON Oxford Bandits 2 Innerkip ON Innerkip Expos 4 McKillop. Jake   9 May 16th- May 18th May Day's TournamentKelawna BC
3 ACT 7 1-0 Kirkpatrick, Andrew 1-0 Northern Territory 0 Farrell, Jarryd   L-8 Adams, Jamie 6-1 Oxford ON Oxford Bandits 17 Tavistock ON Tavistock Merchants 2 NA   10 May 17th- May 19th- Woodstock Tournament- Woodstock ON
3 ACT 9 2-0 Folkard, Adam 1-0 New South Wales 0 Darby, James   20 Adams, Steve 0-1 Santa Barbera CA Clydesdales 1 Moorpark CA J & B Painting 8 Gluckman, Jason   11 May 23rd- May 24th- Memorial Weekend- Walcott IA
3 ACT 5 3-0 Kirkpatrick, Andrew 2-0 Western Australia 0 Duncan, Tyson   40 Adelbaek, Andreas 0-1 Denmark Junior National Team 0 Japan Junior National Team 7 Hirayu, Takenori   12 May 24th- May 25th- Joe Santos Memorial- Pueblo CO
3 ACT 12 4-0 Folkard, Adam 2-0 Queensland 1 Berridge, Chris   1 Alacantra, Jayson 0-1 Caracas Bravos de Venezuela 0 Giants- Venezuela 15 Perez, Saniago   13 May 23rd- May 24th- Casey at tha Bat Tournament- Williamsburg ON
3 ACT 7 5-0 Kirkpatrick, Andrew 3-0 Victoria 0 Rigg, Mark   1 Alcantara, Jayson 0-2 Caracas Bravos de Venezuela 0 Toronto ON Toronto Bat-Men 3 Keeshig, Caleb   14 May 24th- May 25th- Castro Jokers Tournament- Austin TX
3 ACT 9 6-0 Folkard, Adam 3-0 New South Wales 2 Peters, Laurie   1 Alcantara, Jayson 0-3 Caracas Bravos de Venezuela 0 Minneapolis MN Team Minnesota 3 Koert, Paul   15 May 24th- May 25th- Molly Sherman Tournament- Elkland PA
3 ACT 9 7-0 Kirkpatrick, Andrew 4-0 Victoria 3 Weldon, Louis   52 Alder, Shane 1-0 Boise ID Boise Riverdogs 13 Belleville ILBellville Stallions 0 Godar, Michael   16 June 6th- June 8th- Jim Bradford Memorial- Cobourg ON- Open 
3 ACT 9 8-0 Selu, Jay 1-0 Western Australia 1 Harris, Mark   52 Alder, Shane 1-1 Boise ID Boise Riverdogs 0 Fox Cities WI Stone Yard 1 Stuhr, Matt   17 June 6th- June 8th- Jim Bradford Memorial- Cobourg ON- Intermediate- Masters- Juniors
3 ACT 13 9-0 Selu, Jay 2-0 Queensland 12 Halsey, Dean   52 Alder, Shane 2-1 Boise ID Boise Riverdogs 11 Kansas City KS Kansas City Indios 0 Garcia Sr., Jamie   18 June 6th- June 8th- I.S.C. Area Qualifier- Walcott IA
3 ACT 8 10-0 Selu, Jay 3-0 Northern Territory 1 Cooley, Joel   52 Alder, Shane 3-1 Boise ID Boise Riverdogs 12 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 3 Einhorn, Jason   19 June 6th- June 8th- Mid Atlantic Travel League- Lancaster PA
3 ACT 4 11-0 Folkard, Adam 4-0 Victoria 1 Goodall, Joel   52 Alder, Shane 3-2 Boise ID Boise Riverdogs 3 Kansas City KS Mac's Fast Pitch Wheezers 7 McCall, Joe   20 Lune 7th- June 8th- Best of the West Tournament- Santa Barbera CA
3 ACT 3 12-0 Folkard, Adam 5-0 Victoria 2 Goodall, Joel   55 Aldridge, Sam 1-0 Cobourg ON Cobourg Force 4 Auburn MI Gushow Excavating 3 Wetters, John   21 June 13th- June15- I.S.C. Qualifier- Mitchell ON
71 AL- Southern 60's 2 0-1 Ford, Chuck 0-1 Madison WI Insurance Center-60 3 Blaisdell, Herb   55 Aldridge, Sam 1-1 Cobourg ON Cobourg Force 4 Ashland OH Ohio Battery 6 Snow, Russ   22 June 13th- June15- I.S.C. Junior Qualifier- Mitchell ON
71 AL- Southern 60's 6 0-2 Ford, Chuck 0-2 Black Earth WI The Shoe Box-60 15 Hellenbrand, Gary   55 Aldridge, Sam 2-1 Cobourg ON Cobourg Force 3 Haywood CA Bay Area Merchants 2 Gaspaer, Ed   23 June 13th- June 15th- Kelso Invitational- Kelso MO
71 AL- Southern 60's 0 0-4 Eligio, Enrique 0-1 Minneapolis MN Anytime Fitness-60 9 Heller, Lou   55 Aldridge, Sam 3-1 Cobourg ON Cobourg Force 8 Toronto ON Toronto Gators 7 Zack, Darren   24 June 13th- June15- Lee Isenhart- Lefty Bartos Invitational- Midland MI Quqlifier Sise
71 AL- Southern 60's 5 0-3 Ford, Chuck 0-3 Des Moines IA Metros-60 12 Clark, Mike   13 Alkerton, Cory 1-0 Williamsburg ON Williamsburg Cigars 4 Lyn ON Lyn Lightning 2 McNish, Shane   25 June 13th- June15- Lee Isenhart- Lefty Bartos Invitational- Midland MI  B & C SIDE
12 Albuquerque NM Albuquerque A's 2 0-1 Anderson, Ron 0-1 Pueblo CO CDI Auto 14 Jiron, Leon   13 Alkerton, Cory 1-1 Williamsburg ON Williamsburg Cigars 2 Kanata ON Kanata Storm 5 Barber, Andy   26 June 20th- June 22nd- Peter Hallman Memorial- Kitchener ON
12 Albuquerque NM Albuquerque A's 1 0-2 Francisco, Ray 0-1 Pueblo CO Southwest Motors 11 Ayala, Gabe   16 Alkerton, Cory 1-2 Ottawa ON Broker 4 Tickets 1 Niagara Falls ON Niagara Snappers 0 Phibbs, Andrew   27 June 20th- June 22nd- Hill United Shootout- St. Catherine's ON
12 Albuquerque NM Albuquerque A's 3 0-3 Martinez, Marci 0-1 Farmington MN Farmington Natives 13 Anderson, Rondale   16 Alkerton, Cory 1-3 Ottawa ON Broker 4 Tickets 5 Elmira ON Erb Electric Expos 6 Halstead, Casey   28 June 20th- June 22nd- Midwest Fastpitch Classic- Greenville WI
L-3 ALL- STARS 2 NA Patterson, Grant 3-2 Scarborough ON Scarborough Athletics 1 Koert, Paul   35 Alkerton, Cory 2-3 Ottawa ON Ottawa Brokers 4 Tickets 15 Charlottetown PEI Fawcetts Fastball Club 8 Craig, Chris   29 June 20th- June 22nd-OASA Junior Eliminations
32 Alvinston ON Alviston Indians 1 0-1 Hoffman, Doug 0-1 St. Thomas ON Evergreen Storm 3 Legace- Roote, Michael   39 Alkerton, Cory 3-3 Kanata ON Kanata Pirates 5 Fonda NY D.A. Collins 2 Sierra, Tito   30 June 27th- June 29th- North American Fastball Challenge- Jarvis ON
32 Alvinston ON Alviston Indians 1 0-2 Gillis, Doug 0-1 Farmville PA Farmville Auction 4 Rutt, Jerlin   39 Alkerton, Cory 3-4 Kanata ON Kanata Pirates 4 Oshawa ON Oshwa Rebels 6 McNaughton, Steve   31 June 27th- June 29th- North American Fastball Challenge- Jarvis ON Intermediate 
32 Alvinston ON Alviston Indians 0 0-3 Hoffman, Doug 0-2 Midland MI Emerson Aces 8 Kelly, Ty   48 Alkerton, Cory 3-5 Ottawa ON Broker 4 Tickets 2 Quebec Juniors 3 Villenuve, Marc-Andre   32 June 27th- June 29th- Huron Wellness Invitaional- Port Huron MI
32 Alvinston ON Alviston Indians 8 1-3 Faucette, Rob 1-0 Westerville OH Westerville Capitols 4 Cantrell, Mike   54 Alkerton, Cory 3-6 Ottawa ON Brokers 4 Tickets 0 Denmark WI Circle Tap  9 Potolicchio, Juan   33 June 27th- June 29th- Midsummer Classic- Bloomington IL
73 Alvinston ON Alvinston Indians 9 2-3 Winship, Shaun 1-0 Oxford ON Oxford Bandits 0 Dickson, Rob   56 Alkerton, Cory 3-7 Ottawa ON Broker 4Tickets 2 Tavistock ON Tavistock Merchants 5 Fink, Chad   34 June 27th- June 29th- California Classic- San Diego CA
73 Alvinston ON Alvinston Indians 3 3-3 Crawford, Kyle 1-0 Kitchener ON Tri City Jays 2 Wise, Jeff   56 Alkerton, Cory 3-8 Ottawa ON Broker 4Tickets 8 Niagara Falls ON Niagara Snappers 9 Linton, Kyle   35 July 4th- July 6th- International Fastball Tournament in Bellechase- St. Clare QC
73 Alvinston ON Alvinston Indians 2 3-4 Winship, Shaun 1-1 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 5 Follings, Fred   L-1 Alkerton, Cory 0-0-1 Waterdown ON Waterdown Hammer 3 Mississauga ON Mississauga Arrows 3 Hoffman, Doug   36 July 4th- July 6th- Bob Law Memorial Vancouver Challenge- Vancouver BC
73 Alvinston ON Alvinston Indians 0 3-5 Crawford, Kyle 1-1 Sweaburg ON Sweaburg Crush 2 Pullin, Mike   L-1 Alkerton, Cory 0-1-1 Mississauga ON Mississauga Arrows 11 Etobicoke ON Etobicoke Royals 4 Smith, Marvin   37 July 10th- July- 13th- Cephas Roth Memorial- Tavistock ON
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 3 4-5 Crawford, Kyle 1-0 Glanworth ON Glanworth Gators 2 McKillop. Jake   L-1 Alkerton, Cory 1-1-1 Mississauga ON Mississauga Arrows 7 Jordan ON Jordan Jays 0 NA   38 July 11th- July- 13th- Boys of Summer- Denmark WI
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 5 4-6 Crawford, Kyle 1-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 6 Beecroft, Dan   L-2 Alkerton, Cory 1-0 Ottawa ON Kars Aces 5 Quyon QE Quyon Combat Flyers 4 Greer, Matt   39 July 11th- July- 13th- Au Sable NY
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 6 5-6 Crawford, Kyle 2-1 Shedden ON Shedden Mission 3 Walker, Craig   L-2 Alkerton, Cory 2-0 Ottawa ON Kars Aces 6 Stittsville ON Stittsville 56ers 1 Featherstone, Darren   40 July 11th- July- 20th- I.S.F. Junior Men's World Tournament
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 10 6-6 Crawford, Kyle 3-1 Morpeth ON Morpet Magic 0 Malott, Stephen   L-2 Alkerton, Cory 2-1 Ottawa ON Kars Aces 1 Micksburg ON Micksburg Twins 5 Costello Corey   41 July 14th- July 19th- European Championships
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 12 7-6 Sebastien, Ty 1-0 Morpeth ON Morpet Magic 7 Daly, Joe   L-2 Alkerton, Cory 5-10 Ottawa ON Kars Aces 1 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 2 Barber, Andy   42 July 18th- July 20th- NY Gremlins-PA Power Shootout- Elkland PA
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 10 8-6 Crawford, Kyle 3-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 1 Crocker, Brent   40 Allen, Loh 0-1 Singapore Junior National Team 0 Argentina Junior National Team 7 Fernandez, Julian   43 July 18th- July 20th- OASA Masters Provincials- Cmbridge ON
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 2 9-6 Crawford, Kyle 4-1 Springfield ON Springfield Brewers 0 Winship, Shaun   40 Allen, Loh 0-2 Singapore Junior National Team 0 Mexico Junior NationalTeam 13 Rodriguez, Jonathon   44 July 18th- July 20th- Schaefer and Bierlein Invitational- Frankenmuth MI
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 6 10-6 Lyons, Jeff 1-0 Glencoe ON Glencoe Astros 4 Degraw, Taylor   40 Allen, Loh 0-3 Singapore Junior National Team 5 Canada Junior Nationl Team 8 Healey, Eric   45 July 18th- July 20th- Pioneer Days- Salt Lake City UT
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians W 11-6 Won by Forfeit NA Springfield ON Springfield Brewers L Lost by Forfiet   71 Allen, Steve 0-1 Champaign IL Nohren Farms-60 0 Madison WI Insurance Center-60 1 Cushman, Larry   46 July 25th- July 27th- Erie Annual Tournament- Erie PA
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 4 12-6 Lyons, Jeff 2-0 Morpeth ON Morpet Magic 3 Malott, Stephen   34 Almedia, Sergio 1-0 Tijuana MX Team Marquez 3 Moorpark CA J & B Painting 2 Schweyer, Rob   47 July 25th- July 27th- North American Fastpitch Showcase- Mitchell ON
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 8 13-6 Lyons, Jeff 3-0 Springfield ON Springfield Brewers 0 Harwood, Jamie   34 Almedia, Sergio 2-0 Tijuana MX Team Marquez 14 Philadelphia PA Macabbi USA 0 Goss, Lamar   48 July 25th- July 27th- Gil Read Memorial- Ottawa ON
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 7 14-6 Lyons, Jeff 4-0 Shedden ON Shedden Mission 3 Dawdy, Jason   34 Almedia, Sergio 3-0 Tijuana MX Team Marquez 11 Bakersfield CA California A's 8 Mayson, Derek   49 July 25th- July 27th- Seattle Open- Seattle WA
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 4 15-6 Pavey, Travis 1-0 Shedden ON Shedden Mission 1 Goetz, Nick   14 Alonzo, Bobby 0-1 San Antonio TX Compardes 4 Austin TX Castro Jokers 5 Mojica, Mark   50 July 25th- July 27th- NAFA Open- Fargo ND
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 8 16-6 Pavey, Travis 2-0 Glencoe ON Glencoe Astros 5 Degraw, Taylor   14 Alonzo, Bobby 0-2 San Antonio TX Compardes 1 Houston TX Houston Colts 6 Peeples, Tony   51 August 1st- August 3rd- ASA National Tournament- 
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 4 17-6 Crawford, Kyle 5-1 Shedden ON Shedden Mission 3 Goetz. Nic   E Alvara, Bobby 0-1 Valley Import Center 1 San Mateo CA Cal-State Builders 9 Koster, Shawn   52 August 7th- August 10th- NAFA A Major- Moline IL
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 8 18-6 Lyons, Jeff 5-0 St. Thomas ON St. Thomas Storm 1 Beecroft, Dan   1 Alvarado, Daiver 1-0 Oriundo Soy 6 Diamond Kings Fastpitch 2 NA   53 August 7th- August 9th- NAFA AA- AA Major- Moline IL
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 10 19-6 Crawford, Kyle 6-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 1 Crocker, Brent   1 Alvarado, Daiver 2-0 Oriundo Soy 2 Minneapolis MN Team Minnesota 0 Koert, Paul   54 August 9th- August 16th- I.S.C. World Tournament- Kitchener ON
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 3 20-6 Crawford, Kyle 7-1 Glanworth ON Glanworth Gators 0 McKillop. Jake   1 Alvarez, Erick 1-0 Nationales de Venezuela 4 Oklahoma City OK Super Chiefs 1 Underwood, Jason   55 August 14th- August 16th- I.S.C. Legends World Tournament- Kitchener ON
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 8 21-6 Crawford, Kyle 8-1 Morpeth ON Morpet Magic 1 Malott, Stephen   1 Alvarez, Erick 2-0 Oriundo Soy 11 Nationales de Venezuela 4 Perez, Angel   56 August 11th- August 14th- I.S.C. II Championships- Kitchener ON
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 5 22-6 Crawford, Kyle 9-1 Glanworth ON Glanworth Gators 2 NA   1 Amaya, Luis 0-1 Sopotocientos de Venzuela- Venezuela 2 Scarborough ON Scarborough Force 3 Berube, Tom   57 August 15th- August 16th- I.S.C. Under 21Tournament- Kitchener ON
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 5 23-6 Crawford, Kyle 9-1 Glanworth ON Glanworth Gators 4 McKillop. Jake   71 Amburst, Mealich 0-1 Black Earth WI The Shoe Box-60 0 Minneapolis MN Anytime Fitness-60 4 Zerball, Willie   58 August 14th- August 17th- NAFA A- Moline IL
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 8 24-6 Crawford, Kyle 10-1 Glencoe ON Glencoe Astros 2 Lilly, Brian   71 Amburst, Mealich 1-1 Black Earth WI The Shoe Box-60 11 Coldwater MI Porter Seed-60 5 Goring, John   59 August 15th- August 17th- NAFA Under 23 Tournament- Moline IL
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 7 25-6 Won by Forfeit NA Springfield ON Springfield Brewers 0 Lost by Forfiet   L-4 Amos, Jayme 0-1 Milverton ON AW Millwright Chiefs 4 Ariss ON Ponsonby Sting 8 Cunningham, Dylan   60 August 25th- August 30th- European Super Cup- Amsterdam
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 9 26-6 Crawford, Kyle 11-1 Glencoe ON Glencoe Astros 4 Degraw, Taylor   73 Amos, Jayme 1-1 Sweaburg ON Sweaburg Crush 7 Arthur ON Arthur Merchants 1 Martin, Adam   61 August 26th- August 31st- Canadian National Championship- Charlottetown PEI
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 7 27-6 Crawford, Kyle 12-1 Glanworth ON Glanworth Gators 0 McKillop. Jake   5 Ampe, Scott 1-0 Eaton Rapids MI Wrightway Tree 5 Marshall MI Lightning 4 Kelly, Sean   62 August 29th- August 31st- Canadian Masters Championship- Charlottetown PEI
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 0 27-7 Crawford, Kyle 12-2 Glanworth ON Glanworth Gators 2 McKillop. Jake   49 Anderson, Bricklin 0-1 Medford OR Medford Bandits 0 Yakima WA JRW & Association 1 Robbins, Joe   63 August 29th- August 31st- Dirk Sherman Classic- Elkland PA
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 1 28-7 Crawford, Kyle 13-2 Glanworth ON Glanworth Gators 0 McKillop. Jake   49 Anderson, Bricklin 0-2 Medford OR Medford Bandits 0 Portland OR Portland Brewers 7 Smith, Rick   64 NFLD- Swing in to Summer Tournament- St. John's NFLD
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 5 29-7 Crawford, Kyle 14-2 Glanworth ON Glanworth Gators 1 McKillop. Jake   58 Anderson, James 0-1 Saskatchewan Kelvington PDC Comets 6 Fargo ND Koala's 10 Gable, Matt   65 St. John's Day Senior Tournament- St. John's NFLD
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 6 30-7 Crawford, Kyle 15-2 St. Thomas ON St. Thomas Storm 0 Beecroft, Dan   E Anderson, Josh 0-1 Surry BC Fleetwood Marlins 1 Canada Junior National Team 12 Villeneuve, Marc Andre   66 September 5th-September 9th- NAFA 35 & Over East- Moline IL
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 2 31-7 Crawford, Kyle 16-2 St. Thomas ON St. Thomas Storm 0 Cummings, Ryan   56 Anderson, Kyle 1-0 Puslinch ON Puslinch Kodiaks 3 West Fargo ND West Fargo Knights 0 Watts, Ben   67 September 5th-September 9th- NAFA 40 & Over East- Moline IL
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 1 31-8 Crawford, Kyle 16-3 St. Thomas ON St. Thomas Storm 2 Cummings, Ryan   12 Anderson, Rondale 0-1 Albuquerque NM Albuquerque A's 2 Pueblo CO CDI Auto 14 Jiron, Leon   68 September 5th-September 9th- NAFA 45 & Over East- Moline IL
L-7 Alvinston ON Alvinston Indians 8 32-8 Crawford, Kyle 17-3 St. Thomas ON St. Thomas Storm 4 Cummings, Ryan   12 Anderson, Rondale 0-2 Farmington MN Farmington Natives 0 Pueblo CO Southwest Motors 15 Ayala, Gabe   69 September 5th-September 9th- NAFA 50 & Over East- Moline IL
E Alvinston ON Alvinston Indians 2 32-9 Crawford, Kyle 0-1 Team Argentina Seniors 5 Sabate, Francisco   12 Anderson, Rondale 1-2 Farmington MN Farmington Natives 13 Albuquerque NM Albuquerque A's 3 Martinez, Marci   70 September 5th-September 9th- NAFA 55 & Over East- Moline IL
E Alvinston ON Alvinston Indians 2 32-10 Hoffman, Doug 0-1 Team Argentina Seniors 8 Lombardo, Francisco   12 Anderson, Rondale 1-3 Farmington MN Farmington Natives 0 Pueblo CO Southwest Motors 17 Ayala, Gabe   71 September 5th-September 9th- NAFA 60 & Over East- Moline IL
22 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 2 0-1 DeGraw, Taylor 0-1 Stratford/ Sebringville ON  Cubs 3 Randerson, Tyler   52 Andy, Bob 1-0 Ontario- Sight & Sound Waves 6 Bowen IL Bowen Fast Pitch 3 Gronewald, Andy   72 September 7th- September 9th- Golden Horse Shoe League Tournament
22 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 6 0-2 Pavey, Travis 0-1 New Dundee ON New Dundee Juniors 7 Eby, Ben   52 Andy, Bob 2-0 Ontario- Sight & Sound Waves 4 Sawdust City WI 2 Stickney, Mike   73 September 12th- September 14th- Ontario Challenge Cup- 
22 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 4 0-3 DeGraw, Taylor 0-2 Caladonia ON Caldonia Royals 6 Henwood, Chris   15 Angel, ? 0-1 Rochester NY NY Rampage  6 Elkland PA ESA Thunder Belly's 12 Porter, Brad   74 Niagara Falls Fastball League Playoffs
44 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 0 1-4 NA NA Frankenmuth MI Schaefer & Bierlein Wranglers  7 Lach, Zach   6 Aresco, Anthony 0-1 Farmersville PA Farmersville Auction 1 PA-Globe 6 Schofield, Justin   75 NFLD- Senior Provincials- St. John's NFLD
44 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 13 2-4 NA NA Riverside MI Smalltown Fastpitch 12 NA   39 Aresco, Anthony 0-2 Boston MA Seadogs 0 Kanata ON Kanata Pirates 1 Smith, Jason   L-1 Golden Horseshoe Fastball League
44 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 2 2-5 NA NA Hemlock MI Turner Concrete 7 Church, G   14 Armijo, Jodie 0-1 San Antonio TX Compardes 1 Austin TX El Reys 10 Gutierrez, Armando   L-2 Greater Ottawa Fastball League
57 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 8 3-5 Stone, Sawyer 1-0 Innerkip ON Innerkip Junior Jets 1 Hunt, Kyle   22 Armstrong, George 1-0 Stratford/ Sebringville ON Cubs 8 New Dundee ON New Dundee Juniors 1 Baker, Johnny   L-3 Oshawa and District Fastball League
57 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 11 4-5 DeGraw, Taylor 1-0 Tavistock ON Junior Athletics 4 Wagler, Brady   22 Armstrong, George 2-0 Caladonia ON Caldonia Royals 6 Stratford/ Sebringville ON Cubs 7 Stone, Sawyer   L-4 South Perth Fastball League
57 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 6 5-5 DeGraw, Taylor 2-0 Midland MI Junior Explorers 4 Lewis, Mike   22 Armstrong, George 3-0 Stratford/ Sebringville ON Cubs 2 Owen Sound ON Junior Selects 1 Wardrop, Matt   L-5 St. John's NFLD Intermediate League
57 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 11 6-5 Stone, Sawyer 2-0 Innerkip ON Innerkip Junior Jets 5 Arnott, Mike   28 Armstrong, George 3-1 Sebringville ON Cubs 1 Owen Sound ON  Volkswagen Selects 5 Legace-Roote, Michael   L-6 St. John's NFLD Senior League
57 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 0 6-6 DeGraw, Taylor 2-1 Midland MI Junior Explorers 1 Rutt, Jerlin   28 Armstrong, George 4-1 Sebringville ON Cubs 6 Tavistock ON Tavistock Athletics  1 Kropf, Quinton   L-7 St. Thomas and District Fastball League
27 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 2 0-1 Hanley, Jovan 0-1 Fargo ND Kegel Black Knights 3 Muizelaar, Gerald   28 Armstrong, George 5-1 Sebringville ON Cubs 8 Napanee ON Double B Juniors 7 Bolton, Cole   L-8 Tri County League
27 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 1 0-2 Jamieson, Michael 0-1 Bloomington IL Stix 16 Waterhouse, Jordan   58 Armstrong, Murray 0-1 Fort Francis ON Fort Francis Wolves 4 WI- Lifetime Seamless Gutters 5 Klema, Chris   E Exhibition Games-+ Games reported by 1 team from something they played in but no other scores
27 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 7 1-2 Hanley, Jovan 1-1 Kenosha WI Dykstra Engineering 0 Lubkeman, Todd   58 Armstrong, Murray 1-1 Fort Francis ON Fort Francis Wolves 2 Petosky MI Northern Michigan Fastpitch 0 Devlin, Andrew  
38 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 3 1-3 Hanley, Jovan 0-1 Bloomington IL Bloomington Styx 10 Hunhoff, B.J.   58 Armstrong, Murray 2-1 Fort Francis ON Fort Francis Wolves 7 Marquette MI Marquete Fence 2 LaBine, Ryan  
38 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 2 1-4 Hanley, Jovan 0-2 West Fargo ND West Fargo Knights 9 Hartman, Jim   58 Armstrong, Murray 3-1 Fort Francis ON Fort Francis Wolves 8 Walcott IA Lamp Liter Inn 7 Ralfs Jr., Jerry  
38 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 4 1-5 Volden, Tim 0-1 Clifton Park NY New York Gremlins 11 Gollan, Karl   58 Arndt, Shayne 1-0 Auburn MI Auburn ATS 1 Colton CA Colton Dirtbags 0 Martinez, Jesse   LEGENDS
42 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 2 1-6 Gonzalez, Martin 0-1 Dominican Chicago International Warriors 9 Schweyer, Rob   58 Arndt, Shayne 2-0 Auburn MI Auburn ATS 6 Pala CA Pala Braves 5 Dondaro, Nate   JUNIORS
42 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 1 1-7 Kelly, Tyler 0-1 Clifton Park NY New York Gremlins 4 Gollan, Karl   18 Arnold, Brent 0-1 Davenport IA Bones BBQ Bombers 0 Walcott IA Walcott Merchants 7 Gollan, Karl  
42 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 4 1-8 Hanley, Jovan 0-1 Scarborough ON Scarborough Force 5 Scott, Don   18 Arnold, Brent 0-2 Davenport IA Bones BBQ Bombers 4 Oelwein IA Life of Iowa 13 Haenel, Justin  
51 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 1 1-9 Hanley, Jovan 0-1 Kitchener ON Hallman Twins 8 Manley, Jeremy   22 Arnott, Mike 1-0 Innerlip ON Innerkip Junior Jets Fastpitch 11 Owen Sound ON Junior Selects 3 McGregor, C  
51 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 5 2-9 Hanley, Jovan 1-1 Marshal MI Great Lakes Mariners 3 Kelly, Tyler   28 Arnott, Mike 1-1 Innerkip ON Ineerkip Junior Jets Fastpitch 1 Oshawa ON Double B Juniors 11 MacLeod, Steven  
51 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 2 3-9 Johnson, Josh 1-0 Pueblo CO Bandits 0 Manley, Regan   57 Arnott, Mike 1-2 Innerkip ON Innerkip Junior Jets 3 Midland MI Junior Explorers 7 Lach, Zach  
51 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz (7th) 2 3-10 Johnson, Josh 1-1 Midland MI Emerson Aces 7 Crawford, Kyle   57 Arnott, Mike 1-3 Innerkip ON Innerkip Junior Jets 5 Alvinston ON Junior Indians 11 Stone, Sawyer    
53 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 8 4-10 Hanley, Jovan 1-0 Halifax NS Halifax Pepperjacks 3 Forsythe, Ryan   11 Arp, David 0-1 Walcott IA Walcott Merchants 0 Aurora IL Dolan & Murphy  Shamrocks 4 Gonzalez, Martin  
53 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 8 5-10 Hanley, Jovan 2-0 Bryan OK Bryan Blackhawks 4 Underwood, Jason   11 Arp, David 0-2 Walcott IA Walcott Merchants 0 Des Moines IA McCuen's Pub/ Palazzos  5 Gollan, Karl  
53 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 0 5-11 Hanley, Jovan 2-1 Spanway WA Cleon's Auto Repair 5 Banner, Ryan   11 Arp, David 0-3 Walcott IA Walcott Merchants 1 Topeka KS Topeka Toros 15 Buckley, Tony  
53 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 3 5-12 Piquette, Nick 0-1 St. Paul MN Tin Cup 14 Hernandez, Miguel   18 Arp, Dave 1-3 Walcott IA Walcott Merchants 12 Davenport IA Silver Bullets 5 McGovern, Tim  
66 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 5 6-12 Volden, Tim 1-0 St. Louis MO St. Louis Mules 3 Downing, Troy   58 Arp, Dave 2-3 Walcott IA Walcott Merchants 7 Marquette MI Marquete Fence 2 Smith, Chuck  
66 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 1 6-13 Volden, Tim 1-1 Kenosha WI Dykstra Engineering Hogs 2 Lubkeman, Todd   58 Arp, Dave 2-4 Walcott IA Walcott Merchants 2 Omaha NE John's Plumbing 4 Williams, Eric  
66 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 7 7-13 Won by Forfiet NA Walcott IA Lampliter Free Agents 0 Lost by Forfiet   39 Arrendal, Julio 0-1 Fonda NY D.A. Collins 0 Staten Island NY Safari Swashbucklers 11 Hoffman, Doug  
66 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 8 8-13 Volden, Tim 2-0 St. Louis MO St. Louis Mules 1 Steinback, Eric   50 Askegaard, Ben 0-1 Fargo ND Rooter's Bar 3 Portage MB Portage Phillies 11 Waldvogel, Greg   
66 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz L 8-14 Volden, Tim 2-1 Kenosha WI Dykstra Engineering Hogs W Lubkeman, Todd   9 Avery, Corey 0-1 Calgary AB Calgary Sox 0 Vancouver BC Westbank Cardinals 7 Burns, Pat  
67 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 0 8-15 Meridith, Steve 0-1 Oswego NYCPI 9 Woolridge, Tracy   70 Ayala, Bobby 1-0 Moline IL NAFA 60/55 Free Agents-55 13 Minneapolis MN Anytime Fitness-55 7 Thomas, Doug  
67 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 3 9-15 Day, Debbie 1-0 Marshall MI Michigan Fastpitch 2 Damron, Shannon   69 Ayala, Chris 1-0 Omaha NE Dixon ZTR-50 3 Ashland OH Ohio Battery-50 1 Meinhart, Allen  
67 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 1 9-16 Day, Debbie 1-1 Grand Island NE Duetsche Fast Pitch 2 Wentling, Scott   12 Ayala, Gabe 1-0 Pueblo CO Southwest Motors 15 Farmington MN Farmington Natives 0 Anderson, Ron  
67 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 9 10-16 Day, Debbie 2-0 St. Louis MO St. Louis Mules 3 Downing, Troy   12 Ayala, Gabe 2-0 Pueblo CO Southwest Motors 11 Albuquerque NM Albuquerque A's 1 Francisco, Ray  
67 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 0 10-17 Day, Debbie 2-1 Kenosha WI Dykstra Engineering Hogs 7 Lubkeman, Todd   12 Ayala, Gabe 3-0 Pueblo CO Southwest Motors 17 Farmington MN Farmington Natives 0 Anderson, Rondale  
E Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 0 10-18 Kammueller, Kevin 0-1 Denmark WI Circle Tap Dukes 7 Goodall, Joel   12 Ayala, Gabe 3-1 Pueblo CO Southwest Motors 2 Pueblo CO Bandits 11 Terkelsen, Valdimir  
E Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 4 10-19 Nelson, Chris 0-1 Denmark WI Circle Tap Dukes 10 Goodall, Joel   41 Baanen, Arjan 0-1 The Netherlands 0 Czech Republic 10 Brenik, Jaroslav  
40 Argentina Junior National Team 1 1-0 Mata, Huemul 1-0 Mexico Junior NationalTeam 0 Ureta, Miguel   41 Baanen, Arjan 1-1 The Netherlands 8 Great Britain 4 Darby, James  
40 Argentina Junior National Team 7 2-0 Godoy, Roman 1-0 Canada Junior Nationl Team 0 Wardrop, Matthew   41 Baanen, Arjan 2-1 The Netherlands 10 Belgium 3 Cnops, Wout  
40 Argentina Junior National Team 7 3-0 Godoy, Roman 2-0 Czech Republic Junior National Team 0 Holobradek, Michal   60 Baanen, Arjan 3-1 Chicaboo's Stabroek (BEL) 11 MRKI (CRO) 4 Marunov, Michael  
40 Argentina Junior National Team 7 4-0 Fernandez, Julian 1-0 Singapore Junior National Team 0 Allen, Loh   L-8 Baer, Ian 1-0 Hickson ON Hickson Heat 7 Straffordville ON Straffordville Giants 4 NA  
40 Argentina Junior National Team 3 5-0 Mata, Huemul 2-0 Australia Junior National Team 0 Beashel, Callum   L-8 Baer, Ian 2-0 Hickson ON Hickson Heat 15 Norwich ON Norwich Tigers 1 NA  
40 Argentina Junior National Team 5 6-0 Mata, Huemul 3-0 New Zealand Junior National Team 0 Radford, Blake   L-8 Baer, Ian 3-0 Hickson ON Hickson Heat 10 Tavistock ON Tavistock Merchants 2 NA  
40 Argentina Junior National Team 8 7-0 Godoy, Roman 3-0 Japan Junior National Team 1 Yoshida, Naochika   58 Bahr, Scott 0-1 Ackley IA Grumpy's Bar 4 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 6 Wright, Matt  
40 Argentina Junior National Team 9 8-0 Godoy, Roman 4-0 USA Junior National Team 2 Chason, Ryker   58 Bahr, Scott 0-2 Ackley IA Grumpy's Bar 3 Pala CA Pala Braves 9 Dondaro, Nate  
40 Argentina Junior National Team 19 9-0 Fernandez, Julian 2-0 Denmark Junior National Team 0 Calov, Andreas   63 Baker, Ira 0-1 JA Beam House 2 Elkland PA ESA Thunderbelly's 9 Sherman, Bill  
40 Argentina Junior National Team 1 9-1 Mata, Huemul 3-1 New Zealand Junior National Team 3 Johnston, Ethan   63 Baker, Ira 0-2 JA Beam House 7 Farmersville PA Farmersville Auction 12 Zimmerman, Justin  
40 Argentina Junior National Team 3 10-1 Godoy, Roman 5-0 Japan Junior National Team 1 Okazaki, Kento   22 Baker, Jonathan 0-1 New Dundee ON New Dundee Juniors 4 Caladonia ON Caldonia Royals 8 Wardell, Ken  
40 Argentina Junior National Team 9 11-1 Godoy, Roman 6-0 New Zealand Junior National Team 0 Johnston, Ethan   22 Baker, Jonathan 0-2 New Dundee ON New Dundee Juniors 1 Stratford/ Sebringville ON Cubs 8 Armstrong, George  
1 Argentina Nationals 4 0-0-1 Godoy, Roman 0-0-1 Fundacion Bravos de Caracas 4 Hernandez, Jose   40 Baker, Jonathan 0-3 New Zealand Junior National Team 6 Canada Junior Nationl Team 12 Radford, Blake  
1 Argentina Nationals 15 1-0-1 Godoy, Roman 1-0-1 Oklahoma City OK Super Chiefs 0 Beets, David   40 Baker, Jonathan 0-4 Canada Junior Nationl Team 0 Japan Junior National Team 7 Okazaki, Kento  
1 Argentina Nationals 11 2-0-1 Godoy, Roman 2-0-1 Nationales de Venezuela 0 Cernejo, Freddy   E Baker, Jonathon  1-4 Canada Junior National Team 8 New Zealand Junior National Team 1 Gerard, ?  
1 Argentina Nationals 8 3-0-1 Godoy, Roman 3-0-1 Capitalinos de Caracas- Venezuela 0 Garcia, Miguel   28 Balkwill, Joey 0-1 Vasey ON Juniors 5 St. Mary's ON St. Mary's Steelworkers 12 DeGroot, Sean  
1 Argentina Nationals 2 3-1-1 Mata, Huemeil 0-1 Six Nations ON Hill United Chiefs 8 Folkard, Adam   28 Balkwill, Joey 0-2 Vasey ON Juniors 3 Domville ON 6 Reikwald, Adam  
10 Ariss ON Ponsonby Sting 7 1-0 Shannon, Ryan 1-0 Waterdown ON Waterdown Hammer 5 Smith, Marvin   34 Banaga, Fabian 0-1 Tiburones  0 Moorpark CA J & B Painting 7 Burns, Patrick  
10 Ariss ON Ponsonby Sting 5 1-1 Moore, Adam 0-1 Burgessville ON Burgessville Bulls 7 McDonald, Neil   36 Banner, Ryan 0-1 Surrey BC Fleetwood Marlins 2 Sooke BC Sooke Loggers 5 Lieph, Scott  
10 Ariss ON Ponsonby Sting 4 2-1 Shannon, Ryan 2-0 Shedden ON Shedden Mission 3 Dawdy, Jason   36 Banner, Ryan 0-2 Surrey BC Fleetwood Marlins 3 Australia Junior National Team Colts 4 Henderson, Anthoney  
10 Ariss ON Ponsonby Sting 2 2-2 Cunningham, Dylan 0-1 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 9 Follings, Fred   45 Banner, Ryan 0-3 Castlewood UT 4 San Mateo CA Cal-State Builders 9 Gluckman, Jason  
21 Ariss ON Ponsonby Sting 4 2-3 Cunningham, Dylan 0-1 Waterdown ON Waterdown Hammer 15 Pullin, Mike   45 Banner, Ryan 0-4 Castlewood UT 0 Pueblo CO Pueblo Bandits 14 Manley, Regan  
21 Ariss ON Ponsonby Sting 2 2-4 Moore, Adam 0-1 Tavistock ON Tavistock Merchants 4 Fink, Chad   49 Banner, Ryan  1-4 Spanway WA Cleon's Auto Repair  5 Bremerton WA K-Club 4 Kolda, Rick  
54 Ariss ON Ponsonby Sting 7 3-4 Shannon, Ryan 1-0 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies 2 Porter, Brad   49 Banner, Ryan  2-4 Spanway WA Cleon's Auto Repair  5 Portland OR Portland Brewers 4 Garreau, Korrey  
54 Ariss ON Ponsonby Sting 1 4-4 Cunningham, Dylan 0-1 Kitchener ON Hallman Twins 9 Manley, Jeremy   49 Banner, Ryan  2-5 Spanway WA Cleon's Auto Repair  1 Bakersfield CA California A's 8 Mancha, Tony  
54 Ariss ON Ponsonby Sting 10 5-4 Cunningham, Dylan 1-1 Tavistock ON Tavistock Merchants 3 MacDonald, Neil   53 Banner, Ryan 3-5 Spanway WA Cleon's Auto Repair 9 Kelso MO Kelso Fast Pitch 5 Jansen, Tom  
54 Ariss ON Ponsonby Sting 0 5-5 Shannon, Ryan 1-1 Midland MI Emerson Aces 8 Sabate, Sisco   53 Banner, Ryan 4-5 Spanway WA Cleon's Auto Repair 9 Preston MN Ostrander Images 3 Jamison, Michael  
56 Ariss ON Ponsonby Sting 4 6-5 Cunningham, Dylan 1-0 Tavistock ON Tavistock Merchants 0 Fink, Chad   53 Banner, Ryan 5-5 Spanway WA Cleon's Auto Repair 5 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 0 Hanley, Jovan  
56 Ariss ON Ponsonby Sting 0 6-6 Cunningham, Dylan 1-1 Niagara Falls ON Niagara Snappers 2 Berube, Tom   53 Banner, Ryan 6-5 Spanway WA Cleon's Auto Repair 5 Kenosha WI Willkomm Mobil 1 Lubkemann, Todd  
56 Ariss ON Ponsonby Sting 9 6-7 Cunningham, Dylan 1-2 Napanee ON Napanee Merchants Express 10 Thompson, Jamie   53 Banner, Ryan 6-6 Spanway WA Cleon's Auto Repair 6 Halifax NS Halifax Pepperjacks 7 D'Entrement, Rene  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 0 6-8 Cunningham, Dylan 0-1 Elmira ON Erb Electric Expos 9 Halstead, Casey   13 Barber, Andy 1-0 Kanata ON Kanata Storm 5 Williamsburg ON Williamsburg Cigars 2 Alkerton, Cory  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 2 6-9 Cunningham, Dylan 0-2 Kitchener ON Kitchener Outlaws 4 Buckley, Kevin   13 Barber, Andy 1-1 Kanata ON Kanata Storm 0 Ottawa ON Broker 4 Tickets 5 Putnam, Andrew  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 5 7-9 Simpson, Jamie 1-0 Harriston ON Wellington Sox 1 Ross, Mel   48 Barber, Andy 1-2 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 3 Napannee ON Nappanee Shoeless Joes Express Juniors 6 Bolton, Cole  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 8 8-9 Thompson, Brad 0-1 Kitchener ON Kitchener Cubs 5 Cunningham, Dylan   48 Barber, Andy 2-2 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 6 Kanata ON Kanata Pirates 4 Featherstone, Darren  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 12 9-9 Shannon, Ryan 1-0 Kitchener ON Kitchener Cubs 2 French, Ryan   63 Barber, Andy 2-3 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 3 Bedford PA Bedford Rays 4 Escobedo, Lalo  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 10 10-9 Shannon, Ryan 2-0 Elmira ON Erb Electric Expos 7 Halstead, Casey   63 Barber, Andy 2-4 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 1 Harrisburg PA Pennsylvania Power 5 Hoffman, Doug  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 6 11-9 Moore, Adam 1-0 Milverton ON AW Millwright Chiefs 5 Wise, Jeff   L-2 Barber, Andy 0-1 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 1 Micksburg ON Micksburg Twins 2 Costello Corey  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 7 12-9 Cunningham, Dylan 2-2 Sebringville ON Sebringville Sting 6 Kemp, Scott   L-2 Barber, Andy 1-1 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 8 Quyon QE Quyon Combat Flyers 3 Greer, Matt  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 2 12-10 Shannon, Ryan 2-1 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 4 Follings, Fred   L-2 Barber, Andy 2-1 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 2 Micksburg ON Micksburg Twins 0 Graham, Joran  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 8 13-10 Cunningham, Dylan 3-2 Milverton ON AW Millwright Chiefs 4 Amos, Jamie   L-2 Barber, Andy 2-2 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 5 Kanata ON Kanata Pirates 7 Smith, Jason  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 3 13-11 Moore, Adam 1-1 Sebringville ON Sebringville Sting 10 Kemp, Scott   L-2 Barber, Andy 3-2 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 9 Ottawa ON Kars Aces 2 Severson, Luke  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 3 13-12 Moore, Adam 1-2 http://www.hometeamsonline.com/spacer.gif
Shakespeare ON Shakespeare Falcons
13 Laurette, Nick   L-2 Barber, Andy 3-3 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 3 Ottawa ON Kars Aces 7 Porter, Brad  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 4 14-12 Cunningham, Dylan 4-2 Kitchener ON Kitchener Outlaws 3 Buckley, Kevin   L-2 Barber, Andy 4-3 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 6 Carp ON Carp 14C Victory 1 Cooke, Neil  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 8 15-12 Moore, Adam 2-2 Mitchell ON Mets 3 Elloitt, Craig   L-2 Barber, Andy 5-3 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 3 Carp ON Carp 14C Victory 1 Putnam, Andrew  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 2 15-13 Cunningham, Dylan 3-3 Harriston ON Wellington Sox 9 Uhrig, Todd   L-2 Barber, Andy 6-3 Ottawa ON Kars Aces 0 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 6 Porter, Brad  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 10 16-13 Simpson, Jamie 2-0 Mitchell ON Mets 6 Gettler, Kevin   L-2 Barber, Andy 7-3 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 2 Ottawa ON Kars Aces 1 Alkerton, Cory  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 1 17-13 Cunningham, Dylan 5-2 Kitchener ON Kitchener Cubs 0 French, Ryan   L-2 Barber, Andy 7-4 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 3 Ottawa ON Kars Aces 6 Porter, Brad  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 7 18-13 Shannon, Ryan 3-1 Mitchell ON Mets 4 NA   L-2 Barber, Andy 7-5 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 0 Ottawa ON Kars Aces 3 Porter, Brad  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 1 18-14 Cunningham, Dylan 5-3 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 5 Follings, Fred   L-2 Barber, Andy 9-10 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 2 Ottawa ON Kars Aces 3 Porter, Brad  
L-4 Ariss ON Ponsonby Sting 4 19-14 Shannon, Ryan 4-1 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 0 Laurette, Nick   17 Barber, Derek 0-1 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 0 Oshawa ON Bombers 2 Swift, Ryan  
43 Arthur ON Arthur Merchants 3 0-1 Deming, Roger 0-1 Toronto ON Toronto Gators Masters 10 Crawford, Mike   15 Barber, Jeff 1-0 Ottawa ON Orleans Rebels 8 Williansport PA Dick's Diner 4 Hall, Trevor  
43 Arthur ON Arthur Merchants 5 0-2 Taylor, Jamie 0-1 Ohsweken ON Ohsweken Senior Braves 13 Green, Wayne   15 Barber, Jeff 1-1 Ottawa ON Orleans Rebels 2 Elkland PA ESA Thunder Belly's 4 Hone, Garrett  
43 Arthur ON Arthur Merchants 2 0-3 Taylor, Jamie 0-2 Waterdown ON Waterdown Hammer Legends  9 Hurst, Jim   17 Barber, Jeff 2-1 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 12 Pickering ON Pickering Panthers 6 Stephenson, Billy  
43 Arthur ON Arthur Merchants 0 0-4 Lost by Forfiet NA Ingersoll ON Ingersoll Crush Masters 7 Won by Forfiet   48 Barber, Jeff 3-1 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 4 Ottawa ON Ottawa Valley A's 1 Ryan, Jim  
73 Arthur ON Arthur Merchants 1 0-5 Martin, Adam 1-0 Sweaburg ON Sweaburg Crush 7 Amos, Jayme   54 Barber, Jeff 4-1 Kanata ON Kanata Storm 4 Toronto ON Batmen 3 Swift, Ryan  
73 Arthur ON Arthur Merchants 3 1-5 Lantz, Brady 1-0 Elmwood ON Elmwood Smoke 1 Maus, Nick   63 Barber, Jeff 4-2 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 5 Oswego NY CPI/ Heflin 12 Garrity, Greg  
73 Arthur ON Arthur Merchants 2 1-6 Lantz, Brady 1-1 Ohsweken ON Ohsweken Redmen 3 Marshall, Scott   L-2 Barber, Jeff 4-3 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 6 Kanata ON Kanata Pirates 7 Lahey, Trevor  
55 Ashland OH Ohio Battery 8 1-0 Snow, Russ 1-0 Auburn MI Gushow Excavating 0 Wetters, John   L-2 Barber, Jeff 4-4 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 1 Quyon QE Quyon Combat Flyers 2 Greer, Matt  
55 Ashland OH Ohio Battery 6 2-0 Meredith, Peter 1-0 Ingersoll ON Ingersoll Crush 3 Finucan, Bob   L-2 Barber, Jeff 4-4-1 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 6 Stittsville ON Stittsville 56ers 6 Featherstone, Darren  
55 Ashland OH Ohio Battery 6 3-0 Snow, Russ 2-0 Cobourg ON Cobourg Force 4 Aldridge, Sam   1 Barkman, Tyson 0-1 Minneapolis MN Team Minnesota 1 Six Nations ON Hill United Chiefs 8 Ezekiel, Brad  
55 Ashland OH Ohio Battery 2 3-1 Meredith, Peter 1-1 Waterdown ON Waterdown Hammer 3 Fevereau, Rod   9 Barkman, Tyson 1-1 Sooke BC Sooke Logs 10 Kelowna BC Kelowna Rangers 0 Kunz, Travis  
55 Ashland OH Ohio Battery 10 4-1 Comancho, Raymond 1-0 Midland MI Explorers Legends 3 Sleep, Doug   9 Barkman, Tyson 2-1 Sooke BC Sooke Loggers 9 Calgary AB Calgary Sox 1 Normand, Steven  
55 Ashland OH Ohio Battery 0 4-2 Meredith, Peter 1-2 Toronto ON Toronto Gators 10 Zack, Darren   9 Barkman, Tyson 3-1 Sooke BC Sooke Loggers 8 Richmond BC South Hill Giants 4 Farion, Jeff  
69 Ashland OH Ohio Battery-50 11 5-2 Meinhart, Allen 1-0 IL- The Stock 50's 0 Reed, John   20 Barkman, Tyson 4-1 Bakersfield CA Bakersfield Silverhawks 3 Pala CA Pala Braves 0 Mancha, Tony  
69 Ashland OH Ohio Battery-50 1 6-2 Foster, Ray 1-0 Madison WI Isurence Center-50 0 Miller, Dave   36 Barkman, Tyson 4-2 Sooke BC Sooke Loggers 0 Invermere BC Randy's A's 4 Newton, Brian  
69 Ashland OH Ohio Battery-50 1 6-3 Meinhart, Allen 1-1 Omaha NE Dixon ZTR-50 3 Ayala, Chris   38 Barkman, Tyson 5-2 Sooke BC Sooke Loggers 4 Midland MI Emerson Aces 1 Gwizdala, Jon  
69 Ashland OH Ohio Battery-50 W 7-3 Foster, Ray 2-0 Minneapolis MN Jordan Realty-50 L Betzoid, Darren   38 Barkman, Tyson 6-2 Sooke BC Sooke Loggers 6 Midland MI Emerson Aces 4 Sabate, Sisco  
69 Ashland OH Ohio Battery-50 8 8-3 Meinhart, Allen 2-1 IL- The Stock 50's 1 Larry Lagerhausen   49 Barkman, Tyson 7-2 Sooke BC Sooke Loggers 8 Bremerton WA K-Club 1 Kolda, Dan  
70 Ashland OH Ohio Battery-55 5 9-3 Camacho, Ray 1-0 Minneapolis MN Anytime Fitness-55 1 Guara, Wayne   49 Barkman, Tyson 8-2 Sooke BC Sooke Loggers 6 Spanway WA Cleon's Auto Repair  1 Tungsvik, Cleon  
70 Ashland OH Ohio Battery-55 11 10-3 Camacho, Ray 2-0 Champaign IL Nohren Farms-55 2 Liddle, Dave   49 Barkman, Tyson 8-3 Sooke BC Sooke Loggers 1 Bakersfield CA California A's 3 Mancha, Tony  
70 Ashland OH Ohio Battery-55 15 11-3 Foster, Ray 1-0 WI- Sinelli/ Keeler Free Agents-55 1 Wright, Earl   E Barkman, Tyson 9-3 Sooke BC Sooke Loggers 1 Vancouver BC Merlomas  0 Koster, Shawn  
70 Ashland OH Ohio Battery-55 14 12-3 Foster, Ray 2-0 Moline IL NAFA 60/55 Free Agents-55 0 Kelly, L   54 Barkman, Tyson 9-4 Sooke BC Sooke Loggers 0 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 2 Crawford, Kyle  
70 Ashland OH Ohio Battery-55 W 13-3 Comacho, Raymond 2-0 Champaign IL Nohren Farms-55 L Spechals, Alan   54 Barkman, Tyson 10-4 Sooke BC Sooke Loggers 7 Sweaburg ON Sweaburg Crush 1 Walsh, Colin  
39 Au Sable Forks NY Au Sable 1 0-1 Furnia, Mike 0-1 Oswego NY CPI Classics 8 MacDonald, Jordan   61 Barkman, Tyson 10-5 Sooke BC Sooke Loggers 1 East Hants NS Mastodons 3 Schofield, Justin  
39 Au Sable Forks NY Au Sable 0 0-2 Doxeter, Justin 0-1 Oshawa ON Oshwa Rebels 13 McNaughton, Steve   61 Barkman, Tyson 11-5 Sooke BC Sooke Loggers 5 Saskatoon SK Diamondbacks 4 Ethier, Trevor  
39 Au Sable Forks NY Au Sable 0 0-3 Evans, Ryan 0-1 Forestport NY Scooters 7 Dyke, Dewey   61 Barkman, Tyson 12-5 Sooke BC Sooke Loggers 8 St. John's NFLD 3 Cheers Pub 6 Walsh, Colin  
58 Auburn MI Auburn ATS 1 1-0 Arndt, Shayne 1-0 Colton CA Colton Dirtbags 0 Martinez, Jesse   61 Barkman, Tyson 13-5 Sooke BC Sooke Loggers 13 Quebec Equipe Seniors  4 Graham, Joran  
58 Auburn MI Auburn ATS 1 1-1 Cantrell, Michael 0-1 Barneveld WI Capitol FP 13 Thinwold, Micha   61 Barkman, Tyson 13-6 Sooke BC Sooke Loggers 3 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 6 Scott, Don  
58 Auburn MI Auburn ATS 6 2-1 Arndt, Shayne 2-0 Pala CA Pala Braves 5 Dondaro, Nate   61 Barkman, Tyson 13-7 Sooke BC Sooke Loggers 0 East Hants NS Mastodons 9 Schofield, Justin  
55 Auburn MI Gushow Excavating 0 0-1 Wetters, John 0-1 Ashland OH Ohio Battery 8 Snow, Russ   58 Barnett, Eric 0-1 MO- Artisan Construction 1 Colton CA Colton Dirtbags 6 Clay, Randy  
55 Auburn MI Gushow Excavating 3 0-2 Wetters, John 0-2 Cobourg ON Cobourg Force 4 Aldridge, Sam   58 Barnett, Eric 1-1 MO- Artisan Construction 16 Kansas City KS Tailgators Steakhouse 6 Chambers, Matt  
55 Auburn MI Gushow Excavating 2 0-3 Goring, John 0-1 Waterdown ON Waterdown Hammer 9 Fevereau, Rod   1 Barreto, Florencio 0-0-1 Los Venezolanos- Venezuela 0 Six Nations ON Hill United Chiefs 0 Folkard, Adam  
55 Auburn MI Gushow Excavating 5 0-4 Wetters, John 0-3 Ingersoll ON Ingersoll Crush 8 Sutton, Paul   39 Barrett, Mike 0-1 Stittsville ON Stittsville 56ers 1 Oswego NY CPI Classics 2 Turbi, Miguel  
2 Auckland NZ 9 1-0 Hoani, Bayley 1-0 Hutt Valley NZ 3 Worsley, Ben   58 Barron, Miguel 1-0 Kansas City MO KC Angels 9 Omaha NE Roca Tavern 2 Wolzen, Arend  
2 Auckland NZ 3 1-1 Hoani, Bayley 1-1 Canterbury NZ 6 Manley, Regan   58 Barron, Miguel 1-1 Kansas City KS KC Angels 2 Morelli MN Morelli's Fastpitch 8 Koopman, Dean  
2 Auckland NZ 4 2-1 Hoani, Bayley 2-1 Counties Manukau Waikato NZ 3 Walker, Te Ate Tipene   58 Barsuli, Nick 1-0 Kenosha WI Earl's Club 11 Tulsa OK Tulsa Grey Sox 4 Heath, Davis  
2 Auckland NZ 6 3-1 Hoani, Bayley 3-1 Southern Pride NZ 1 Schollum, Kurt   8 Bauer, Trevor  0-1 Lancaster PA Riverside  0 Farmersville PA Farmersville Auction 7 Matin, Lyndon  
2 Auckland NZ 3 4-1 Hoani, Bayley 4-1 Japan University 2 Kusuka, Yuuya    11 Beadle, Paul 0-1 Walcott IA Lamp Liter 1 Des Moines IA McCuen's Pub/ Palazzos  7 Johnson, Josh  
2 Auckland NZ 4 5-1 Hoani, Bayley 5-1 Wellington NZ 0 Hibbert, Terrance   40 Beashel, Callum 0-1 Australia Junior National Team 1 New Zealand Junior National Team 5 Radford, Blake  
2 Auckland NZ 0 5-2 Shannon, Heinie 0-1 North Harbor NZ 1 Matsuda, Hikaru   40 Beashel, Callum 0-2 Australia Junior National Team 0 Argentina Junior National Team 3 Mata, Huemul  
2 Auckland NZ 3 6-2 Hoani, Bayley 6-1 North Harbor NZ 0 Matsuda, Hikaru   40 Beashel, Callum 1-2 Australia Junior National Team 5 Mexico Junior NationalTeam 3 Oliaiz, Jaudiel  
2 Auckland NZ 0 6-3 Shannon, Heinie 0-2 Canterbury NZ 7 Manley, Regan   32 Beecroft, Dan 1-0 St. Thomas ON Evergreen Storm 7 Midland MI Emerson Aces 4 Kelly, Ty  
4 Aurora IL Dolan & Murphy 4 1-0 Jetmar, Ales 1-0 DeKalb IL Hustlehogs 2 Nicholson, Blaine   43 Beecroft, Dan 2-0 St. Thomas ON St. Thomas Fire Storm 2 Ingersoll ON Ingersoll Crush Masters 0 Hart, Jin  
4 Aurora IL Dolan & Murphy 8 2-0 Jetmar, Ales 2-0 Rockford IL Blackhawk Athletic Club 0 Krose, Sean   43 Beecroft, Dan 2-1 St. Thomas ON St. Thomas Fire Storm 1 Waterloo ON X Copper Classics 4 Ross, Mel  
4 Aurora IL Dolan & Murphy 9 3-0 Jetmar, Ales 3-0 DeKalb IL DeKalb-Sycamore Church Fastpitch 0 NA   43 Beecroft, Dan 3-1 St. Thomas ON St. Thomas Fire Storm 8 Ohsweken ON Ohsweken Senior Braves 0 Guennette, Al  
4 Aurora IL Dolan & Murphy 2 4-0 Jetmar, Ales 4-0 Montfort WI New Image 1 Holman, Jeremy   43 Beecroft, Dan 4-1 St. Thomas ON St. Thomas Fire Storm 7 Cobourg ON Ontario Force 6 Berube, Tom  
4 Aurora IL Dolan & Murphy 4 5-0 Jetmar, Ales 5-0 Earl's 2 NA   L-7 Beecroft, Dan 1-0 St. Thomas ON St. Thomas Storm 7 Shedden ON Shedden Mission 6 Dawdy, Jason  
11 Aurora IL Dolan & Murphy 4 6-0 Gonzalez, Martin 1-0 Walcott IA Walcott Merchants 0 Arp, David   L-7 Beecroft, Dan 2-0 St. Thomas ON St. Thomas Storm 6 Alvinston ON Alvinston Indians 5 Crawford, Kyle  
11 Aurora IL Dolan & Murphy 0 6-1 Jetmar, Ales 0-1 Des Moines IA McCuen's Pub/ Palazzos  5 Johnson, Josh   L-7 Beecroft, Dan 3-0 St. Thomas ON St. Thomas Storm 7 Glanworth ON Glanworth Gators 5 McKillop. Jake  
11 Aurora IL Dolan & Murphy 0 6-2 Gonzalez, Martin 1-1 DeKalb IL Hustlehogs 1 Goodal, Joel   L-7 Beecroft, Dan 3-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 1 Alvinston ON Alvinston Indians 8 Lyons, Jeff  
18 Aurora IL Dolan & Murphy 5 7-2 Jetmar, Ales 1-0 Walcott IA Walcott Merchants 0 Waterhouse, Justin   L-7 Beecroft, Dan 4-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 13 Glencoe ON Glencoe Astros 11 Cook, Steve  
18 Aurora IL Dolan & Murphy 1 8-2 Gonzalez, Martin 1-0 Bowen IL Ramsey Financial 0 Koehler, Tony   L-7 Beecroft, Dan 5-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 6 Shedden ON Shedden Mission 5 Goetz, Nick  
18 Aurora IL Dolan & Murphy 3 9-2 Jetmar, Ales 2-0 Walcott IA LampLiter Inn 1 Farrell, Jayard   L-7 Beecroft, Dan 6-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 5 Morpeth ON Morpet Magic 0 Malott, Stephen  
18 Aurora IL Dolan & Murphy 0 9-3 Gonzalez, Martin 1-1 Walcott IA LampLiter Inn 1 Goodall, Joel   L-7 Beecroft, Dan 7-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 6 Shedden ON Shedden Mission 1 Dawdy, Jason  
27 Aurora IL Dolan & Murphy 4 9-4 Gonzalez, Martin 0-1 Kimberly WI Hitter's Sports Bar 5 Thompson, Ric   L-7 Beecroft, Dan 7-2 St. Thomas ON St. Thomas Storm 0 Alvinston ON Alvinston Indians 6 Crawford, Kyle  
27 Aurora IL Dolan & Murphy 4 10-4 Jetmar, Ales 1-0 West Fargo ND West Fargo Knights 0 Kammueller, Kevin   E Beecroft, Dan 12-4 St. Thomas ON Storm 1 Niagara Falls ON Fury 3 Farion, Jeff  
27 Aurora IL Dolan & Murphy 2 10-5 Gonzalez, Martin 0-2 Denmark WI Circle Tap Dukes 5 Potolicchio, Juan   1 Beets, David 0-1 Oklahoma City OK Super Chiefs 0 Argentina Nationals 15 Godoy, Roman  
33 Aurora IL Dolan & Murphy 5 11-5 Jetmar, Ales 1-0 Sibley IL Elite 0 Waterhouse, Jordan    1 Beets, David 0-2 Oklahoma City OK Super Chiefs 8 Los Gator de Venezuela 1 Yepez, Yilbert  
33 Aurora IL Dolan & Murphy 3 12-5 Gonzalea, Martin 1-0 Denmark WI Circle Tap Dukes 2 Potolicchio, Juan   1 Beets, David 0-3 Oklahoma City OK Super Chiefs 2 Diamond Kings Fastpitch 3 Dyck, Dewey  
33 Aurora IL Dolan & Murphy 0 12-6 Jetmar, Ales 1-1 Bloomington IL Bloomington Styx 5 Farrell, Jarryd   14 Beets, David 1-3 Oklahoma Big Eagle Express 3 Austin TX Castro Jokers 2 Limon, John  
33 Aurora IL Dolan & Murphy 0 12-7 Gonzalea, Martin 1-1 Denmark WI Circle Tap Dukes 4 Goodall, Joel   14 Beets, David 1-4 Oklahoma Big Eagle Express 0 Houston TX U.C. Misfits 2 Gibson, Campbell  
38 Aurora IL Dolan & Murphy 2 12-8 Gonzalez, Martin 0-1 Sooke BC Sooke Loggers 10 Leiph, Scott   39 Begin, Steve 0-1 St. Henri QE St. Henri 7 Boston MA Seadogs 8 Smoker, Todd  
38 Aurora IL Dolan & Murphy 1 12-9 Gonzalez, Martin 0-2 Fargo ND Kegel Black Knights 9 Sacks, German   60 Belas, Kristjan 0-1 Span (CRO) 0 Havlickuv Brod (CZE) 9 Gibson, Campbell  
38 Aurora IL Dolan & Murphy 2 12-10 Gonzalez, Martin 0-3 Midland MI Emerson Aces 5 Sabate, Sisco   60 Belas, Kristjan 0-2 Span (CRO) 0 Horsholm DEN Hurricanes  7 Terkelsen, Valdemar  
54 Aurora IL Dolan & Murphy 3 13-10 Gonzalez. Martin 1-0 Kitchener ON Diamond Jaxx 1 Wise, Jeff   1 Belisle, Brian 0-1 Niagara Falls ON Niagara Fury 0 Los Socios- Venezuela 7 Garcia, Jhon  
54 Aurora IL Dolan & Murphy 0 13-11 Gonzalez. Martin 1-1 Scarborough ON Scarborough Force 7 Montero, Max   7 Belisle, Brian 0-2 Lackawanna NY Big John's 2 Toronto ON Toronto Bat-Men 6 Skelton, Andrew  
54 Aurora IL Dolan & Murphy 1 13-12 Jetmar, Ales 0-1 Hickson ON Hickson Reds 9 Yantzi,Tim   16 Belisle, Brian 1-2 Niagara Falls ON Niagara Snappers 6 Napanee ON Napanee Merchants Express 5 McDonald, Jordan  
56 Aurora IL Dolan & Murphy 0 13-13 Gonzalez, Mike 0-1 Niagara Falls ON Niagara Snappers 5 Phibbs, Andrew   46 Belisle, Brian 1-3 Niagara ON Niagara Snappers 0 Clifton Park NY New York Gremlins 6 Kirkpatrick, Andrew  
56 Aurora IL Dolan & Murphy 7 14-13 Jetmar, Ales 1-0 Puslinch ON Puslinch Kodiaks 0 Haines, Mike   63 Belisle, Brian 2-3 Cortland NY New York Bombers 8 Yuengling PA 1 Hahn, Lucas  
56 Aurora IL Dolan & Murphy 5 14-14 Gonzalez, Mike 0-2 Ottawa ON Broker 4Tickets 9 Graham, Joran   63 Belisle, Brian 3-3 Cortland NY New York Bombers 12 Jersey Shore NJ Jersey Shore Generals 0 Saar, Tin  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 9 0-1 Rassmusen, Eric 0-1 Oshawa ON Rebels 11 Mather, Brian   72 Belisle, Brian 3-4 Niagara Falls ON CanAm 0 Waterdown ON Waterdown Hammer 10 Fevereau, Rod  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 4 0-2 Karkambasis, George 0-1 Scarborough ON Scarborough Athletics 6 Patterson, Grant   74 Belisle, Brian 4-4 Niagara Falls ON CanAm 2 Niagara Falls ON Niagara Storm Fury 1 Wager, Scott  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 0 0-3 Koert, Paul 0-1 Scarborough ON Scarborough Athletics 6 Linton, Kyle   74 Belisle, Brian 5-4 Jordan ON Jordan Jays 8 Niagara Falls ON Niagara Snappers 4 Lyon, Matt  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 7 1-3 Sedore, Mike 0-2 Sharon ON Lake Simco Lightning 5 Rassmusen, Eric   74 Belisle, Brian 5-5 Niagara Falls ON CanAm 5 Niagara Falls ON Niagara Snappers 6 Lyon, Matt  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 5 1-4 Rassmusen, Eric 1-2 Scarborough ON Scarborough Athletics 6 Patterson, Grant   L-1 Belisle, Brian 1-0 Niagara Falls ON CanAm 5 Jordan ON Jordan Jays 1 Paylove, Jay  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 1 1-5 Rassmusen, Eric 1-2 Oshawa ON BB Juniors 4 Conner, Troy   L-1 Belisle, Brian 1-1 Niagara Falls ON CanAm 0 Hamilton ON Pirates 2 Van Volkenberg, Chris  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 8 2-4 Koert, Paul 1-1 Oshawa ON Rebels 0 Mather, Brian   L-1 Belisle, Brian 2-1 Niagara Falls ON Niagara Storm Fury 4 Mississauga ON Mississauga Arrows 1 Linton, Kyle  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 8 3-4 Rassmusen, Eric 2-2 Oshawa ON Rebels 0 Davis, Matt   L-1 Belisle, Brian 2-2 Niagara Falls ON CanAm 4 Six Nations ON Hill United Warriors 7 Folkard, Adam  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 0 3-5 Montero, Max 1-1 Scarborough ON Scarborough Athletics 1 Patterson, Grant   L-1 Belisle, Brian 3-2 Niagara Falls ON CanAm 9 Etobicoke ON Etobicoke Royals 0 Smith, Marvin  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 1 3-6 Rassmusen, Eric 2-3 Sharon ON Lake Simco Lightning 4 Sedore, Mike   L-1 Belisle, Brian 4-2 Niagara Falls ON CanAm 4 Niagara Falls ON Niagara Snappers 3 Lyon, Matt  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 3 4-5 Swift, Ryan 4-0 Oshawa ON Ravens 2 Montero, Max   L-1 Belisle, Brian 4-3 Niagara Falls ON CanAm 0 Niagara Falls ON Niagara Storm Fury 1 Wager, Scott  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 6 4-5-1 Conner, Travis 0-3 Oshawa ON Rebels 6 Rassmusen, Eric   L-1 Belisle, Brian 4-4 Niagara Falls ON CanAm 0 Six Nations ON Hill United Warriors 4 Migliavaccia, Pablo  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 0 4-6-1 Karkambasis, George 0-2 Sharon ON Lake Simco Lightning 7 Van Volkenberg, Chris   L-1 Belisle, Brian 4-5 Niagara Falls ON CanAm 0 Niagara Falls ON Niagara Snappers 6 Paylove, Jay  
L-3 Aurora ON Aurora Windmillers 4 4-7-1 Rassmusen, Eric 2-4-1 Oshawa ON Rebels 12 Davis, Matt   L-1 Belisle, Brian 4-6 Niagara Falls ON CanAm 0 Mississauga ON Mississauga Arrows 11 Linton, Kyle  
14 Austin TX Austin Blue Jays 5 0-1 Benevides, Manny 0-1 San Antonio TX Glo Worm 6 Tipole, Mark   L-1 Belisle, Brian 9-12 Niagara Falls ON CanAm 7 Etobicoke ON Etobicoke Royals 8 Smith, Marvin  
14 Austin TX Austin Blue Jays 4 0-2 Benevides, Manny 0-2 Austin TX El Reys 6 San Roman, Gabrial   L-8 Benbow, Andrew 1-0 Hickson ON Hickson Heat 7 Port Burwell ON Port Burell Lakers 4 NA  
14 Austin TX Austin Blue Jays 5 1-2 Benevides, Manny 1-2 San Antonio TX Glo Worm 3 Rios, David   L-8 Benbow, Andrew 2-0 Hickson ON Hickson Heat 16 Straffordville ON Straffordville Giants 2 NA  
14 Austin TX Austin Blue Jays 2 1-3 Benevides, Manny 1-3 Houston TX Houston Colts 6 Camacho, Ray   L-8 Benbow, Dan 1-0 Hickson ON Hickson Heat 7 Woodstock ON Woodstock Kelseys 0 NA  
14 Austin TX Castro Jokers 5 1-0 Mojica, Mark 1-0 San Antonio TX Compardes 4 Alonzo, Bobby   L-8 Benbow, Dan 1-1 Hickson ON Hickson Heat 9 Innerkip ON Innerkip Expos 10 Skillings, Dan  
14 Austin TX Castro Jokers 2 1-1 Limon, John 0-1 Oklahoma Big Eagle Express 3 Beets, David   L-8 Benbow, Dan 1-2 Hickson ON Hickson Heat 2 Burgessville ON Burgessville Bulls 9 McDonald, Neil  
14 Austin TX Castro Jokers 4 2-1 Schultz, Tim 1-0 San Antonio TX Glo Worm 3 Tipoel, Mark   L-8 Benbow, Dan 2-2 Hickson ON Hickson Heat 3 Oxford ON Oxford Bandits 2 Wettlaufer, Steve  
14 Austin TX Castro Jokers 6 2-2 Salesman, Steve 0-1 Austin TX El Reys 8 Flores, Benito   L-8 Benbow, Dan 2-3 Hickson ON Hickson Heat 5 Sweaburg ON Sweaburg Crush 9 Martin, Adam  
14 Austin TX El Reys 0 0-1 Flores, Benito 0-1 Houston TX U.C. Misfits 4 Gibson, Campbell   L-8 Benbow, Dan 3-3 Hickson ON Hickson Heat 9 Burgessville ON Burgessville Bulls 8 NA  
14 Austin TX El Reys 6 1-1 San Roman, Gabrial 1-0 Austin TX Austin Blue Jays 4 Benevides, Manny   L-8 Benbow, Dan 3-4 Hickson ON Hickson Heat 0 Oxford ON Oxford Bandits 8 Klingenberg, Jon  
14 Austin TX El Reys 10 2-1 Gutierrez, Armando 1-0 San Antonio TX Compardes 1 Armijo, Jodie   L-8 Benbow, Dan 3-5 Hickson ON Hickson Heat 0 Woodstock ON Woodstock Kelseys 6 Pullin, Mike  
14 Austin TX El Reys 8 3-1 Flores, Benito 1-1 Austin TX Castro Jokers 6 Salesman, Steve   L-8 Benbow, Dan 3-5 Hickson ON Hickson Heat 0 Innerkip ON Innerkip Eagles 7 Neill, Tim  
14 Austin TX El Reys 9 4-1 Flores, Benito 2-1 San Antonio TX San Antonio Titans 1 Leika, Joe   L-8 Benbow, Dan 3-6 Hickson ON Hickson Heat 4 Innerkip ON Innerkip Eagles 5 Neill, Tim  
14 Austin TX El Reys 0 4-2 Flores, Benito 2-2 Houston TX Houston Colts 1 Camacho, Ray   52 Bender, Jarad 0-1 Frankenmuth MI Tiffanys  3 Bremerton WA K- Club Pirates 6 Wright, Jason  
36 Australia Junior National Team Colts 0 0-1 Selu, Jay 0-1 Richmond BC South Hill Giants 5 Whitten, Sean   5 Bender, Lane 1-0 Elkhart IN Duncan Outlaws 12 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 8 Lach, Zach  
36 Australia Junior National Team Colts 3 0-2 Offerenshaw, Luke 0-1 Vancouver BC Westbank Cardinals 4 Pidcock, Craig   44 Bender, Lane 1-1 Breman IN DC Outlaws 1 Reese MI As  8 Cantrell, Mike  
36 Australia Junior National Team Colts 4 1-2 Henderson, Anthoney 1-0 Surrey BC Fleetwood Marlins 3 Banner, ?   51 Bender, Lane 1-2 Sawyer MI Twin City Gray Sox 1 Topeka KS Topeka Toros 8 Watts, Ben  
36 Australia Junior National Team Colts 1 1-3 Offerenshaw, Luke 0-2 Richmond BC South Hill Giants 8 Whitten, Sean   52 Bender, Lane 1-3 Breman IN DC Outlaws 4 Fox Cities WI Stone Yard 5 Higgins, Casey  
40 Australia Junior National Team Colts 1 1-4 Beashel, Callum 0-1 New Zealand Junior National Team 5 Radford, Blake   52 Bender, Lane 2-3 Breman IN DC Outlaws 12 Belleville ILBellville Stallions 3 Godar, Michael  
40 Australia Junior National Team Colts 1 1-5 Selu, Jerremyah 0-1 Japan Junior National Team 2 Okazaki, Kento   14 Benevides, Manny 0-1 Austin TX Austin Blue Jays 5 San Antonio TX Glo Worm 6 Tipole, Mark  
40 Australia Junior National Team Colts 9 2-5 Henderson, Anthony 1-0 Singapore Junior National Team 2 Jeron, Tan   14 Benevides, Manny 0-2 Austin TX Austin Blue Jays 4 Austin TX El Reys 6 San Roman, Gabrial  
40 Australia Junior National Team Colts 13 3-5 Ollernshaw, Luke 1-0 Denmark Junior National Team 1 Holmelund, Tobias   14 Benevides, Manny 1-2 Austin TX Austin Blue Jays 5 San Antonio TX Glo Worm 3 Rios, David  
40 Australia Junior National Team Colts 0 3-6 Beashel, Callum 0-2 Argentina Junior National Team 3 Mata, Huemul   14 Benevides, Manny 1-3 Austin TX Austin Blue Jays 2 Houston TX Houston Colts 6 Camacho, Ray  
40 Australia Junior National Team Colts 5 4-6 Selu, Jerremyah 1-1 Canada Junior Nationl Team 0 Randerson, Tyler   1 Benitez, Apolo 0-1 Los Gator de Venezuela 1 Clifton ParkNY New York Gremlins 22 Potolicchio, Juan  
40 Australia Junior National Team Colts 5 5-6 Beashel, Callum 1-2 Mexico Junior NationalTeam 3 Oliaiz, Jaudiel   20 Bennett, Mark 0-1 Santa Barbera CA Clydesdales 0 Long Beach CA Long Beach Wolfpack 1 Debby Day  
40 Australia Junior National Team Colts 4 6-6 Ollernshaw, Luke 2-0 Czech Republic Junior National Team 2 Maly, Marek   20 Bennett, Mark 0-2 Santa Barbera CA Clydesdales 0 Bakersfield CA Bakersfield Silverhawks 4 Gaspar, Ed  
40 Australia Junior National Team Colts 8 7-6 Selu, Jerremyah 2-1 USA Junior National Team 0 Zimmerman, Phillip   68 Bennett, Mike 1-0 Sun Prairie WI Gardener Company 4 Ill- Stock 45's 3 McMannis, Rick  
40 Australia Junior National Team Colts 3 7-7 Selu, Jerremyah 2-2 Japan Junior National Team 12 Okazaki, Kento   68 Bennett, Mike 1-1 Sun Prairie WI Gardener Company 1 Oswego NY CPI 9 Woolridge, Tracy  
20 Bakersfield CA Bakersfield Silverhawks 3 1-0 Barkman, Tyson 1-0 Pala CA Pala Braves 0 Mancha, Tony   58 Bentzinger, Darin 1-0 Omaha NE Roca Tavern 10 KS- Quinn's Concrete 2 Roach, Steve  
20 Bakersfield CA Bakersfield Silverhawks 2 1-1 Gaspar, Ed 0-1 Long Beach CA Long Beach Wolfpack 3 Day, Debby   58 Bentzinger, Darin 1-1 Omaha NE Roca Tavern 4 Springfield IL Franny's Ole Irish Pub 5 Reis, Mike  
20 Bakersfield CA Bakersfield Silverhawks 4 2-1 Gaspar, Ed 1-1 Santa Barbera CA Clydesdales 0 Bennett, Mark   62 Bernard, Robert 1-0 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 11 Charlottetown PEI Coors Light Masters 7 Gormley, Kenny  
20 Bakersfield CA Bakersfield Silverhawks 5 3-1 Gaspar, Ed 2-1 San Mateo CA Cal-State Builders 0 Peck, Brandon   62 Bernard, Robert 2-0 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 4 Charlottetown PEI Coors Light Masters 3 Bishop, Mike  
20 Bakersfield CA Bakersfield Silverhawks 0 3-2 Gaspar, Ed 2-2 Vancouver WA CR A-1 Brewers 5 Mayson, Derek   3 Berridge, Chris 0-1 Queensland 1 ACT 12 Folkard, Adam  
34 Bakersfield CA California A's 16 1-0 Johnson, Josh 1-0 Senor/Pueblo 0 Brooks, Lonnie   3 Berridge, Chris 1-1 Queensland 8 Victoria 3 Rigg, Mark  
34 Bakersfield CA California A's 8 2-0 Mayson, Derek 1-0 San Mateo CA Cal State Builders 0 Peck, Brandon   22 Bertens, Braden 0-1 St. Mary's ON St  Mary's Steelworkers 1 Owen Sound ON Junior Selects 12 Wardrop, Matt  
34 Bakersfield CA California A's 9 3-0 Mayson, Derek 2-0 Santa Cecilia MX 3 Duenas, Adan   1 Berube, Tom 1-0 Scarborough ON The Force 9 Almera Sports 1 NA  
34 Bakersfield CA California A's 15 4-0 Johnson, Josh 2-0 San Mateo CA Cal State Builders 1 Koster, Shawn   1 Berube, Tom 2-0 Scarborough ON The Force 3 Sopotocientos de Venzuela- Venezuela 2 Amaya, Luis  
34 Bakersfield CA California A's 9 5-0 Mayson, Derek 3-0 Vancouver WA CR Brewers 3 Kammueller, Kevin   10 Berube, Tom 3-0 Ohsweken ON Ohsweken Redmen 6 Kitchener ON Kitchener Selects 0 Fink, Chad  
34 Bakersfield CA California A's 8 5-1 Mayson, Derek 3-1 Tijuana MX Team Marquez 11 Almedia, Sergio   10 Berube, Tom 4-0 Ohsweken ON Ohsweken Redmen 2 Innerkip ON Innerkip Eagles 0 Neill, Tim  
45 Bakersfield CA California A's 14 6-1 Mayson, Derek 1-0 Salt Lake City UT Page Brake 2 Black Rob   10 Berube, Tom 4-1 Ohsweken ON Ohsweken Redmen 0 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 7 Follings, Fred  
45 Bakersfield CA California A's 12 7-1 Mancha, Tony 1-0 Browning UT 1 NA   26 Berube, Tom 4-2 Niagara Falls ON Niagara Snappers 8 New Zealand Black Sox 10 Manley, Reagan  
45 Bakersfield CA California A's 1 7-2 Mancha, Tony 1-1 Invermere BC Randy's A's 5 Newton, Brian   43 Berube, Tom 4-3 Cobourg ON Ontario Force 6 St. Thomas ON St. Thomas Fire Storm 7 Beecroft, Dan  
45 Bakersfield CA California A's 10 8-2 Mancha, Tony 2-1 Salt Lake City UT Granite Bakery 1 Hone, Garrett   46 Berube, Tom 4-4 Niagara ON Niagara Snappers 0 Harrisburg PA PA Power 1 Gervasutti, Sebastian  
45 Bakersfield CA California A's 7 9-2 Mancha, Tony 3-1 Pueblo CO Pueblo Bandits 1 Manley, Reagan   56 Berube, Tom 5-4 Niagara Falls ON Niagara Snappers 2 Ariss ON Ponsonby Sting 0 Cunningham, Dylan  
45 Bakersfield CA California A's 5 10-2 Mancha, Tony 4-1 Invermere BC Randy's A's 0 Newton, Brian   56 Berube, Tom 6-4 Niagara Falls ON Niagara Snappers 11 Westerville OH Westerville Capitols 4 Mach, Jonas  
49 Bakersfield CA California A's 9 11-2 Johnson, Josh 1-0 Medford OR Medford Bandits 0 Gunter, Rob   67 Berube, Tom 7-4 Oswego NY CPI 1 Grand Island NE Duetsche Fast Pitch 0 Wentling, Scott  
49 Bakersfield CA California A's 13 12-2 Johnson, Josh 2-0 Yakima WA JRW & Association 0 Robbins, Joe   68 Berube, Tom 8-4 Oswego NY CPI 2 Sun Prairie WI Gardener Company 1 Jacobs, Tim  
49 Bakersfield CA California A's 2 12-3 Mancha, Tony 1-0 Portland OR Portland Brewers 3 Garreau, Korrey   68 Berube, Tom 9-4 Oswego NY CPI 6 Minneapoplis MN Jordan Realty 5 Kammueller, Kevin  
49 Bakersfield CA California A's 7 13-3 Mancha, Tony 1-1 San Mateo CA Cal- State Builders 0 Koster, Shawn   68 Berube, Tom 9-5 Oswego NY CPI L Grimsby ON Grimsby Diamond Kings W Haldane, Richard  
49 Bakersfield CA California A's 3 14-3 Mancha, Tony 2-1 Sooke BC Sooke Loggers 1 Barkman, Tyson   74 Berube, Tom 10-5 Six Nations ON Hill United Warriors 3 Niagara Falls ON Niagara Storm Fury 2 Wager, Scott  
49 Bakersfield CA California A's 8 15-3 Mancha, Tony 3-1 Spanway WA Cleon's Auto Repair  1 Banner, Ryan    L-1 Berube, Tom 0-1 Six Nations ON Hill United Warriors 5 Niagara Falls ON Niagara Storm Fury 7 Wager, Scott  
54 Bakersfield CA California A's 7 16-3 Mancha, Tony 1-0 Marshall MI Great Lakes Mariners 0 Kelly, Tyler   L-1 Berube, Tom 0-2 Six Nations ON Hill United Warriors 1 Niagara Falls ON Niagara Snappers 4 Phibbs, Andrew  
54 Bakersfield CA California A's 5 17-3 Mancha, Tony 2-0 Staten Island NY NY Swashbucklers 0 McCullough, Devon   L-1 Berube, Tom 1-2 Six Nations ON Hill United Warriors 5 Niagara Falls ON Niagara Storm Fury 1 Wager, Scott  
54 Bakersfield CA California A's 5 18-3 Mayson, Derek 1-0 Clifton Park NY New York Gremlins 2 Whitten, Sean   L-1 Berube, Tom 1-3 Six Nations ON Hill United Warriors 3 Mississauga ON Mississauga Arrows 9 Van Volkenberg, Chris  
54 Bakersfield CA California A's 1 18-4 Mayson, Derek 1-1 Harrisburg PA Pennsylvania Power  2 Jones, Ramon   L-1 Berube, Tom 2-3 Six Nations ON Hill United Warriors 6 Niagara Falls ON Dawgs 1 Winger, Ron  
54 Bakersfield CA California A's 2 18-5 Mancha, Tony 2-1 Kitchener ON Hallman Twins 7 Manley, Jeremy   L-1 Berube, Tom 3-3 Six Nations ON Hill United Warriors 13 Etobicoke ON Etobicoke Royals 1 Smith, Marvin  
50 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 0 0-1 Kenny, Jerry 0-1 Fargo ND Rooter's Bar 4 Ytterness, Jason   L-1 Berube, Tom 14-8 Six Nations ON Hill United Warriors 8 Hamilton ON Pirates 0 Hames, Rick  
50 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 1 0-2 Sporcion, Tony 0-1 West Fargo ND West Fargo Knights 4 Hartman, Jim   69 Betzoid, Darren 0-1 Minneapolis MN Jordan Realty-50 0 Madison WI Isurence Center-50 6 Miller, Dave  
50 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 0 0-3 Kenny, Jerry 0-2 Denmark WI Circle Tap 7 Urbaneja, Erick   69 Betzoid, Darren 0-2 Minneapolis MN Jordan Realty-50 L Ashland OH Ohio Battery-50 W Foster, Ray  
50 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 8 1-3 Sparvier, Tony 1-0 Saskatoon SK Diamondbacks 0 Davvin, Travis   55 Bigelow, Chris 1-0 Haywood CA Bay Area Merchants 9 Elmvale ON Elmvale Merchants 0 Lapham, Bob  
50 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 4 1-4 Sparvier, Tony 1-1 Fargo ND Kegel Black Knights 5 Muizelaar, Gerald   55 Bigelow, Chris 2-0 Haywood CA Bay Area Merchants 6 Whitby ON Durham Bull Legends 1 McBratney, Blair  
53 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 4 2-4 Ethier, Trevor 1-0 Kenosha WI Willkomm Mobil 2 Kuhlmeier, Pat   1 Birrel, Alcides 0-1 Caracas VZ Almera Sports 1 The Bar's NAFA Selects 11 Chason, Ryker  
53 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 6 2-5 Robb, Paul 0-1 Browning UT Browning Fast Pitch 9 Brooksby, Ryan   1 Birrel, Alcides 1-1 Caracas VZ Almera Sports 1 Lo Tengo 12 Pineda, Frank  
53 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 1 2-6 Ethier, Trevor 1-1 Portland OR Portland Brewers 2 Cose, Lee   62 Bishop, Mike 0-1 Charlottetown PEI Coors Light Masters 1 Cambridge ON Rusty Jiggers 12 Dorrington, Glenn  
53 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 8 3-6 Ethier, Trevor 2-1 Winterset IA Winterset A's 1 Haldane, Richard   62 Bishop, Mike 0-2 Charlottetown PEI Coors Light Masters 3 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 4 Bernard, Robert  
53 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 1 3-7 Ethier, Trevor 2-2 Topeka KS Topeka Toros 6 Ucero, Carlos   20 Black, Kevin 0-1 Salt Lake City UT Page Brake 0 Moorpark CA J & B Painting 6 McCullough, Devon  
1 Bama/Broadway Fast Pitch 0 0-1 Smith, Jason 0-1 Caviliers de Venezuela 1 Sofield, Justin   20 Black, Kevin 0-2 Salt Lake City UT Page Brake 4 Vancouver WA CR A-1 Brewers 18 Lingrin, Tyler  
1 Bama/Broadway Fast Pitch 7 1-1 Van Koughnett, Hughie 1-0 Diamond Kings Fastpitch 0 Fawcett, Rob   52 Black, Kevin 1-2 Salt Lake City UT Page Brake 4 Frankenmuth MI Tiffanys  1 Loachridge, Pete  
1 Bama/Broadway Fast Pitch 5 2-1 Pena, Randy 1-0 Oriundo Soy 4 Carson, Billy   52 Black, Kevin 1-3 Salt Lake City UT Page Brake 3 Sawdust City WI 11 Stickney, Mike  
1 Bama/Broadway Fast Pitch 0 2-2 Noftall, Mike 0-1 Six Nations ON Hill United Chiefs 7 Farion, Jeff   52 Black, Kevin 1-4 Salt Lake City UT Page Brake 0 Fox Cities WI Stone Yard 7 Jacobs, Tim  
58 Barneveld WI Capitol FP 14 1-0 Manteufel, Mark 1-0 Tulsa OK Tulsa Grey Sox 4 Tanwater, Jeff   20 Black, Robbie 1-0 Salt Lake City UT Page Brake 6 San Mateo CA Cal-State Builders 5 Peck, Brandon  
58 Barneveld WI Capitol FP 13 2-0 Thinwold, Micha 1-0 Auburn MI Auburn ATS 1 Cantrell, Michael   20 Black, Robbie 1-1 Salt Lake City UT Page Brake 0 Pala CA Pala Braves 6 Goss, Lamar  
58 Barneveld WI Capitol FP 6 2-1 Cushman, Patrick 0-1 Bowen IL Bowen Fastpitch 7 Koehler, Tony   45 Black, Robbie 1-2 Salt Lake City UT Page Brake 2 Bakerfield CA California A's 14 Mayson, Derek  
58 Barneveld WI Capitol FP 1 2-2 Manteufel, Mark 1-1 Grand Rapids MI Priority Mortgage 7 Vander Ark, Darrin   45 Black, Steve 0-1 Salt Lake City UT Page Brake 5 Invermere BC Randy's A's 6 McKenzie, Colin  
5 Battle Creek MI Dark Horse Brewing Thunder 4 1-0 Crawford, Kyle 1-0 Coldwater MI Crouch Electric 1 Gwizdala, Jon   52 Black, Steve 1-1 Salt Lake City UT Page Brake 15 DeKalb IL Hustle Hogs 8 Nicholson, Blaine  
5 Battle Creek MI Dark Horse Brewing Thunder 1 1-0-1 Kelly, Tyler 0-0-1 Elkhart IN Duncan Outlaws 1 Gray, Josh   52 Black, Steve 1-2 Salt Lake City UT Page Brake 6 Roseville CA Roseville Eagles 14 Dondero, Nathan  
5 Battle Creek MI Dark Horse Brewing Thunder 6 1-1-1 Kelly, Tyler 0-1-1 Coldwater MI Crouch Electric 7 Gwizdala, Jon   52 Black, Steve 2-2 Salt Lake City UT Page Brake 6 Kansas City KS New Age Outlaws 4 Johnston, Ethan  
64 Bay Roberts NFLD Coors Light 11 1-0 Hussey, Chris 1-0 St. John's NFLD Goulds 3 Dalton, Daniel   71 Blaisdell, Herb 1-0 Madison WI Insurance Center-60 3 AL- Southern 60's 2 Ford, Chuck  
64 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 1-1 Doyle, Johnny 0-1 St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 7 O'Reilly, Johnny    71 Blaisdell, Herb 2-0 Madison WI Insurance Center-60 10 Rock Island IL Pints-60 0 Foster, Ron  
64 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 1-2 Hussey, Chris 1-1 St. John's NFLD CBS Storm 4 Myers, Liam   60 Blom, Titus 0-1 Squirrils (BEL) 0 Holshorm (DEN) 8 Holmberg, Martin  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 8 2-2 Hussey, Chris 1-0 St. John's NFLD Game on Gear 0 Noftall, Jordan   60 Blom, Titus 0-2 Squirrils (BEL) 0 Magos (ESP) 7 Mata, Huemel  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 3 2-3 Hussey, Chris 1-1 St. Johns NFLD CBS Storm 6 McDonald, Tyler   60 Blom, Titus 0-3 Squirrils (BEL) 1 Havlickuv Brod (CZE) 11 Holobrader, Michal  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 9 3-3 Doyle, Johnny 1-0 St. John's NFLD MJR Masonary 4 Janes, Adam   60 Blom, Titus 0-4 Squirrils (BEL) 1 Quick (NED) 6 Nemec, Ondrej  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 11 4-3 Doyle, Johnny 2-0 St. John's NFLD CBS Storm 4 McDonald, Tyler   7 Boam, Trevor 0-1 Hamilton ON Hamilton Pirates 2 Waterdown ON Waterdown Hammer 11 Hoffman, Doug  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 1 4-4 Power, Simon 0-2 St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 6 O'Reilly, Johnny   L-1 Boam, Trevor 0-1 Hamilton ON Pirates 2 Niagara Falls ON Niagara Storm Fury 4 Wager, Scott  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 4-5 Doyle, Johnny 2-1 St. John's NFLD CBC Junior Canadians 7 Healey, Eric   17 Bolton, Cole 0-1 Napanee ON Napanee Juniors 2 Oshawa ON Bombers 3 Swift, Ryan  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 4-6 Lost By Forfiet NA St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 7 Won By Forfiet   28 Bolton, Cole 1-1 Napanee ON  Double B Juniors 7 Newbury ON Juniors 0 Degraw, Taylor  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 3 4-7 Doyle, Johnny 2-2 St. John's NFLD Power Conditioning Inc. 7 Power, Simon   28 Bolton, Cole 1-2 Napanee ON Double B Juniors 7 Sebringville ON Cubs 8 Armstrong, George  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 9 4-8 Hussey, Chris 1-2 St. John's NFLD Goulds 11 Dalton, Daniels   48 Bolton, Cole 2-2 Napannee ON Nappanee Shoeless Joes Express Juniors 6 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 3 Barber, Andy  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 6 5-8 Hussey, Chris 2-2 St. John's NFLD Game on Gear 5 Hickey, Jeremy   48 Bolton, Cole 3-2 Napannee ON Nappanee Shoeless Joes Express Juniors 19 Ottawa ON Ottawa Valley A's 1 Wilson, Todd  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 2 5-9 Doyle, Johnny 2-3 St. John's NFLD Midget Selects 8 Healey, Eric   39 Bombard, Andrew 0-1 Johnstown NY Razzano's Trucking 5 Kanata ON Kanata Pirates 7 Noftall, Mike  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 4 6-9 Doyle, Johnny 3-3 St. John's NFLD MJR Masonary 3 Preston, Murry   39 Bombard, Andrew 1-1 Johnstown NY Razzano's Trucking 8 Boston MA Seadogs 2 French, Nick  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 9 7-9 Doyle, Johnny 4-3 St. John's NFLD Power Conditioning Inc. 3 McGrath, Shayne   39 Bombard, Andrew 1-2 Johnstown NY Razzano's Trucking 3 Kanata ON Kanata Pirates 7 Smith, Jason  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 7-10 Lost By Forfiet NA St. John's NFLD Power Conditioning Inc. 7 Won By Forfiet   74 Bongers, Gerry 0-1 Niagara Falls ON Dawgs 2 Niagara Falls ON Niagara Snappers 9 Lyon, Matt  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 11 7-11 Costello, Rylee 0-1 St. John's NFLD CBC Junior Canadians 13 Riley, Kenny   L-1 Bongers, Gerry 0-2 Niagara Falls ON Dawgs 0 Niagara Falls ON Niagara Snappers 7 Paylove, Jay  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 7 8-11 Doyle, Johnny 5-3 St. John's NFLD Goulds 0 Whelen, Joel   L-1 Bongers, Gerry 0-3 Niagara Falls ON Dawgs 2 Six Nations ON Hill United Warriors 10 Shailes, Nick  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 5 9-11 Doyle, Johnny 6-3 St. John's NFLD Goulds 3 Whelen, Joel   60 Borovka, Jan L 0-1 Span (CRO) 0 DVH Amstelveen (NED) 19 Visser, Jeffry  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 9 10-11 Hussey, Chris 3-2 St. Johns NFLD CBS Storm 4 Wade, Andrew   60 Borovka, Jan L 1-1 Span (CRO) 9 Squirrils (BEL) 2 Van Aarsen, Kristof  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 8 11-11 Doyle, Johnny 7-4 St. John's NFLD Goulds 6 Whelen, Joel   60 Borovka, Jan L 2-1 Span (CRO) 3 Magos (ESP) 1 Mata, Huemel  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 5 11-12 Doyle, Johnny 7-5 St. John's NFLD Goulds 6 Dalton, Daniel   60 Borovka, Jan L 2-2 Span (CRO) 9 MRKI (CRO) 11 Marunov, Michael  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 5 12-12 Hussey, Chris 4-2 St. John's NFLD Goulds 3 Dalton, Daniel   60 Borovka, Jan L 2-3 Span (CRO) 3 Cavigal (FRA) 1 Flayol, Nicolas  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 12-13 Doyle, Johnny 7-6 St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 5 O'Reilly, Johnny   60 Borovka, Jan L 2-4 Span (CRO) 3 Hoofdorp (NED) 13 Rumai, Ingemak  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 4 13-13 Hussey, Chris 5-2 St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 1 O'Reilly, Johnny   52 Bowers, Mike 1-0 Ft. Collins CO Colorado Knights 18 Herzog MO Herzog Fast Pitch 6 Weston, Howard  
L-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 13-14 Doyle, Johnny 7-7 St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 3 O'Reilly, Johnny   52 Bowers, Mike 1-1 Ft. Collins CO Colorado Knights 4 El Paso TX Rio Grande Alliance 2 Sardina, Dan  
6 Bedford PA Bedford Rays 7 1-0 High, Merlin 1-0 Lancaster PA Riverside 4 Rhodes, J.R.   52 Bowers, Mike 1-2 Ft. Collins CO Colorado Knights 1 Hasting MI Hasting Blue 6 Nichols, Ryan  
6 Bedford PA Bedford Rays 0 1-1 Skidowski, Rick 0-1 Elkland PA ESA Thunderbellies  1 Johnson, Josh   17 Bowgs, Rick 0-1 Pickering ON Pickering Panthers 8 Oshawa ON Oshawa BB's Juniors  10 Moore, Kurtis  
6 Bedford PA Bedford Rays 0 1-2 Godschall, ? 0-1 Staten Island NY  ny Swashbucklers  7 Rutt, Jerlin   67 Boyer, Zack 0-1 St. Louis MO St. Louis Mules 1 Kenosha WI Dykstra Engineering Hogs 6 Nelson, Mark  
6 Bedford PA Bedford Rays 12 2-2 Skidowski, Rick 1-1 Farmersville PA Farmersville Auction 7 Zimmerman, P   1 Brache, Nelson 0-1 Lo Tengo 0 Staten Island NY Swashbucklers  13 Schweyer, Rob  
6 Bedford PA Bedford Rays 7 3-2 Weiler, ? 1-0 Lancaster PA Riverside 0 Smoker, T   60 Brask, Henrik 1-0 Stenlose Bulls (Den) 15 MRKI (CRO) 1 Marunov, Michael  
8 Bedford PA Bedford Rays 8 4-2 Skidowski, Rick 1-0 Downtown Tavern 1 Gwizdela, Jon   41 Brenik, Jaroslav 1-0 Czech Republic 10 The Netherlands 0 Baanen, Arjan  
8 Bedford PA Bedford Rays 1 4-3 High, Merlin 0-1 Montvale NJ New York/ New Jersey Globes 10 Mancha, Tony   41 Brenik, Jaroslav 2-0 Czech Republic 9 Denmark 5 Hansen, Kim  
8 Bedford PA Bedford Rays 7 5-3 Weiler, Cary 1-0 Sea Dogs 0 French, Nick   41 Brenik, Jaroslav 3-0 Czech Republic 8 Denmark 0 Hansen, Kim  
8 Bedford PA Bedford Rays 0 5-4 Weiler, Cary 1-1 Harrisburg PA Pa Power 7 Hoffman, Doug   63 Bresee, Chris 1-0 North Leeds ON Greenbush Generals 3 Farmersville PA Farmersville Auction 2 Zimmerman, Justin  
15 Bedford PA Bedford Rays 9 6-4 High, Merlin 1-0 Williansport PA Dick's Diner 2 Hall, Trevor   63 Bresee, Chris 1-1 North Leeds ON Greenbush Generals 9 Williamsport PA Dicks Diner 10 Lamorre, John  
15 Bedford PA Bedford Rays 6 7-4 Weiler, Duane 1-0 Ottawa ON Orleans Rebels 4 Greer, Matt   2 Britt, Ryan 0-1 Southern Pride NZ 2 Japan University 5 Nagano, Rui  
15 Bedford PA Bedford Rays 2 7-5 Weiler, Duane 1-1 Harrisburg PA PA Power 9 Hoffman, Doug   13 Bromley, Duane 1-0 Kanata ON Kanata Storm 3 Nappanee ON Napanee Midgets 0 Douglas, Alex  
15 Bedford PA Bedford Rays 4 8-5 High, Merlin 2-0 Harrisburg PA PA Power 0 Hoffman, Doug   L-2 Bromley, Duane 1-1 Kanata ON Kanata Pirates 1 Carp ON Carp 14C Victory 8 Cooke, Neil  
15 Bedford PA Bedford Rays 4 9-5 Weiler, Duane 2-1 Elkland PA ESA Thunder Belly's 1 Porter, Brad   34 Brooks, Lonnie 0-1 Senor/Pueblo 0 Bakersfield CA California A's 16 Johnson, Josh  
15 Bedford PA Bedford Rays 4 10-5 Weiler, Duane 3-1 Oswego NY Cutro Professional Inspections 2 Mayer, Jeff   45 Brooksby, Ryan 0-1 Browning UT L  Salt Lake City UT Page Brake W Freed, Kelly  
19 Bedford PA Bedford Rays 5 10-6 High, Merlin 0-1 Staten Island NY  NY Swashbucklers  12 Rutt, Jerlin   45 Brooksby, Ryan 0-2 Browning UT 1 San Mateo CA Cal-State Builders 10 Gluckman, Jason  
19 Bedford PA Bedford Rays 14 11-6 High, Merlin 1-1 Farmersville PA Farmersville Auction 5 Martin, C   52 Brooksby, Ryan 0-3 Browning FP 1 Reese MI Reese's A's 4 Cantrell, Michael  
19 Bedford PA Bedford Rays 0 11-7 Weiler, Duane 0-1 PA-Globe 11 Johnson, Josh   53 Brooksby, Ryan 1-3 Browning UT Browning Fast Pitch 9 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 6 Robb, Paul  
19 Bedford PA Bedford Rays 2 12-7 Won by Forfiet NA Washington DC Positive Brothers 0 Lost by Forfiet   53 Brooksby, Ryan 2-3 Browning UT Browning Fast Pitch 5 Bryan OK Bryan Blackhawks 0 Underwood, Jason  
19 Bedford PA Bedford Rays 2 12-7-1 Weiler, Duane 0-1-1 Lancaster PA Riverside  2 Martin, Kenton   53 Brooksby, Ryan 3-3 Browning UT Browning Fast Pitch 7 Hermann MO Black Gold 3 Spechals, Allen  
52 Bedford PABedford Rays 7 13-7-1 Weiler, Duane 1-0 Spanway WA Cleon's Auto Repair 5 Cooper, Jarad   21 Brookshaw, Ben 0-1 Port Elgin ON Great Lakes Pirates 5 Sweaburg ON Sweaburg Crush 8 Walsh, Colin  
52 Bedford PABedford Rays 8 14-7-1 High, Merlin 1-0 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 7 Wendt, Don   L-4 Brookshaw, Scott 0-1 Sebringville ON Sebringville Sting 3 Milverton ON AW Millwright Chiefs 5 Wise, Jeff  
52 Bedford PABedford Rays 4 15-7-1 Weiler, Duane 2-0 Kansas City KS New Age Outlaws 1 Johnston, Ethan   L-4 Brookshaw, Scott 1-1 Sebringville ON Sebringville Sting 8 Mitchell ON Mets 1 Elloitt, Craig  
52 Bedford PABedford Rays 7 16-7-1 Weiler, Duane 3-0 Fox Cities WI Stone Yard 2 Stuhr, Matt   L-4 Brookshaw, Scott 2-1 Sebringville ON Sebringville Sting 4 Elmira ON Erb Electric Expos 2 Halstead, Casey  
52 Bedford PABedford Rays 4 16-8-1 Weiler, Duane 3-1 Roseville CA Roseville Eagles 5 Gaspar, Ed   60 Brown, Anton 1-0 Vandels (DEN) 16 MRKI (CRO) 3 Jerbic, Hrvoje  
52 Bedford PABedford Rays 5 16-9-1 Weiler, Duane 3-2 Fox Cities WI Stone Yard 6 Stuhr, Matt   58 Brown, Berrah 0-1 MO- Artisan Construction 6 Sun Valley CA Rude Pac 9 Mizener, Ron  
63 Bedford PA Bedford Rays 4 17-9-1 Escobedo, Lalo 1-0 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 3 Barber, Andy   58 Brown, Berrah 1-1 MO- Artisan Construction 14 Omaha NE John's Plumbing 5 Josa, Nate  
63 Bedford PA Bedford Rays 8 17-10-1 Kirk, Lance 1-0 Harrisburg PA Pennsylvania Power 5 Hoffman, Doug   52 Brumleve, Kyle 1-0 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 7 Silver Lake KS Wizards of OZ 2 Buckley, Tony  
63 Bedford PA Bedford Rays 1 17-11-1 Escobedo, Lalo 1-1 USA Futures 5 Kelly, Tyler   52 Brumleve, Kyle 2-0 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 5 Villa Grove IL Central Illinois Knights 4 DeLeon, Jose  
63 Bedford PA Bedford Rays L 17-12-1 Escobedo, Lalo 1-2 Harrisburg PA Pennsylvania Power W Hoffman, Doug   60 Brunken, Angel 0-1 Hoofdorp (NED) 6 CZE U23 (CZE) 7 Zofka, Martin  
41 Belgium 0 0-1 Cnops, Wout 0-1 Denmark 9 Hansen, Kim   60 Brunken, Angel 1-1 Hoofdorp (NED) 6 Spectrum (CZE) 1 Malecek, Ondrej  
41 Belgium 0 0-2 Zelenko, Jan 0-1 Czech Republic 10 Mach, Jonas   60 Brunken, Angel 1-2 Hoofdorp (NED) 0 Vandels (DEN) 7 Sorenson, Rasmus  
41 Belgium 0 0-2 Zelenko, Jan 0-2 Great Britain 5 Linton, Kyle   60 Brunken, Angel 2-2 Hoofdorp (NED) 4 Quick (NED) 1 Nemec, Ondrej  
41 Belgium 7 1-2 Cnops, Wout 1-1 Croatia 5 Kukolja, Bruno   60 Brunken, Angel 3-2 Hoofdorp (NED) 6 Vandels (DEN) 5 Sorenson, Rasmus  
41 Belgium 6 2-2 Cnops, Wout 2-1 Israel 4 Spira, Ilan   25 Buckley, Jeff 0-1 Merrill MI Mayan Agency 6 Reece MI Reece A's 7 Wright, Greg  
41 Belgium 3 2-3 Cnops, Wout 2-2 The Netherlands 10 Baanen, Arjan   25 Buckley, Jeff 1-1 Merrill MI Mayan Agency 6 Midland MI Explorer Legends 4 Finn, Peter  
41 Belgium 9 3-3 Cnops, Wout 3-2 Croatia 2 Jerbic, Hrvoje   25 Buckley, Jeff 1-2 Merrill MI Mayan Agency 0 USA Junior National Team 8 Zimmerman, Phillip  
41 Belgium 0 3-4 Marunov, Michael 2-2 Israel 4 van Aarsen, Kristof   25 Buckley, Jeff 2-2 Merrill MI Mayan Agency 8 Petrosky MI Northern Michigan Fastpitch 6 NA  
23 Belleville IL Belleville Stallions 4 1-0 Godar, Mike 1-0 Villa Grove IL Central Illinois Knights 0 DeLeon, Jose   44 Buckley, Jeff 2-3 Merrill MI Mayan Agency 3 St. Joseph MI Twin City Gray Sox 8 NA  
23 Belleville IL Belleville Stallions 0 1-1 Davis, Tim 0-1 Kelso IL Kelso Fastpitch 9 Jansen, Tom   44 Buckley, Jeff 2-4 Merrill MI Mayan Agency 1 Sebringville ON Sebringville Sting 4 Fink, Chad  
23 Belleville IL Belleville Stallions 12 2-1 Godar, Mike 2-0 Teutopolis IL T- Town K.C.'s 2 Zerrusen, Darren   44 Buckley, Jeff 3-4 Merrill MI Mayan Agency 4 Homer MI Homer Aces 3 Edwards, B  
23 Belleville IL Belleville Stallions 1 2-2 Godar, Mike 2-1 Pinkneyville IL Lee's Sports Falcons 4 Downen, Troy   7 Buckley, Kevin 0-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 2 Lackawanna NY Big John's 3 French, Ryan  
52 Belleville ILBellville Stallions 0 0-1 Godar, Michael 0-1 Boise ID Boise Riverdogs 13 Alder, Shane   29 Buckley, Kevin 0-2 Kitchener ON Diamond Jaxx 3 Harriston ON Wellington Sox 14 Uhrig, Todd  
52 Belleville ILBellville Stallions 3 0-2 Godar, Michael 0-2 Breman IN DC Outlaws 12 Bender, Lane   31 Buckley, Kevin 0-3 Kitchener ON Diamond Jaxx 0 Toronto ON Toronto Master Gators 3 Zack Sr. D  
52 Belleville ILBellville Stallions 1 1-2 Godar, Michael 1-2 Fargo ND Rooters Bar 0 Yherness, Jason   E Buckley, Kevin 0-4 Kitchener ON Diamond Jaxx 0 Team Argentina Seniors 7 Montero, Max  
52 Belleville ILBellville Stallions 4 2-2 Godar, Michael 2-2 Sibley, IL Elite 2 Waterhouse, Jordan   54 Buckley, Kevin 0-5 Kitchener ON Diamond Jaxx 1 Waterdown ON Waterdown Hammer 2 Smith, Marvin  
52 Belleville ILBellville Stallions 10 3-2 Godar, Michael 3-2 Long Beach CA Long Beach Black Sox 7 Day, Debby   56 Buckley, Kevin 1-5 Kitchener ON Diamond Jaxx 9 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies 2 Gillis, Doug  
52 Belleville ILBellville Stallions 5 3-3 Davis, Tim 0-1 Bowen IL Bowen Fast Pitch 12 Koehler, Tony   56 Buckley, Kevin 2-5 Kitchener ON Diamond Jaxx 7 Wiarton ON Wiarton Nationals 4 Jackson, Andy  
5 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 5 0-1 Lach, Zach 0-1 Hastings MI Blues 7 Nichols, Ryan   56 Buckley, Kevin 2-6 Kitchener ON Diamond Jaxx 4 Waterdown ON Waterdown Hammer 6 Neill, Tim  
5 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 8 0-2 Lach, Zach 0-2 Elkhart IN Duncan Outlaws 12 Bender, Lane   L-4 Buckley, Kevin 2-7 Kitchener ON Kitchener Outlaws 1 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 5 Follings, Fred  
5 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 10 1-2 Lach, Zach 1-2 Elkhart IN Duncan Outlaws 6 Gray, Josh   L-4 Buckley, Kevin 3-7 Kitchener ON Kitchener Outlaws 4 Ariss ON Ponsonby Sting 2 Cunningham, Dylan  
5 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 4 1-3 Lach, Zach 1-3 Marshall MI Lightning 8 Kelly, Sean   L-4 Buckley, Kevin 4-7 Kitchener ON Kitchener Outlaws 5 Harriston ON Wellington Sox 2 Uhrig, Todd  
58 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 10 1-0 Chabot, Browning 1-0 Minot SD Scarlett's 40- Over 3 Oehlke, Mike   L-4 Buckley, Kevin 5-7 Kitchener ON Kitchener Outlaws 6 Kitchener ON Kitchener Cubs 2 Gillow, Bob  
58 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 12 1-1 Edwards, Brian 0-1 ILL- The Stock 14 Davis, Bill   L-4 Buckley, Kevin 5-8 Kitchener ON Kitchener Outlaws 4 Kitchener ON Kitchener Cubs 13 French, Ryan  
58 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 7 2-1 Chabot, Browning 2-0 Kenosha WI Earl's Club 6 Kosh, Jeff   L-4 Buckley, Kevin 5-9 Kitchener ON Kitchener Outlaws 3 Ariss ON Ponsonby Sting 4 Cunningham, Dylan  
58 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 10 3-1 Edwards, Brian 1-1 Morelli MN Morelli's Fastpitch 5 Waldvogel, Brian   11 Buckley, Tony 1-0 Topeka KS Topeka Toros 15 Walcott IA Walcott Merchants 1 Arp, David  
58 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 3 3-2 Chabot, Browning 2-1 Hagerstown PA Hagerstown A's 4 Simmers, John   23 Buckley, Tony 2-0 Topeka KS Topeka Toros 6 Teutopolis IL T- Town K.C.'s 0 Zerrusen, Darren  
58 Bettendorf IA Pints 0 0-1 Foster, Ron 0-1 Kansas City MO KC Angels 9 Vaca Jr., Louis   52 Buckley, Tony 2-1 Silver Lake KS Wizards of OZ 2 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 7 Brumleve, Kyle  
58 Bettendorf IA Pints 3 0-2 Carillo, Hank 0-1 Kakebecka Falls MB Kakebecka Falls FP 19 Fortin, Tyler   52 Buckley, Tony 3-1 Silver Lake KS Wizards of OZ 2 Spanway WA Cleon's Auto Repair 0 Cooper, Jarad  
58 Bettendorf IA Pints 0 0-3 Carillo, Hank 0-2 MO- Big M Marina 7 Doke, Jay   L-2 Bulley, Derick 0-0-1 Kanata ON Kanata Pirates 9 Stittsville ON Stittsville 56ers 9 Featherstone, Darren  
71 Black Earth WI The Shoe Box-60 0 0-1 Amburst, Mealich 0-1 Minneapolis MN Anytime Fitness-60 4 Zerball, Willie   L-2 Bulley, Derick 0-1-1 Kanata ON Kanata Pirates 5 Ottawa ON Kars Aces 7 Porter, Brad  
71 Black Earth WI The Shoe Box-60 15 1-1 Hellenbrand, Gary 1-0 AL- Southern 60's 6 Ford, Chuck   L-8 Burgess, Bob 1-0 Harwood Corners ON 13 Burgessville ON Burgessville Bulls 5 McDonald, Neil  
71 Black Earth WI The Shoe Box-60 11 2-1 Amburst, Mealich 1-1 Coldwater MI Porter Seed-60 5 Goring, John   9 Burns, Patrick 0-1 Vancouver BC Westbank Cardinals 8 Invermere BC Randy's A's 9 McKenzie, Colin  
11 Bloomington IL Bloomington Stix 8 1-0 Hunhoff, B.J. 1-0 Topeka KS Topeka Toros 3 Watts, Ben   9 Burns, Patrick 0-2 Vancouver BC Westbank Cardinals 0 Kelowna BC Kelowna Rangers 6 Kunz, Travis  
11 Bloomington IL Bloomington Stix 8 2-0 Farrell, Jarryd 1-0 Walcott IA Lamp Liter 1 Ralfs Jr., Jerry   9 Burns, Patrick 1-2 Vancouver BC Westbank Cardinals 7 Calgary AB Calgary Sox 0 Avery, Corey  
11 Bloomington IL Bloomington Stix 11 3-0 Waterhouse, Jordan 1-0 DeKalb IL Hustlehogs 1 Lubkeman, Todd   34 Burns, Patrick 2-2 Moorpark CA J & B Painting 7 Tiburones  0 Banaga, Fabian  
11 Bloomington IL Bloomington Stix 9 4-0 Farrell, Jarryd 2-0 DeKalb IL Hustlehogs 4 Lubkeman, Todd   36 Burns, Patrick 2-3 Saskatoon SK Diamondbacks 0 New Zealand Junior Black Sox 1 Radford, Blake  
11 Bloomington IL Bloomington Stix 1 4-1 Hunhoff, B.J. 1-1 Des Moines IA McCuen's Pub/ Palazzos  5 Johnson, Josh   50 Burns, Patrick 3-3 Saskatoon SK Diamondbacks 14 Fargo ND Rooter's Bar 0 Cooley, Joel  
23 Bloomington IL Bloomington Stix 4 5-1 Gollan, Karl 1-0 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 3 Mette, Terry   54 Burns, Patrick 3-4 West Bank BC West Bank Cardinals 1 Kitchener ON Kitchener Cubs 4 Wager, Scott  
23 Bloomington IL Bloomington Stix 8 6-1 Hunhoff, B.J. 1-0 Kelso IL Kelso Fastpitch 0 Jansen, Tom   56 Burns, Patrick 3-5 West Bank BC West Bank Cardinals 0 Maple Creek SK NB Petro Hawks 1 Keshane, Dustin  
23 Bloomington IL Bloomington Stix 4 7-1 Hunhoff, B.J. 2-0 Hermann MO Black Gold 0 Steinbeck, Eric   61 Burns, Patrick 3-6 Saskatoon SK Diamondbacks 5 St. John's NFLD 3 Cheers Pub 7 Whitten, Sean  
23 Bloomington IL Bloomington Stix 12 8-1 Gollan, Karl 2-0 Hermann MO Black Gold 0 Speckhals, Allen   3 Byrne, Liam 0-1 Western Australia 2 Victoria 3 Rigg, Mark  
27 Bloomington IL Bloomington Stix 4 9-1 Farrell, Jarryd 1-0 Kenosha WI Dykstra Engineering 1 Lubkeman, Todd   L-6 Cadigan, Sean 0-1 St. John's NFLD NL NTV Hitmen 2 St. John's NFLD The Bigs 8 King, Donny  
27 Bloomington IL Bloomington Stix 16 10-1 Waterhouse, Jordan 1-0 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 1 Jamieson, Michael   L-6 Cadigan, Sean 0-2 St. John's NFLD NL NTV Hitmen 9 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 10 Walsh, Colin  
27 Bloomington IL Bloomington Stix 9 11-1 Farrell, Jarryd 2-0 Fargo ND Kegel Black Knights 7 Petric, Wayne   L-6 Cadigan, Sean 0-3 St. John's NFLD NL NTV Hitmen 4 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 11 Healey, Eric  
27 Bloomington IL Bloomington Stix 10 12-1 Farrell, Jarryd 3-0 West Fargo ND West Fargo Knights 4 Kammueller, Kevin   L-6 Cadigan, Sean 1-3 St. John's NFLD NL NTV Hitmen 4 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 1 Myers, Liam  
27 Bloomington IL Bloomington Stix 8 13-1 Farrell, Jarryd 4-0 Fargo ND Kegel Black Knights 7 Harms, Jim   40 Cajero, Jaudiel 1-0 Mexico Junior NationalTeam 14 Czech Republic Junior National Team 3 Holobradek, Michal  
33 Bloomington IL Bloomington Stix 5 14-1 Hunhoff, B.J. 1-0 Villa Grove IL Central Illinois Knights 0 DeLeon, Jose   E Calderon, Jose 0-1 Da Bruddahs 0 San Mateo CA Cal-State Builders 8 Koster, Darren  
33 Bloomington IL Bloomington Stix 5 15-1 Hunhoff, B.J. 2-0 Topeka KS Topeka Toros 1 Watts, Ben   40 Calov, Andreas 0-1 Denmark Junior National Team 0 New Zealand Junior National Team 18 Radford, Blake  
33 Bloomington IL Bloomington Stix 5 16-1 Farrell, Jarryd 1-0 Aurora IL Dolan & Murphy 0 Jetmar, Ales   40 Calov, Andreas 0-2 Denmark Junior National Team 0 Argentina Junior National Team 19 Fernandez, Julian  
33 Bloomington IL Bloomington Stix 3 16-2 Hunhoff, B.J. 2-1 Denmark WI Circle Tap Dukes 8 Potolicchio, Juan   14 Camacho, Ray 0-1 Houston TX Houston Colts 1 Houston TX Geo- Per  4 Segura, Jean  
38 Bloomington IL Bloomington Stix 10 17-2 Hunhoff, B.J. 1-0 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 3 Hanley, Jovan   14 Camacho, Ray 1-1 Houston TX Houston Colts 6 Austin TX Austin Blue Jays 2 Benevides, Manny  
38 Bloomington IL Bloomington Stix 2 17-3 Hunhoff, B.J. 1-1 West Fargo ND West Fargo Knights 11 Kammueller, Kevin   14 Camacho, Ray 2-1 Houston TX Houston Colts 1 Austin TX El Reys 0 Flores, Benito  
38 Bloomington IL Bloomington Stix 6 17-4 Hunhoff, B.J. 0-2 Clifton Park NY New York Gremlins 12 Holoien, Dean   55 Camacho, Ray 3-1 Ashland OH Ohio Battery 10 Midland MI Explorers Legends 3 Sleep, Doug  
42 Bloomington IL Bloomington Stix 3 17-5 Farryl, Jarryd 0-1 Six Nations ON Hill United Chiefs 14 Farion, Jeff   70 Camacho, Ray 4-1 Ashland OH Ohio Battery-55 5 Minneapolis MN Anytime Fitness-55 1 Guara, Wayne  
42 Bloomington IL Bloomington Stix 0 17-6 Farryl, Jarryd 0-2 Staten Island NY NY Swashbucklers 4 Peters, Harrison   70 Camacho, Ray 5-1 Ashland OH Ohio Battery-55 11 Champaign IL Nohren Farms-55 2 Liddle, Dave  
42 Bloomington IL Bloomington Stix 2 17-7 Farryl, Jarryd 0-3 Denmark WI Circle Tap Dukes 6 Urbaneja, Erick   70 Camacho, Ray 6-1 Ashland OH Ohio Battery-55 W Champaign IL Nohren Farms-55 L Spechals, Alan  
51 Bloomington IL Bloomington Stix 5 18-7 Farrell, Jarryd 1-0 Pueblo CO Bandits 4 Manlley, Regan   30 Campbell, Colin 1-0 Kitchener ON Hallman Twins 5 Six Nation ON Hill United Chiefs 4 Folkard, Adam  
51 Bloomington IL Bloomington Stix 0 18-8 Hunhoff, B.J. 0-1 Six Nations ON Hill United Chiefs 7 Folkard, Adam   30 Campbell, Colin 1-1 Scarborough ON Scarborough Force 4 Harrisburg PA Pennsylvania Power 2 Keeshig, Caleb  
51 Bloomington IL Bloomington Stix 0 18-9 Farrell, Jarryd 0-2 Fargo ND Kegel Black Knights 8 Goday, Roman   30 Campbell, Colin 1-2 Kitchener ON Hallman Twins 0 Clifton Park NY New York Gremlins 6 Kirkpatrick, Andrew  
51 Bloomington IL Bloomington Stix 6 19-9 Hunhoff, B.J. 1-1 Westerville OH Westerville Capitols 4 Van Volkenberg, Chris   52 Campbell, Ike 1-0 Green Bay WI Sheddy's 9 Villa Grove IL Central Illinois Knights 4 Niebrugge, Gary  
51 Bloomington IL Bloomington Stix 0 19-10 Hunhoff, B.J. 0-2 Denmark WI Circle Tap Dukes  4 Goodall, Joel   24 Cantrell, Michael  1-0 Westerville OH Westerville Capitols 1 Midland MI Future Explorers  2 Gwizdala, Jon  
54 Bloomington IL Bloomington Stix 7 20-10 Goodall, Joel 1-0 Midland MI Emerson Aces 1 Sabate, Sisco   24 Cantrell, Michael  1-1 Westerville OH Westerville Capitols 7 Hasting MI Hasting Blues 9 Nichols, Ryan  
54 Bloomington IL Bloomington Stix 4 21-10 Goodall, Joel 2-0 Kitchener ON Hallman Twins 2 Koert, Paul   32 Cantrell, Michael  1-2 Westerville OH Westerville Capitols 4 Alvinston ON Alviston Indians 8 Faucette, Rob  
54 Bloomington IL Bloomington Stix 2 21-11 Goodall, Joel 2-1 Harrisburg PA Pennsylvania Power  9 Jones, Ramon   44 Cantrell, Michael  2-2 Reese MI As  8 Morpeth ON Morprth Magic 1 Moore, G  
54 Bloomington IL Bloomington Stix 0 21-12 Goodall, Joel 2-2 Fargo ND Kegel Black Knights 1 Godoy, Roman   44 Cantrell, Michael  3-2 Reese MI As  8 Breman IN DC Outlaws 1 Bender, Lane  
52 Boise ID Boise Riverdogs 13 1-0 Alder, Shane 1-0 Belleville ILBellville Stallions 0 Godar, Michael   44 Cantrell, Michael  4-2 Reese MI As  5 St. Joseph MI Twin City Gray Sox 4 Winkworth, Todd  
52 Boise ID Boise Riverdogs 0 1-1 Alder, Shane 1-1 Fox Cities WI Stone Yard 1 Stuhr, Matt   44 Cantrell, Michael  4-3 Reese MI As  5 Breman IN DC Outlaws 6 Gray, Josh  
52 Boise ID Boise Riverdogs 11 2-1 Alder, Shane 2-1 Kansas City KS Kansas City Indios 0 Garcia Sr., Jamie   52 Cantrell, Michael 4-1 Reese MI Reese's A's 9 Bremenerton WA K- Club Pirates 7 Kolda, Dan  
52 Boise ID Boise Riverdogs 12 3-1 Alder, Shane 3-1 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 3 Einhorn, Jason   52 Cantrell, Michael 4-2 Reese MI Reese's A's 3 Bowen IL Bowen Fast Pitch 5 Koehler, Tony  
52 Boise ID Boise Riverdogs 3 3-2 Alder, Shane 3-2 Kansas City KS Mac's Fast Pitch Wheezers 7 McCall, Joe   52 Cantrell, Michael 5-2 Reese MI Reese's A's 4 Browning FP 1 Brooksby, Ryan  
8 Boston MA Sea Dogs 7 0-1 Pruzinsky, ? 0-1 Downtown Tavern 8 Gwizdela, Jon   58 Cantrell, Michael 5-3 Auburn MI Auburn ATS 1 Barneveld WI Capitol FP 13 Thinwold, Micha  
8 Boston MA Sea Dogs 0 0-2 Pruzinsky, ? 0-2 Montvale NJ New York/ New Jersey Globes 17 Cleary, Sean   59 Cantrel, Michael 6-3 Bowen IL Junior Fastpitch 9 California-  Young Bucks 2 Stanfiedwicz, Ryan  
8 Boston MA Sea Dogs 0 0-3 French, Nick 0-1 Bedford PA Bedford Rays 7 Weiler, Cary   59 Cantrel, Michael 7-3 Bowen IL Junior Fastpitch 8 Ontario- Sight & Sound   0 Summerwelt, Eric  
39 Boston MA Sea Dogs 2 0-4 French, Nick 0-1 Johnstown NY Razzano's Trucking 8 Bombard, Andrew   59 Cantrel, Michael 8-3 Bowen IL Junior Fastpitch 10 Illinois- Mid America Advertising 3 Randall, Chris  
39 Boston MA Sea Dogs 0 0-5 Aresco, Anthony 0-1 Kanata ON Kanata Pirates 1 Smith, Jason   59 Cantrel, Michael 8-4 Bowen IL Junior Fastpitch 3 California-  Young Bucks 5 Gwizdela, Jon  
39 Boston MA Sea Dogs 8 1-5 Smoker, Todd 1-0 St. Henri QE St. Henri 7 Begin, Steve   E Cantrell, Michael  8-5 Reece MI Reese A's 1 USA Junior National Team 12 Zimmerman, Phillip  
18 Bowen IL Ramsey Financial 11 1-0 Gronwald, Andy 1-0 Davenport IA Silver Bullets 0 McGovern, Tim   L-5 Cantwell, Leon 1-0 St. John's NFLD Power Conditioning Inc. 9 St. John's NFLD CBC Junior Canadians 6 Healey, Eric  
18 Bowen IL Ramsey Financial 0 1-1 Koehler, Tony 0-1 Aurora IL Dolan & Murphy Shamrocks 1 Gonzalez, Martin   17 Capalbo, Riley 1-0 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 7 Oshawa ON Oshawa BB's Juniors  5 McLeod, Steve  
18 Bowen IL Ramsey Financial 3 1-2 Gronwald, Andy 1-1 Tampico IL Hatteco Trojans 6 Sardins, Dan   17 Capalbo, Riley 2-0 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 4 Napanee ON Napanee Juniors 2 Sands, Brandon  
52 Bowen IL Bowen Fast Pitch 3 0-1 Gronewald, Andy 0-1 Ontario- Sight & Sound Waves 6 Andy, Bob   17 Capalbo, Riley 3-0 Colbourne ON Colbourne Rutherflo 6 Oshawa ON Bombers 5 Swift, Ryan  
52 Bowen IL Bowen Fast Pitch 11 1-1 Koehler, Tony 1-0 Lancaster PA Riverside 0 Smoker, T.J.   17 Capalbo, Riley 4-0 Colbourne ON Colbourne Rutherflo 7 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 6 Jones, Travis  
52 Bowen IL Bowen Fast Pitch 5 2-1 Koehler, Tony 2-0 Reese MI Reese's A's 3 Cantrell, Michael   L-1 Caril, Nicolas 1-0 Six Nations ON Hill United Warriors 9 Jordan ON Jordan Jays 5 Waite, Teagan  
52 Bowen IL Bowen Fast Pitch 12 3-1 Koehler, Tony 3-0 Belleville ILBellville Stallions 5 Davis, Tim   58 Carillo, Hank 0-1 Bettendorf IA Pints 3 Kakebecka Falls MB Kakebecka Falls FP 19 Fortin, Tyler  
52 Bowen IL Bowen Fast Pitch 2 3-2 Gronewald, Andy 0-2 Kansas City KS New Age Outlaws 4 Johnston, Ethan   58 Carillo, Hank 0-2 Bettendorf IA Pints 0 MO- Big M Marina 7 Doke, Jay  
58 Bowen IL Bowen Fastpitch 16 4-2 Gronewald, Andy 1-0 Walcott IA Walcott Merchants 5 Sharp, Tom   71 Carillo, Hank 0-3 Rock Island IL Pints-60 1 Des Moines IA Metros-60 8 Hutchinson, Russ  
58 Bowen IL Bowen Fastpitch 11 5-2 Koehler, Tony 1-0 WI- Lifetime Seamless Gutters 0 Klema, Chris   1 Carson, Billy 0-1 Oriundo Soy 4 Bama/Broadway Fast Pitch 5 Pena, Randy  
58 Bowen IL Bowen Fastpitch 7 6-2 Koehler, Tony 2-0 Barneveld WI Capitol FP 6 Cushman, Patrick   17 Carson, Billy 1-1 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers  7 Oshawa ON Bombers 1 Swift, Jason  
58 Bowen IL Bowen Fastpitch 7 7-2 Koehler, Tony 3-0 Sun Valley CA Rude Pac 6 Mizener, Ron   17 Carson, Billy 1-2 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers  3 Cobourg ON Cobourg Force Masters 4 Neill, Tim  
58 Bowen IL Bowen Fastpitch 10 8-2 Koehler, Tony 4-0 Omaha NE Oscar's 3 Fittje, Ryan   17 Carson, Billy 1-3 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers  0 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 10 Jones, Travis  
58 Bowen IL Bowen Fastpitch 6 8-3 Koehler, Tony 4-1 Sun Valley CA Rude Pac 9 Mizener, Ron   43 Carson, Billy 1-4 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 4 Waterdown ON Waterdown Hammer Legends  7 Conway, Ted  
58 Bowen IL Bowen Fastpitch 22 9-3 Koehler, Tony 5-1 Sun Valley CA Rude Pac 11 Rooney, Doug   62 Carson, Billy 2-4 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 10 Charlottetown PEI Coors Light Masters 1 McLeod, Jeff  
59 Bowen IL Junior Fastpitch 9 1-0 Cantrel, Michael 1-0 California-  Young Bucks 2 Stanfiedwicz, Ryan   50 Cash, Axton 0-1 Portage MB Portage Phillies 1 Saskatoon SK Diamondbacks 9 Davvin, Travis  
59 Bowen IL Junior Fastpitch 8 2-0 Cantrel, Michael 2-0 Ontario- Sight & Sound   0 Summerwelt, Eric   50 Cash, Axton 0-2 Portage MB Portage Phillies 0 Denmark WI Circle Tap 6 Urbaneja, Erick  
59 Bowen IL Junior Fastpitch 0 2-1 Edwards, Brian 0-1 Waseda University (Maroon), Japan 12 Matsuki, Toshihiro   48 Cavanaugh, Steve 0-1 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 0 Micksburg ON Micksburg Twins 7 Konkle, Dan  
59 Bowen IL Junior Fastpitch 10 3-1 Cantrel, Michael 3-0 Illinois- Mid America Advertising 3 Randall, Chris   L-2 Cavanaugh, Steve 0-2 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 3 Stittsville ON Stittsville 56ers 14 Konkle, Dan  
59 Bowen IL Junior Fastpitch 3 3-2 Cantrel, Michael 3-1 California-  Young Bucks 5 Gwizdela, Jon   60 Cech, Dominik 0-1 CZE U23 (CZE) 0 Spectrum (CZE) 13 Malecek, Ondrej  
73 Brampton ON Glen Williams Ale Stars 4 0-1 McKay, Dave 0-1 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 7 Laurette, Nick   31 Ceppi, Paul 1-0 Jarvis ON Jarvis Juniors 4 Ohsweken ON Osweken Redmen 3 Knott, Ian  
73 Brampton ON Glen Williams Ale Stars 1 0-2 Gray, Kyle 0-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 8 Ross, Mel   34 Ceveda, Gabrial 1-0 Santa Cecila MX 8 San Mateo CA Cal State Builders 7 Koster, Shawn  
60 Brasschaat (BEL) 8 1-0 Van Opstal, Diego 1-0 Quick (NED) 1 Nemec, Ondrej   58 Chabot, Browning 1-0 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 10 Minot SD Scarlett's 40- Over 3 Oehlke, Mike  
60 Brasschaat (BEL) 4 1-1 Godoy, Roman 1-0 Radotin (CZE) 0 Matuska, Roman   58 Chabot, Browning 2-0 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 7 Kenosha WI Earl's Club 6 Kosh, Jeff  
60 Brasschaat (BEL) 12 2-1 Van Opstal, Diego 2-0 Cavigal (FRA) 0 Flayol, Nicolas   58 Chabot, Browning 2-1 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 3 Hagerstown PA Hagerstown A's 4 Simmers, John  
60 Brasschaat (BEL) 6 3-1 Godoy, Roman 2-0 Vandels (DEN) 0 Frejlach, Petr   58 Chambers, Matt 0-1 Kansas City KS Tailgators Steakhouse 5 Kenosha WI Earl's Club 11 Volden, Tim  
60 Brasschaat (BEL) 1 4-1 Godoy, Roman 3-0 Pro Roma (ITA) 0 Gervasutti, Sebastien   58 Chambers, Matt 0-2 Kansas City KS Tailgators Steakhouse 6 MO- Artisan Construction 16 Barnett, Eric  
60 Brasschaat (BEL) 11 5-1 Godoy, Roman 4-0 Stenlose Bulls (Den) 4 Hansen, Kim   52 Chaparo, Erick 0-1 Rice Lake WI Rice Lake Orangemen L Kansas City KS New Age Outlaws W Johnston, Ethan  
60 Brasschaat (BEL) 0 5-2 Van Opstal, Diego 2-1 DVH Amstelveen (NED) 14 Folkard, Adam   52 Chaparo, Erick 0-2 Rice Lake WI Rice Lake Orangemen 3 Breman IN DC Outlaws 4 Gray, Josh  
60 Brasschaat (BEL) 2 5-3 Godoy, Roman 4-1 Havlickuv Brod (CZE) 3 Gibson, Campbell   52 Chaparo, Erick 1-2 Rice Lake WI Rice Lake Orangemen 8 DeKalb IL Hustle Hogs 2 Tobin, Brian  
44 Breman IN DC Outlaws 8 1-0 Gray, Josh 1-0 Morpeth ON Morprth Magic 0 Moore, G   52 Chaparo, Erick 2-2 Rice Lake WI Rice Lake Orangemen 5 Portage ON Portage Phillies 2 Waldvogel, Tanner  
44 Breman IN DC Outlaws 1 1-1 Bender, Lane 0-1 Reese MI As  8 Cantrell, Mike   52 Chaparo, Erick 2-3 Rice Lake WI Rice Lake Orangemen 2 Kansas City KS New Age Outlaws 3 Johnston, Ethan  
44 Breman IN DC Outlaws 9 2-1 Gray, Josh 2-0 Hemlock MI Superior Vault/  M46ers 1 Dana, D   1 Chaparro, Erik 3-3 Calle VZ Equipo Aguilas de Venezuela 9 Sudbury ON Sudbury Relic 0 Abitong, Casey  
44 Breman IN DC Outlaws 5 3-1 Gray, Josh 3-0 Frankenmuth MI Schaefer & Bierlein Wranglers  0 Lach, Zach   38 Chapparo Erick 4-3 Calle VZ Equipo Aguilas de Venezuela 4 Marshall MI Great Lakes Mariners 3 Kelly, Sean  
44 Breman IN DC Outlaws 3 4-1 Gray, Josh 4-0 Frankenmuth MI Tiffany's Food & Spirits 0 Hoisington Jr., Paul   17 Charlton, Doug 0-1 Napanee ON Napanee Juniors 5 Cobourg ON Cobourg Force 50+ 6 Sebastien, Ty  
44 Breman IN DC Outlaws 6 5-1 Gray, Josh 5-0 Reese MI As  5 Cantrell, Mike   L-1 Charlton, Doug 0-2 Niagara Falls ON Dawgs 0 Mississauga ON Mississauga Arrows 7 Graham, Joran  
52 Breman IN DC Outlaws 4 5-2 Bender, Lane 0-1 Fox Cities WI Stone Yard 5 Higgins, Casey   1 Chason, Ryker 1-0 The Bar's NAFA Selects 11 Caracas VZ Almera Sports 1 Birrel, Alcides  
52 Breman IN DC Outlaws 12 6-2 Bender, Lane 1-1 Belleville ILBellville Stallions 3 Godar, Michael   40 Chason, Ryker 2-0 USA Junior National Team 13 Denmark Junior National Team 4 Lohmann, Lukas  
52 Breman IN DC Outlaws 4 7-2 Gray, Josh 1-0 Rice Lake WI Rice Lake Orangemen 3 Chaparo, Erick   40 Chason, Ryker 2-1 USA Junior National Team 2 Argentina Junior National Team 9 Godoy, Roman  
49 Bremerton WA K- Club Pirates 1 0-1 Kolda, Dan 0-1 Sooke BC Sooke Loggers 8 Barkman, Tyson   25 Chason, Zane 2-2 USA Junior National Team 2 Reece MI Reece A's 9 Wright, Greg  
49 Bremerton WA K- Club Pirates 4 0-2 Kolda, Rick 0-1 Spanway WA Cleon's Auto Repair  5 Banner, Ryan    25 Chason, Zane 2-3 USA Junior National Team 9 Petrosky MI Northern Michigan Fastpitch 10 NA  
49 Bremerton WA K- Club Pirates 1 0-3 Kolda, Dan 0-1 San Mateo CA Cal- State Builders 9 Koster, Shawn   E Chason, Zane 2-4 USA Junior National Team 8 Frankenmuth MI Tiffiany's Food and Spirits 10 Vanderhaas, Pete  
49 Bremerton WA K- Club Pirates 0 0-4 Kolda, Rick 0-2 Portland OR Portland Brewers 11 Smith, Rick   E Chason, Zane 2-5 USA Junior National Team 1 Haywood CA White 4 Gaspar, Ed  
52 Bremerton WA K- Club Pirates 7 0-5 Kolda, Dan 0-1 Reese MI Reese's A's 9 Cantrell, Michael   58 Chenault, Bill 1-0 WalcottIA Lamp Liter Inn 6 Omaha NE John's Plumbing 4 Josa, Nate  
52 Bremerton WA K- Club Pirates 4 0-6 Wright, Jason 0-1 Pinkneyville IL Pickneyville Falcons 5 Hale, Bryant   40 Chew, Marcus 0-1 Singapore Junior National Team 4 USA Junior National Team 8 Hopkins, Collin  
52 Bremerton WA K- Club Pirates 6 1-6 Wright, Jason 1-1 Frankenmuth MI Tiffanys  3 Bender, Jarad   40 Chew, Marcus 0-2 Singapore Junior National Team 2 New Zealand Junior National Team 6 Drage, Eruera  
52 Bremerton WA K- Club Pirates 5 2--6 Strang, Darren 1-0 Green Bay WI Sheddy's 2 McMannes, Ricky   E Christiansen, Matt 1-0 Valley Import Center 2 San Mateo CA Cal-State Builders 1 Koster, Shawn  
52 Bremerton WA K- Club Pirates 2 2-7 Wright, Jason 1-2 Ontario- Sight & Sound Waves 10 DeSaulniers, John   44 Church, G 0-1 Hemlock MI Turner Concrete 1 Frankenmuth MI Schaefer & Bierlein Wranglers  5 Lach, Zach  
52 Browning UT Browning Fast Pitch 1 0-1 Brooksby, Ryan 0-1 Reese MI Reese's A's 4 Cantrell, Michael   44 Church, G 1-1 Hemlock MI Turner Concrete 7 Alvinston ON Junior Indians 2 NA  
45 Browning UT Browning Fast Pitch 0 0-2 NA NA Invermere BC Randy's A's 8 Newton, Brian   44 Church, G 1-2 Hemlock MI Turner Concrete 3 Reese MI As  4 Wright, Greg  
45 Browning UT Browning Fast Pitch 1 0-3 NA NA Bakerfield CA California A's 12 Mancha, Tony   58 Churchhill, Dale 0-1 MI- Oetman Excavating 2 Hagerstown PA Hagerstown A's 9 Simmers, John  
45 Browning UT Browning Fast Pitch L  0-4 Brooksby, Ryan 0- Salt Lake City UT Page Brake W Freed, Kelly   58 Churchhill, Dale 1-1 MI- Oetman Excavating 5 Fargo ND Koala's 4 Meshke, Brent  
45 Browning UT Browning Fast Pitch 1 0-5 Brooksby, Ryan 0-1 San Mateo CA Cal-State Builders 10 Gluckman, Jason   71 Clark, Mike 1-0 Des Moines IA Metros-60 12 AL- Southern 60's 5 Ford, Chuck  
53 Browning UT Browning Fast Pitch 9 1-5 Brooksby, Ryan 1-0 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 6 Robb, Paul   17 Claus, Will 0-1 Pickering ON Pickering Panthers 1 Colbourne ON Colbourne Rutherflo 3 Lewis, Bobby  
53 Browning UT Browning Fast Pitch 1 1-6 Zimmerman, Justin 0-1 Kenosha WI Willkomm Mobil 4 Lubkeman, Todd   58 Clay, Randy 1-0 Colton CA Colton Dirtbags 6 MO- Artisan Construction 1 Barnett, Eric  
53 Browning UT Browning Fast Pitch 5 2-6 Brooksby, Ryan 2-0 Bryan OK Bryan Blackhawks 0 Underwood, Jason   8 Cleary, Sean 1-0 Montvale NJ New York/ New Jersey Globes 17 Sea Dogs 0 Pruzinsky, ?  
53 Browning UT Browning Fast Pitch 1 2-7 Zimmerman, Justin 0-2 Lloydminster AB Lloydminster Dodgers 8 McCabe, Trevor   8 Cleary, Sean 1-1 Montvale NJ New York/ New Jersey Globes 5 Harrisburg PA Pa Power 6 Linton, Kyle  
53 Browning UT Browning Fast Pitch 7 3-7 Brooksby, Ryan 3-0 Hermann MO Black Gold 3 Spechals, Allen   26 Cleary, Sean 1-2 Toronto ON Toronto Gators 1 Clifton Park NY New York Gremlins 5 Kirkpatrick, Andrew  
53 Browning UT Browning Fast Pitch 4 3-8 Zimmerman, Justin 0-3 St. Paul MN Tin Cup 12 Cooley, Joel   37 Cleary, Sean 2-2 Toronto ON Toronto Gators 3 Kitchener ON Kitchener Outlaws 1 Crawford, Kyle  
E Bruno SK Bruno Merchants 1 0-1 NA NA New Zealand Black Sox 14 Josh Pettett   37 Cleary, Sean 3-2 Toronto ON Toronto Gators 5 Six Nations ON Hill United Chiefs 1 Hardy, Mitch  
53 Bryan OK Bryan Blackhawks 0 0-1 Wilson, Kevin 0-1 Moorpark CA J & B Painting  11 McCullough, Devon   37 Cleary, Sean 3-3 Toronto ON Toronto Gators 1 Kitchener ON Hallman Twins 7 French, Ryan  
53 Bryan OK Bryan Blackhawks 4 0-2 Underwood, Jason 0-1 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 8 Hanley, Jovan   42 Cleary, Sean 4-3 Toronto ON Toronto Gators 5 Harrisburg PA Pennsylvania Power 0 Gervasutti, Sebastien  
53 Bryan OK Bryan Blackhawks 0 0-3 Underwood, Jason 0-2 Browning UT Browning Fast Pitch 5 Brooksby, Ryan   42 Cleary, Sean 5-3 Toronto ON Toronto Gators 5 Harrisburg PA Pennsylvania Power 1 Gervasutti, Sebastien  
53 Bryan OK Bryan Blackhawks 2 1-3 Wilson, Kevin 1-1 Saskatoon SK RW Bronx 0 Dauvin, Travis   47 Cleary, Sean 6-3 Toronto ON Toronto Gators 4 Toronto ON Batman 0 Hoffman, Doug  
53 Bryan OK Bryan Blackhawks 2 2-3 Underwood, Jason 1-2 Preston MN Ostrander Images 1 Jamison, Michael   47 Cleary, Sean 7-3 Toronto ON Toronto Gators 4 Elmira ON Erb Electic Expos 1 Halstead, Casey  
53 Bryan OK Bryan Blackhawks 0 2-4 Underwood, Jason 0-3 Spanway WA Cleon's Auto Repair 10 Cooper, Jared   47 Cleary, Sean 8-3 Toronto ON Toronto Gators 8 Scarborough ON Scarborough Force 1 Montero, Max  
10 Burgessville ON Burgessville Bulls 4 1-0 Lovell, Scott 1-0 Shedden ON Shedden Mission 3 Winkworth, Todd   54 Cleary, Sean 9-3 Toronto ON Toronto Gators 12 Napanee ON Napanee Merchants Express 0 MacDonald, Jordan  
10 Burgessville ON Burgessville Bulls 7 2-0 McDonald, Neil 1-0 Ariss ON Ponsonby Sting 5 Moore, Adam   54 Cleary, Sean 10-3 Toronto ON Toronto Gators 3 Invermere BC Randy's A's 0 Newton, Brian  
10 Burgessville ON Burgessville Bulls 1 2-1 McDonald, Neil 1-1 Waterdown ON Waterdown Hammer 9 Wager, Scott   54 Cleary, Sean 10-4 Toronto ON Toronto Gators 2 Scarborough ON Scarborough Force 6 Skelton, Andy  
10 Burgessville ON Burgessville Bulls 1 2-2 Lovell, Scott 1-1 Hickson ON Hickson Reds 9 Yantzi, Tim   54 Cleary, Sean 10-5 Toronto ON Toronto Gators 10 Kitchener ON Hallman Twins 13 Koert, Paul  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 3 2-3 McDonald, Neil 0-1 Woodstock ON Woodstock Kelseys 5 Pullin, Mike   61 Cleary, Sean 11-5 St. John's NFLD 3 Cheers Pub 7 St. John's NFLD Kelly's Pub 0 Greene, Robbie  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 10 3-3 McDonald, Neil 1-1 Straffordville ON Straffordville Giants 1 Walker, Nate   61 Cleary, Sean 12-5 St. John's NFLD 3 Cheers Pub 10 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 0 Hardy, Mitch  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 7 4-3 McDonald, Neil 2-1 Tavistock ON Tavistock Merchants 0 Wagler, Brady   61 Cleary, Sean 13-5 St. John's NFLD 3 Cheers Pub 8 St. John's NFLD Kelly's Pub 1 Linton, Kyle  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 5 4-4 NA Port Burwell ON Port Burell Lakers 6 NA   75 Cleary, Sean 13-6 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 3 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 4 Walsh, Colin  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 6 5-3 McDonald, Neil 3-1 Oxford ON Oxford Bandits 5 Wettlaufer, Steve   75 Cleary, Sean 14-6 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 8 St. John's NFLD The Bigs 1 Noftell., Mike  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 12 6-3 McDonald, Neil 4-1 Norwich ON Norwich Tigers 4 NA   75 Cleary, Sean 15-6 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 5 St. John's NFLD NL NTV Hitmen 3 Greene, Rob  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 9 7-3 McDonald, Neil 4-1 Hickson ON Hickson Heat 2 Benbow, Dan   L-6 Cleary, Sean 1-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 4 St. John's NFLD NL NTV Hitmen 2 Greene, Rob  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 1 7-4 Lovell, Scott 0-1 Innerkip ON Innerkip Expos 8 Lyons, Jeff   L-6 Cleary, Sean 2-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 3 St. John's NFLD The Bigs 0 Power, Mark  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 4 7-5 NA Innerkip ON Innerkip Eagles 10 NA   L-6 Cleary, Sean 3-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 7 St. John's NFLD NL NTV Hitmen 0 Whelan, Joel  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 1 7-6 NA Tavistock ON Tavistock Merchants 2 Laurette, Nick   L-6 Cleary, Sean 4-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 8 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 4 Cose, Lee  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 10 8-6 Schaafsma, Cody 1-0 Straffordville ON Straffordville Giants 5 McCurdy, Ryan   L-6 Cleary, Sean 5-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 7 St. John's NFLD The Bigs 0 Power, Mark  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 8 8-7 McDonald, Neil 4-2 Port Burwell ON Port Burell Lakers 10 Gere, Shaun   L-6 Cleary, Sean 5-1 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 0 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 6 Hill, Jason  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 5 8-8 McDonald, Neil 4-3 Harwood Corners ON 13 Burgess, Bob   L-6 Cleary, Sean 6-1 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 2 St. John's NFLD The Bigs 1 Power, Mark  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 4 8-9 Lovell, Scott 0-2 Oxford ON Oxford Bandits 11 Wettlaufer, Steve   L-6 Cleary, Sean 7-1 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 8 St. John's NFLD The Bigs 4 King, Donnie  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 12 9-9 NA Harwood Corners ON 9 NA   L-6 Cleary, Sean 8-1 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 2 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 0 Walsh, Colin  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 8 9-10 NA   Hickson ON Hickson Heat 9 Benbow, Dan   L-6 Cleary, Sean 9-1 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 5 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 0 Gosse, Ward  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 5 9-11 McDonald, Neil 4-3 Sweaburg ON Sweaburg Crush 9 Martin, Adam   L-6 Cleary, Sean 9-2 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 0 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 4 Hill, Jason  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 4 10-11 Lovell, Scott 1-2 Sweaburg ON Sweaburg Crush 3 Martin, Adam   L-6 Cleary, Sean 9-3 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 0 St. John's NFLD The Bigs 3 King, Donnie  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 13 11-11 Lovell, Scott 2-2 Innerkip ON Innerkip Eagles 2 Dixon, Rob   L-6 Cleary, Sean 9-4 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 2 St. John's NFLD The Bigs 3 Noftall, Mike  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 5 12-11 Lovell, Scott 3-2 Woodstock ON Woodstock Kelseys 4 Hoffman, Doug   L-6 Cleary, Sean 10-4 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 2 St. John's NFLD The Bigs 0 Noftall, Mike  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 6 13-11 NA Norwich ON Norwich Tigers 5 NA   L-6 Cleary, Sean 11-4 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 6 St. John's NFLD The Bigs 0 Noftall, Mike  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 1 13-12 McDonald, Neil 4-4 Innerkip ON Innerkip Expos 5 Crawford, Kyle   L-6 Cleary, Sean 12-4 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 2 St. John's NFLD The Bigs 0 Noftall, Mike  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 0 13-13 Lovell, Scott 3-3 Innerkip ON Innerkip Expos 9 Crawford, Kyle   L-6 Cleary, Sean 13-4 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 4 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 3 Walsh, Colin  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 0 13-14 Lovell, Scott 3-4 Innerkip ON Innerkip Expos 3 Crawford, Kyle   L-6 Cleary, Sean 14-4 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 9 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 4 Hill, Jason  
L-8 Burgessville ON Burgessville Bulls 1 13-15 Lovell, Scott 3-5 Innerkip ON Innerkip Expos 3 Crawford, Kyle   L-6 Cleary, Sean 30-10 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 9 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 3 Hill, Jason  
10 Caladonia ON Caldonia Royals 1 0-1 Wardell, Kent 0-1 Owen Sound ON Owen Sound Junior Selects 10 Wardrop, Mark   41 Cnops, Wout 0-1 Belgium 0 Denmark 9 Hansen, Kim  
10 Caladonia ON Caldonia Royals 1 0-2 Wardell, Kent 0-2 Innerkip ON Innerkip Expos 9 Dixon, Rob   41 Cnops, Wout 1-1 Belgium 7 Croatia 5 Kukolja, Bruno  
10 Caladonia ON Caldonia Royals 3 0-3 Sawyer, Scott 0-1 Toronto ON Toronto Masters Gators 14 Sedore, Mike   41 Cnops, Wout 2-1 Belgium 6 Israel 4 Spira, Ilan  
10 Caladonia ON Caldonia Royals 2 0-4 Wardell, Kent 0-3 Kitchener ON Kitchener Predators 3 Kelly, Mark   41 Cnops, Wout 2-2 Belgium 3 The Netherlands 10 Baanen, Arjan  
22 Caladonia ON Caldonia Royals 8 1-4 Wardell, Ken 1-0 New Dundee ON New Dundee Juniors 4 Baker, John   41 Cnops, Wout 3-2 Belgium 9 Croatia 2 Jerbic, Hrvoje  
22 Caladonia ON Caldonia Royals 6 1-5 Armstrong, George 2-0 Stratford/ Sebringville ON Cubs 7 Stone, Sawyer   2 Cocker, Aiden 1-0 Canterbury NZ 4 Japan University 1 Kusuka, Yuuya   
22 Caladonia ON Caldonia Royals 6 2-5 Henwood, Chris 1-0 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 4 DeGraw, Taylor   21 Coles, Ken 0-1 Hickson ON Hickson Reds 1 Napanee ON Napanee Express 7 Lockridge, Josh  
22 Caladonia ON Caldonia Royals 5 2-6 Stone, Sawyer 0-2 Tavistock ON Tavistock Ahletics 6 Gerber, Travis   10 Coles, Kyle 0-2 Hickson ON Hickson Reds 1 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 2 Sebastien, Ty  
28 Caledonia ON Caledonia Royals 3 2-7 Wardell, Kent 0-1 Domville ON 6 Severson, Luke   10 Coles, Kyle 0-3 Hickson ON Hickson Reds 2 Woodstock ON Wood Stock Kelsey's 3 Pullin, Mike  
28 Caledonia ON Caledonia Royals 3 3-7 Stone, Sawyer 1-0 St. Mary's ON St. Mary's Steelworkers 2 Pearn, Andrew   54 Coles, Kyle 0-4 Hickson ON Hickson Reds 1 Waterdown ON Waterdown Hammer 8 Langley, Steve  
28 Caledonia ON Caledonia Royals 5 3-8 Wardell, Kent 0-2 Oshawa ON Double B Juniors 7 MacLeod, Steven   56 Coles, Kyle 1-4 Hickson ON Hickson Reds 5 Napanee ON Napanee Merchants Express 3 MacDonald, Jordan  
9 Calgary AB Calgary Sox 3 0-1 Normand, Steven 0-1 Vancouver BC Westbank Cardinals 8 Pidcock, Craig   L-4 Coles, Kyle 0-1 Milverton ON AW Millwright Chiefs 2 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 8 Follings, Fred  
9 Calgary AB Calgary Sox 2 0-2 McKenzie, Colin 2-0 Invermere BC Randy's A's 5 Normand, Steven   L-4 Coles, Kyle 0-2 Milverton ON AW Millwright Chiefs 0 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 10 Follings, Fred  
9 Calgary AB Calgary Sox 1 0-3 Normand, Steven 0-1 Sooke BC Sooke Loggers 9 Barkman, Tyson   L-4 Coles, Kyle 1-2 Milverton ON AW Millwright Chiefs 5 Harriston ON Wellington Sox 3 Goetz, Nick  
9 Calgary AB Calgary Sox 0 0-4 Avery, Corey 0-1 Vancouver BC Westbank Cardinals 7 Burns, Pat   L-4 Coles, Kyle 1-3 Milverton ON AW Millwright Chiefs 2 http://www.hometeamsonline.com/spacer.gif
Mitchell ON Mets
7 Gettler, Kevin  
E Calgary AB Calgary Sox 2 0-5 NA 0-1 Invermere BC Randy's A's 19 Haldane, Richard   L-4 Coles, Kyle 1-4 Milverton ON AW Millwright Chiefs 5 Mitchell ON Mets 7 Pomfret, Kevin  
59 California-  Young Bucks 2 0-1 Stanfiedwicz, Ryan 0-1 Bowen IL Junior Fastpitch 9 Cantrel, Michael   L-4 Coles, Kyle 1-5 Milverton ON AW Millwright Chiefs 7 Elmira ON Erb Electric Expos 11 Freeman, Tim  
59 California-  Young Bucks 0 0-2 Gwizdela, Jon 0-1 Waseda University (Maroon), Japan 8 Matsuki, Toshihiro   L-4 Coles, Kyle 3-8 Milverton ON AW Millwright Chiefs 2 Kitchener ON Kitchener Cubs 1 Thompson, Brad  
59 California-  Young Bucks 7 1-2 Gwizdela, Jon 1-1 Ontario- Sight & Sound   4 Summerwelt, Eric   17 Conner, Travis 0-1 Oshawa ON Rebels  1 Napanee ON Napanee Juniors 10 Sands, Brandon  
59 California-  Young Bucks 8 2-2 Gwizdela, Jon 2-1 Nebraska- Nasbraska 23 U 0 Martin, Ross   17 Conner, Travis 0-2 Oshawa ON Rebels  1 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 11 Smith, Jason  
59 California-  Young Bucks 5 3-2 Gwizdela, Jon 3-1 Waseda University (White), Japan 3 Tioyota, Motoyoshi   L-3 Conner, Travis 0-3 Oshawa ON BB Juniors 1 Sharon ON Lake Simco Lightning 14 Sedore, Mike  
59 California-  Young Bucks 5 4-2 Gwizdela, Jon 4-1 Bowen IL Junior Fastpitch 3 Cantrel, Michael   L-3 Conner, Travis 0-4 Oshawa ON BB Juniors 2 Oshawa ON Rebels 13 Mather, Brian  
59 California-  Young Bucks 0 4-3 Gwizdela, Jon 4-2 Fargo ND Kegel Knight's Juniors 4 Hartman, Jim   L-3 Conner, Travis 0-4-1 Aurora ON Aurora Windmillers 6 Oshawa ON Rebels 6 Rassmusen, Eric  
1 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 7 1-0 Newton, Bryan 1-0 Harrisburg PA  Aqua Specialists of PA 2 NA   L-3 Conner, Travis 0-5-1 Oshawa ON Rebels 1 Scarborough ON Scarborough Athletics 8 Skelton, Andy  
1 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 10 2-0 Mancha, Tony 1-0 Combatiente Fastpitch de Venezela 0 Guerraro, Glen   L-3 Conner, Travis 1-5-1 Oshawa ON BB Juniors 4 Aurora ON Aurora Windmillers 1 Rassmusen, Eric  
1 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 9 3-0 Chaparro, Erik 1-0 Sudbury ON Sudbury Relic 0 Abitong, Casey   L-3 Conner, Travis 2-5-1 Oshawa ON Rebels 6 Oshawa ON BB Juniors 0 Moore, Kurt  
1 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 9 4-0 Newton, Bryan 3-0 La Universida  de Zulia 2 Escorcia, Gustavo   58 Conover, Justin 0-1 MO- Artisan Construction 0 Grand Rapids MI Priority Mortgage 8 Peibenga, Benjamin  
1 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 5 5-0 Newton, Bryan 4-0 Sopotocientos de Venzuela- Venezuela 0 Jones, Ramon   1 Conway, Ted 1-0 Sudbury ON Sudbury Relic 13 Lo Tengo 3 Pineda, Frank  
1 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 6 6-0 Mancha, Tony 1-0 Oriundo Soy 2 Pena, Randy   43 Conway, Ted 2-0 Waterdown ON Waterdown Hammer Legends  7 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 4 Carson, Bill  
1 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 2 6-1 Urbaneja, Erick 5-0 Los Venezolanos- Venezuela 6 Newton, Bryan   21 Cook, Steve 1-0 Mitchell ON Mitchell Mets 13 Sweaburg ON Sweaburg Crush 9 Walsh, Colin  
38 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 3 7-1 Jamison, Michael 1-0 Denmark WI Circle Tap Dukes  2 Potolicchio, Juan   21 Cook, Steve 2-0 Mitchell ON Mitchell Mets 12 Napanee ON Napanee Express 2 McDonald, Jordan  
38 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 9 8-1 Jamison, Michael 2-0 Marshall MI Great Lakes Mariners 6 Kelly, Sean   21 Cook, Steve 3-0 Mitchell ON Mitchell Mets 8 Wiarton ON Wiarton Nationals 6 Jackson, Andy  
38 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 3 8-2 Jamison, Michael 2-1 Topeka KS Topeka Toros 7 Watts, Ben   54 Cook, Steve 4-0 Mitchell ON Mitchell Mets 10 Wiarton ON Wiarton Nationals 1 Jones, Travis  
38 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 4 9-2 Chapparo Erick 1-0 Marshall MI Great Lakes Mariners 3 Kelly, Sean   L-4 Cook, Steve 4-1 Mitchell ON Mets 1 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 4 Follings, Fred  
38 Calle VZ Equipo Aguilos de Venezuela 1 9-3 Jamison, Michael 2-2 Clifton Park NY New York Gremlins 12 Gollan, Karl   L-7 Cook, Steve 5-1 Glencoe ON Glencoe Astros 10 Glanworth ON Glanworth Gators 7 McKillop. Jake  
17 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers  7 1-0 Carson, Billy 1-0 Oshawa ON Bombers 1 Swift, Jason   L-7 Cook, Steve 6-1 Glencoe ON Glencoe Astros 5 Shedden ON Shedden Mission 3 Walker, Craig  
17 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers  8 2-0 Mauger, Martin 1-0 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 1 Smith, Jason   L-7 Cook, Steve 6-2 Glencoe ON Glencoe Astros 11 St. Thomas ON St. Thomas Storm 13 Beecroft, Dan  
17 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers  3 2-1 Carson, Billy 1-1 Cobourg ON Cobourg Force Masters 4 Neill, Tim   L-7 Cook, Steve 7-2 Glencoe ON Glencoe Astros 9 St. Thomas ON St. Thomas Storm 5 Crocker, Brent  
17 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers  0 2-2 Carson, Billy 1-2 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 10 Jones, Travis   35 Cooke, Neil 0-1 Ottawa ON Broker 4 Tickets 5 Equipe Quebec Senior 7 Skelton, Andrew  
43 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 4 2-3 Carson, Bill 0-1 Waterdown ON Waterdown Hammer Legends  7 Conway, Ted   48 Cooke, Neil 1-1 Ottawa ON Broker 4 Tickets 6 Elkland PA Thunderbelly's 2 Crawford, Kyle  
43 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 5 3-3 Dorington, Glem 1-0 Cobourg ON Ontario Force 3 Uhrig, Todd   48 Cooke, Neil 1-2 Ottawa ON Broker 4 Tickets 0 Micksburg ON Micksburg Twins 2 Costello, Corey  
43 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 6 4-3 Mauviel, Martin 1-0 Ohsweken ON Ohsweken Senior Braves 0 Smith, Reg   54 Cooke, Neil 2-2 Ottawa ON Brokers 4 Tickets 3 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 2 Follings, Fred  
43 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 2 4-4 Smith, Jason 0-1 Toronto ON Toronto Gators Masters 7 Crawford, Mike   L-2 Cooke, Neil 3-2 Carp ON Carp 14C Victory 8 Kanata ON Kanata Pirates 1 Bromley, Duane  
62 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 12 5-4 Dorrington, Glenn 1-0 Charlottetown PEI Coors Light Masters 1 Bishop, Mike   L-2 Cooke, Neil 3-3 Carp ON Carp 14C Victory 1 Stittsville ON Stittsville 56ers 7 Featherstone, Darren  
62 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 10 6-4 Carson, Billy 1-0 Charlottetown PEI Coors Light Masters 1 McLeod, Jeff   L-2 Cooke, Neil 4-3 Carp ON Carp 14C Victory 2 Micksburg ON Micksburg Twins 1 Costello Corey  
62 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 2 6-5 Dorrington, Glenn 1-1 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 6 Fitzgerald, Wayne   L-2 Cooke, Neil 5-3 Carp ON Carp 14C Victory 3 Ottawa ON Kars Aces 1 Porter, Brad  
62 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 9 7-5 Woolridge, Tracey 1-0 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 1 Timmons, George   L-2 Cooke, Neil 5-4 Carp ON Carp 14C Victory 1 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 6 Barber, Andy  
62 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 8 8-5 Woolridge, Tracey 2-0 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 1 Fitzgerald, Wayne   3 Cooley, Joel 0-1 Northern Territory 0 Queensland 11 Kronk, Marshall  
40 Canada Junior National Team 7 1-0 Wardrop, Matthew 1-0 Czech Republic Junior National Team 0 Holobradek, Michal   3 Cooley, Joel 0-2 Northern Territory 1 ACT 8 Selu, Jay  
40 Canada Junior National Team 0 1-1 Wardrop, Matthew 1-1 Argentina Junior National Team 7 Godoy, Roman   50 Cooley, Joel 0-3 Fargo ND Rooter's Bar 0 Saskatoon SK Diamondbacks 14 Burns, Patrick  
40 Canada Junior National Team 9 2-1 Healey, Eric 1-0 USA Junior National Team 8 Zimmerman, Phillip   50 Cooley, Joel 0-4 Fargo ND Rooter's Bar 0 Denmark WI Circle Tap 7 Goodall, Joel  
40 Canada Junior National Team 12 3-1 Radford, Blake 3-0 New Zealand Junior National Team 6 Baker, Jonathan   53 Cooley, Joel 1-4 St. Paul MN Tin Cup 14 Kelso MO Kelso Fast Pitch 6 Jansen, Tom  
40 Canada Junior National Team 0 3-2 Randerson, Tyler 0-1 Australia Junior National Team 5 Selu, Jerremyah   53 Cooley, Joel 2-4 St. Paul MN Tin Cup 12 Browning UT Browning Fast Pitch 4 Zimmerman, Justin  
40 Canada Junior National Team 3 3-3 Wardrop, Matthew 1-2 Mexico Junior NationalTeam 5 Ureta, Miguel   E Cooley, Joel 2-4 Denmark WI Circle Tap Dukes 2 Kenosha WI Willkomm Mobil 1 Lubkeman, Todd  
40 Canada Junior National Team 13 4-3 Villeneuve, Andre 1-0 Denmark Junior National Team 0 Holmelund, Tobias   63 Cooley, Russ 0-1 JA Beam House 0 Cortland NY New York Bombers 11 Van Volkenberg, Chris  
40 Canada Junior National Team 0 4-4 Baker, Jonathan 0-2 Japan Junior National Team 7 Okazaki, Kento   52 Cooper, Jarad 0-1 Spanway WA Cleon's Auto Repair 5 Bedford PABedford Rays 7 Weiler, Duane  
40 Canada Junior National Team 8 5-4 Healey, Eric 2-0 Singapore Junior National Team 5 Allen, Loh   52 Cooper, Jarad 0-2 Spanway WA Cleon's Auto Repair 0 Silver Lake KS Wizards of OZ 2 Buckley, Tony  
40 Canada Junior National Team 11 6-4 Wardrop, Matthew 2-2 Singapore Junior National Team 1 Edward, Lee   53 Cooper, Jared 0-3 Spanway WA Cleon's Auto Repair 3 Summerside PEI Summerside Chrysler Dodge Eagles 4 Hardy, Mitchell  
40 Canada Junior National Team 7 6-5 Healey, Eric 2-1 Mexico Junior NationalTeam 8 Ureta, Miguel   53 Cooper, Jared 0-4 Spanway WA Cleon's Auto Repair 2 Lloydminster AB Lloydminster Dodgers 4 Redhead, Bryn  
E Canada Junior National Team 12 7-5 Villeneuve, Marc Andre 1-0 Surry BC Fleetwood Marlins 1 Anderson, Josh   53 Cooper, Jared 1-4 Spanway WA Cleon's Auto Repair 10 Bryan OK Bryan Blackhawks 0 Underwood, Jason  
E Canada Junior National Team 8 8-5 Baker, Jonathon  1-0 New Zealand Junior National Team 1 Gerard, ?   1 Cornejo, Freddy 0-1 Nationales de Venezuela 0 Argentina Nationals 11 Godoy, Roman  
2 Canterbury NZ 0 0-1 Manley, Regan 0-1 Wellington NZ 4 Hibbert, Terrance   9 Corsi, Ryan 0-1 Kelowna BC Kelowna Rangers 0 Invermere BC Randy's A's 9 McKenzie, Colin  
2 Canterbury NZ 6 1-1 Manley, Regan 1-1 Auckland NZ 3 Hoani, Bayley   53 Cose, Lee 1-0 Portland OR Portland Brewers 2 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 1 Ethier, Trevor  
2 Canterbury NZ 4 2-1 Sutherland, Scott 1-0 Southern Pride NZ 0 Watts, Ben   65 Cose, Lee 1-1 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 2 St. John's NFLD Kelly's Pub Junior Canadians 4 Murphy, Colby  
2 Canterbury NZ 4 3-1 Cocker, Aiden 1-0 Japan University 1 Kusuka, Yuuya    65 Cose, Lee 1-2 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 3 St. John's NFLD The Bigs 10 Noftall, Mike  
2 Canterbury NZ 7 4-1 Manley, Regan 2-1 Hutt Valley NZ 0 Worsley, Ben   L-5 Cose, Lee 2-2 St. John's NFLD CBS Storm 2 St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 1 O'Reilly, Johnny  
2 Canterbury NZ 2 5-1 Manley, Regan 3-1 North Harbor NZ 1 Radford, Blake   L-6 Cose, Lee 2-3 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 4 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 8 Cleary, Sean  
2 Canterbury NZ 3 6-1 Sutherland, Scott 2-0 Counties Manukau Waikato NZ 1 Gibson, Campbell   L-6 Cose, Lee 3-3 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 6 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 5 Myers, Liam  
2 Canterbury NZ 7 7-1 Manley, Regan 4-1 Auckland NZ 0 Shannon, Heinie   L-6 Cose, Lee 4-3 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 9 St. John's NFLD Kelly's Pub Junior Canadians 2 Whelan, Joel  
1 Capitalinos de Caracas- Venezuela 0 0-1 NA 0-1 AAA Razorbacks 2 NA   L-6 Cose, Lee 4-4 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 3 St. John's NFLD The Bigs 11 Power, Mark  
1 Capitalinos de Caracas- Venezuela 9 1-1 Garcia, Manuel 1-0 Lo Tengo 3 Pineda, Frank   L-6 Cose, Lee 4-5 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 0 St. John's NFLD NL NTV Hitmen 5 Greene, Rob  
1 Capitalinos de Caracas- Venezuela 0 1-2 Garcia, Miguel 0-1 Staten Island NY Swashbucklers  4 Rutt, Jerlin   L-2 Costello Corey 1-0 Micksburg ON Micksburg Twins 2 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 1 Barber, Andy  
1 Capitalinos de Caracas- Venezuela 0 2-2 Garcia, Miguel 0-2 Argentina Nationals 8 Godoy, Roman   L-2 Costello Corey 2-0 Micksburg ON Micksburg Twins 3 Kanata ON Kanata Pirates 0 Lahey, Trevor  
1 Caracas Bravos de Venezuela 0 0-1 Alacantra, Jayson 0-1 Giants- Venezuela 15 Perez, Saniago   L-2 Costello Corey 3-0 Micksburg ON Micksburg Twins 3 Carp ON Carp 14C Victory 1 Putnam, Andrew  
1 Caracas Bravos de Venezuela 0 0-2 Alcantara, Jayson 0-1 Toronto ON Toronto Bat-Men 3 Keeshig, Caleb   L-2 Costello Corey 3-1 Micksburg ON Micksburg Twins 1 Carp ON Carp 14C Victory 2 Cooke, Neil  
1 Caracas Bravos de Venezuela 0 0-3 Alcantara, Jayson 0-1 Minneapolis MN Team Minnesota 3 Koert, Paul   L-2 Costello Corey 3-2 Micksburg ON Micksburg Twins 2 Kanata ON Kanata Pirates 4 Smith, Jason  
1 Caracas Bravos de Venezuela 0 0-4 Lost by Forfeit  4-0 Diamond Kings Fastpitch 3 Won by Forfeit   L-2 Costello Corey 4-2 Micksburg ON Micksburg Twins 8 Quyon QE Quyon Combat Flyers 1 Greer, Matt  
1 Caracas VZ Almera Sports 0 0-1 NA 0-1 Sopotocientos de Venzuela- Venezuela 9 Escublau, Edwardo   L-2 Costello Corey 5-2 Micksburg ON Micksburg Twins 5 Ottawa ON Kars Aces 1 Alkerton, Cory  
1 Caracas VZ Almera Sports 1 0-2 NA 0-1 Scarborough ON Scarborough Force 9 Berube, Tom   L-2 Costello Corey 6-2 Micksburg ON Micksburg Twins 3 Kanata ON Kanata Pirates 0 Lahey, Trevor  
1 Caracas VZ Almera Sports 1 0-3 Birrel, Alcides 0-1 The Bar's NAFA Selects 11 Chason, Ryker   L-2 Costello Corey 6-3 Micksburg ON Micksburg Twins 0 Kanata ON Kanata Pirates 1 Smith, Jason  
1 Caracas VZ Almera Sports 1 1-3 Birrel, Alcides 1-1 Lo Tengo 12 Pineda, Frank   L-2 Costello Corey 7-3 Micksburg ON Micksburg Twins 4 Kanata ON Kanata Pirates 0 Smith, Jason  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 9 1-0 Putnam, Andrew 1-0 Stittsville ON Stittsville 56ers 0 Featherstone, Darren   L-2 Costello Corey 8-3 Micksburg ON Micksburg Twins 2 Kanata ON Kanata Pirates 0 Smith, Jason  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 1 1-1 Putnam, Andrew 1-1 Ottawa ON Kars Aces 3 Porter, Brad   L-2 Costello Corey 9-3 Micksburg ON Micksburg Twins 6 Quyon QE Quyon Combat Flyers 1 Greer, Matt  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 8 2-1 Cooke, Neil 1-0 Kanata ON Kanata Pirates 1 Bromley, Duane   L-2 Costello Corey 9-4 Micksburg ON Micksburg Twins 1 Carp ON Carp 14C Victory 6 Putnam, Andrew  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 3 2-2 McNish, Shane 0-1 Quyon QE Quyon Combat Flyers 8 Greer, Matt   L-2 Costello Corey 10-4 Micksburg ON Micksburg Twins 7 Ottawa ON Kars Aces 0 Porter, Brad  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 2 3-2 Putnam, Andrew 2-1 Ottawa ON Kars Aces 1 Porter, Brad   48 Costello, Corey 11-4 Micksburg ON Micksburg Twins 5 Kanata ON Kanata Pirates 1 Featherstone, Darren  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 1 3-3 Cooke, Neil 1-1 Stittsville ON Stittsville 56ers 7 Featherstone, Darren   48 Costello, Corey 11-4-1 Micksburg ON Micksburg Twins 3 Napannee ON Nappanee Shoeless Joes Express Juniors 3 Sands, Brandon  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 1 3-4 Putnam, Andrew 2-2 Micksburg ON Micksburg Twins 3 Costello Corey   48 Costello, Corey 12-4-1 Micksburg ON Micksburg Twins 2 Ottawa ON Broker 4 Tickets 0 Cooke, Neil  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 2 4-4 Cooke, Neil 2-1 Micksburg ON Micksburg Twins 1 Costello Corey   48 Costello, Corey 13-4-1 Micksburg ON Micksburg Twins 1 Elkland PA Thunderbelly's 0 Porter, Brad  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 1 4-5 Putnam, Andrew 2-3 Quyon QE Quyon Combat Flyers 2 Greer, Matt   L-5 Costello, Rylee 0-1 Bay Roberts NFLD Coors Light 11 St. John's NFLD CBC Junior Canadians 13 Riley, Kenny  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 3 5-5 Cooke, Neil 3-1 Ottawa ON Kars Aces 1 Porter, Brad   54 Cox, Frank 1-0 Port Elgin ON Great Lakes Pirates 3 Ochapowace SK Chetty's Pretty Boys 1 Sparvier, Anthony  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 4 6-5 Putnam, Andrew 3-3 Kanata ON Kanata Pirates 2 Lahey, Trevor   54 Cox, Frank 1-1 Port Elgin ON Great Lakes Pirates 0 Pueblo CO Bandits 1 Manley, Regan  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 1 6-6 Cooke, Neil 3-2 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 6 Barber, Andy   54 Cox, Frank 2-1 Port Elgin ON Great Lakes Pirates 5 Wyevale ON Wyevale Tribe 2 McNaughton, Steve  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 1 6-7 Putnam, Andrew 3-4 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 3 Barber, Andy   54 Cox, Frank 3-1 Port Elgin ON Great Lakes Pirates 3 Waterdown ON Waterdown Hammer 2 Pullin, Mike  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 3 7-7 Putnam, Andrew 4-4 Kanata ON Kanata Pirates 1 Smith, Jason   35 Craig, Chris 0-1 Charlottetown PEI Fawcetts Fastball Club 8 Ottawa ON Ottawa Brokers 4 Tickets 15 Alkerton, Cory  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 4 8-7 Putnam, Andrew 5-4 Stittsville ON Stittsville 56ers 0 Featherstone, Darren   53 Craig, Chris 0-2 Summerside PEI Summerside Chrysler Dodge Eagles 0 Topeka KS Topeka Toros 7 Watts, Ben  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 6 9-7 Putnam, Andrew 6-4 Stittsville ON Stittsville 56ers 2 Featherstone, Darren   1 Crawford, Kyle 0-1 Indios de Venezuela 2 Los Socios- Venezuela 7 Hoffman, Doug  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 5 10-7 Putnam, Andrew 7-4 Stittsville ON Stittsville 56ers 2 Featherstone, Darren   5 Crawford, Kyle 1-1 Battle Creek MI Dark Horse Brewing Thunder 4 Coldwater MI Crouch Electric 1 Gwizdala, Jon  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 5 11-7 Putnam, Andrew 8-4 Quyon QE Quyon Combat Flyers 1 Greer, Matt   7 Crawford, Kyle 2-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 2 Hamilton ON Hamilton Pirates 1 Van Volkenberg, Chris  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 9 12-7 Putnam, Andrew 9-4 Ottawa ON Kars Aces 2 Porter, Brad   7 Crawford, Kyle 3-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 4 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 2 Follings, Fred  
L-2 Carp ON Carp 14C Victory 6 13-7 Putnam, Andrew 10-4 Micksburg ON Micksburg Twins 1 Costello Corey   7 Crawford, Kyle 4-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 5 Lackawanna NY Big John's 2 French, Ryan  
45 Castlewood UT 6 1-0 Hone, Garrett 1-0 Salt Lake City UT Granite Bakery 1 NA   8 Crawford, Kyle 4-2 Washington DC Positive Brothers 0 Staten Island NY Safari Swashbucklers 6 Schofield, Justin  
45 Castlewood UT 4 0-2 Banner, Ryan 0-1 San Mateo CA Cal-State Builders 9 Gluckman, Jason   8 Crawford, Kyle 4-2-1 Washington DC Positive Brothers 4 Oswego NY Cutro Professional Inspections 4 Garrity, Greg  
45 Castlewood UT 0 0-3 Banner, Ryan 0-2 Pueblo CO Pueblo Bandits 14 Manley, Regan   8 Crawford, Kyle 4-3-1 Washington DC Positive Brothers 1 Ephrata PAThunderstruck 4 Martin, Clifford  
45 Castlewood UT 2 0-4 NA NA Invermere BC Randy's A's 8 Haldane, Richard   10 Crawford, Kyle 5-3-1 Innerkip ON Innerkip Expos 7 Shedden ON Shedden Mission 5 Winkworth, Todd  
60 Cavigal (FRA) 0 0-1 Flayol, Nicolas 0-1 Pro Roma (ITA) 7 Montero, Max   10 Crawford, Kyle 6-3-1 Innerkip ON Innerkip Expos 8 Kitchener ON Kitchener Predators 1 Schmidt, Travis  
60 Cavigal (FRA) 1 0-2 Flayol, Nicolas 0-2 Vandels (DEN) 11 Frejlach, Petr   15 Crawford, Kyle 7-3-1 Cortland NY New York Bombers 9 Oswego NY Cutro Professional Inspections 0 Mayer, Jeff  
60 Cavigal (FRA) 0 0-3 Flayol, Nicolas 0-3 Brasschaat (BEL) 12 Van Opstal, Diego   21 Crawford, Kyle 8-3-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 3 Puslinch ON Puslinch Kodiaks 0 Gordon, Scott  
60 Cavigal (FRA) 0 0-4 Flayol, Nicolas 0-4 Quick (NED) 7 Nemec, Ondrej   21 Crawford, Kyle 9-3-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 1 Elmira ON Erb Electric Expos 0 Halstead, Casey  
60 Cavigal (FRA) 1 0-5 Flayol, Nicolas 0-5 Radotin (CZE) 9 Synek, Josef   21 Crawford, Kyle 9-4-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 0 Elmira ON Erb Electric Expos 7 Halstead, Casey  
60 Cavigal (FRA) 3 0-6 Flayol, Nicolas 0-6 Squirrils (BEL) 10 Van Aarsen, Kristof   29 Crawford, Kyle 9-5-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 1 Scarbough ON Scarborough Force 2 Patterson, Grant  
60 Cavigal (FRA) 1 0-7 Flayol, Nicolas 0-7 Span (CRO) 3 Borovka, Jan L   29 Crawford, Kyle 10-5-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 3 Harriston ON Wellington Sox 0 Ross, Mel  
1 Caviliers de Venezuela 1 1-0 Sofield, Justin 1-0 Bama/Broadway Fast Pitch 0 Smith, Jason   29 Crawford, Kyle 10-6-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 1 Kitchener ON Kitchener Cubs 2 Putnam, Andrew  
1 Caviliers de Venezuela 4 1-1 Pineda, Ede 1-0 Diamond Kings Fastpitch 3 Hennigar, Jody   37 Crawford, Kyle 10-7-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 1 Elmira ON Erb Electric Expos 3 Martin, Dan  
1 Caviliers de Venezuela 0 1-2 Koston, Shawn 0-1 Oriundo Soy 2 Torbi, Miguel   37 Crawford, Kyle 11-7-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 6 Wiarton ON Wiarton Nationals 3 Jackson, Andy  
1 Caviliers de Venezuela 1 1-3 Schotes, Justin 0-1 Giants- Venezuela 3 Sabate, Sisco   37 Crawford, Kyle 11-8-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 0 Kitchener ON Hallman Twins 4 Kronk, Marshall  
70 Champaign IL Nohren Farms-55 0 0-1 NA NA Madison WI Insurance Center-55 1 NA   37 Crawford, Kyle 11-9-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 1 Toronto ON Toronto Gators 3 Cleary, Sean  
70 Champaign IL Nohren Farms-55 2 0-2 Liddle, Dave 0-1 Ashland OH Ohio Battery-55 11 Camacho, Ray   42 Crawford, Kyle 11-10-1 Elkland PA Thunderbelly's 1 Harrisburg PA Pennsylvania Power 9 Gervasutti, Sebastien  
70 Champaign IL Nohren Farms-55 7 1-2 Won by Forfiet NA Moline IL NAFA 60/55 Free Agents-55 0 Lost by Forfiet   42 Crawford, Kyle 11-11-1 Elkland PA Thunderbelly's 0 Toronto ON Toronto Gators 8 Garrity, Greg  
70 Champaign IL Nohren Farms-55 7 2-2 Spechals, Alan 1-0 Minneapolis MN Anytime Fittness-55 3 O'Brien, Scott   48 Crawford, Kyle 11-12-1 Elkland PA Thunderbelly's 2 Ottawa ON Broker 4 Tickets 6 Cooke, Neil  
70 Champaign IL Nohren Farms-55 W 3-2 Liddle, Dave 1-1 Madison WI Insurance Center-55 L Podmolik, Dave   48 Crawford, Kyle 12-12-1 Elkland PA Thunderbelly's 6 Napannee ON Nappanee Shoeless Joes Express Juniors 2 Sands, Brandon  
70 Champaign IL Nohren Farms-55 L 3-3 Spechals, Alan 1-1 Ashland OH Ohio Battery-55 W Comacho, Raymond   E Crawford, Kyle 12-13-1 Alvinston ON Alvinston Indians 2 Team Argentina Seniors 5 Sabate, Francisco  
71 Champaign IL Nohren Farms-60 1 0-1 Gualandi, Bob 0-1 Coldwater MI Porter Seed-60 9 Wright, Earl   51 Crawford, Kyle 12-14-1 Midland MI Emerson Aces 3 Kitchener ON Hallman Twins 15 Gareau, Korrey  
71 Champaign IL Nohren Farms-60 4 2-1 Snow, Chuck 1-0 Rock Island IL Pints-60 1 Foster, Ron   51 Crawford, Kyle 13-14-1 Midland MI Emerson Aces 7 Marshal MI Great Lakes Mariners        (9th) 3 Hone, Garrett  
71 Champaign IL Nohren Farms-60 0 2-2 Allen, Steve 0-1 Madison WI Insurance Center-60 1 Cushman, Larry   51 Crawford, Kyle 14-14-1 Midland MI Emerson Aces 7 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz (7th) 2 Johnson, Josh  
71 Champaign IL Nohren Farms-60 4 1-1 Dalmasso, Barry 1-0 Minneapolis MN Anytime Fitness-60 1 Heller, Lou   51 Crawford, Kyle 15-14-1 Midland MI Emerson Aces                             (5th) 4 Kitchener ON Hallman Twins 5 Manley, Jeremy  
71 Champaign IL Nohren Farms-60 9 3-2 Snow, Chuck 2-0 Des Moines IA Metros-60 1 Hutchinson, Russ   54 Crawford, Kyle 16-14-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 2 Sooke BC Sooke Loggers 0 Barkman, Tyson  
62 Charlottetown PEI Coors Light Masters 1 0-1 Bishop, Mike 0-1 Cambridge ON Rusty Jiggers 12 Dorrington, Glenn   54 Crawford, Kyle 16-15-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 0 Harrisburg PA Pennsylvania Power  10 Jones, Ramon  
62 Charlottetown PEI Coors Light Masters 1 0-2 McLeod, Jeff 0-1 Cambridge ON Rusty Jiggers 10 Carson, Billy   54 Crawford, Kyle 17-15-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 8 Ochapowace SK Chetty's Pretty Boys 2 Sparvier, Anthony  
62 Charlottetown PEI Coors Light Masters 7 0-3 Gormley, Kenny 0-1 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 11 Bernard, Robert   54 Crawford, Kyle 17-16-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 0 Kitchener ON Hallman Twins 7 Manley, Jeremy  
62 Charlottetown PEI Coors Light Masters 3 0-4 Bishop, Mike 0-2 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 4 Bernard, Robert   63 Crawford, Kyle 18-16-1 Elkland PA ESA Thunderbelly's 9 North Leeds ON Greenbush Generals 2 McNish, Shane  
35 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 0 0-1 Langley, Steve 0-1 Clifton Park NY New York Gremlins 13 Kirkpatrick, Andrew   63 Crawford, Kyle 18-17-1 Elkland PA ESA Thunderbelly's 0 Team USA 8 Muizelaar, Gerald  
35 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 8 0-2 Craig, Chris 0-1 Ottawa ON Ottawa Brokers 4 Tickets 15 Alkerton, Cory   63 Crawford, Kyle 19-17-1 Elkland PA ESA Thunderbelly's W Oswego NY CPI/ Heflin L Garrity, Greg  
35 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 6 1-2 Langley, Steve 1-1 Napanee ON Napanee Merchants Express 2 Thompson, Jamie   63 Crawford, Kyle 20-17-1 Elkland PA ESA Thunderbelly's W Harrisburg PA Pennsylvania Power L Hoffman, Doug  
61 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 10 2-2 Scott, Don 1-0 Sooke BC Sooke Loggers 0 Lieph, Scott   63 Crawford, Kyle 20-18-1 Elkland PA ESA Thunderbelly's 4 USA Futures 6 Kelly, Tyler  
61 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 6 2-3 Skelton, Andy 0-1 St. John's NFLD 3 Cheers Pub 8 Whitten, Sean   73 Crawford, Kyle 21-18-1 Alvinston ON Alvinston Indians 3 Kitchener ON Tri City Jays 2 Wise, Jeff  
61 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 2 3-3 Scott, Don 2-0 Saskatoon SK Diamondbacks 1 McCullough, Devon   73 Crawford, Kyle 21-19-1 Alvinston ON Alvinston Indians 0 Sweaburg ON Sweaburg Crush 2 Pullin, Mike  
61 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 1 3-4 Hardy, Mitch 0-1 Quebec Equipe Seniors  4 Graham, Joran   L-4 Crawford, Kyle 22-19-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 8 Milverton ON AW Millwright Chiefs 0 Wise, Jeff  
61 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 8 4-4 Skelton, Andy 1-1 East Hants NS Mastodons 6 Wager, Scott   L-4 Crawford, Kyle 22-20-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 1 Elmira ON Erb Electric Expos 3 Way, Corey  
61 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 1 4-5 Skelton, Andy 1-2 St. John's NFLD Kelly's Pub 8 Greene, Robbie   L-4 Crawford, Kyle 23-20-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 4 Mitchell ON Mets 0 Gettler, Kevin  
61 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 6 5-5 Scott, Don 3-0 Sooke BC Sooke Loggers 3 Barkman, Tyson   L-4 Crawford, Kyle 24-20-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 1 Elmira ON Erb Electric Expos 0 Martin, Dan  
61 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 0 5-6 Hardy, Mitch 0-2 St. John's NFLD 3 Cheers Pub 10 Cleary, Sean   L-4 Crawford, Kyle 24-21-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 0 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 5 Follings, Fred  
61 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 0 5-7 Scott, Don 3-1 St. John's NFLD Kelly's Pub 7 Greene, Robbie   L-4 Crawford, Kyle 25-21-1 Kitchener ON Bell Cartage Outlaws 2 Elmira ON Erb Electric Expos 0 Halstead, Casey  
31 Cheapside ON Cheapsiede Reds 0 0-1 Shepard, Scott 0-1 Kitchener ON Diamond Jaxx 3 Wise, Jeff   L-7 Crawford, Kyle 1-0 Alvinston ON Alvinston Indians 3 Glanworth ON Glanworth Gators 2 McKillop. Jake  
31 Cheapside ON Cheapsiede Reds 0 0-2 Dickson, Rob 0-1 Toronto ON Toronto Master Gators 2 Zack Sr. D   L-7 Crawford, Kyle 1-1 Alvinston ON Alvinston Indians 5 St. Thomas ON St. Thomas Storm 6 Beecroft, Dan  
31 Cheapside ON Cheapsiede Reds 1 0-3 Fehrman, Brent 0-1 Cobourg ON Cobourg 50+ 6 Uhrig, Todd   L-7 Crawford, Kyle 2-1 Alvinston ON Alvinston Indians 6 Shedden ON Shedden Mission 3 Walker, Craig  
60 Chicaboo's Stabroek (BEL) 1 1-0 Segura, Jorge 1-0 Bulls (Den) 0 Hansen, Kim   L-7 Crawford, Kyle 3-1 Alvinston ON Alvinston Indians 10 Morpeth ON Morpet Magic 0 Malott, Stephen  
60 Chicaboo's Stabroek (BEL) 15 2-0 Segura, Jorge 2-0 Hoofdorp (NED) 0 Rumai, Ingemak   L-7 Crawford, Kyle 3-1 Alvinston ON Alvinston Indians 10 St. Thomas ON St. Thomas Storm 1 Crocker, Brent  
60 Chicaboo's Stabroek (BEL) 9 3-0 Segura, Jorge 3-0 CZE U23 (CZE) 3 Hanak, Vladmir   L-7 Crawford, Kyle 4-1 Alvinston ON Alvinston Indians 2 Springfield ON Springfield Brewers 0 Winship, Shaun  
60 Chicaboo's Stabroek (BEL) 0 3-1 Mulder, Jergen 0-1 Spectrum (CZE) 4 Jetmar, Ales   L-7 Crawford, Kyle 5-1 Alvinston ON Alvinston Indians 4 Shedden ON Shedden Mission 3 Goetz. Nic  
60 Chicaboo's Stabroek (BEL) 11 4-1 Baanen, Arjan 1-0 MRKI (CRO) 4 Marunov, Michael   L-7 Crawford, Kyle 6-1 Alvinston ON Alvinston Indians 10 St. Thomas ON St. Thomas Storm 1 Crocker, Brent  
60 Chicaboo's Stabroek (BEL) 0 4-2 Mulder, Jergen 0-2 DVH Amstelveen (NED) 7 Visser, Jeffry   L-7 Crawford, Kyle 7-1 Alvinston ON Alvinston Indians 3 Glanworth ON Glanworth Gators 0 McKillop. Jake  
60 Chicaboo's Stabroek (BEL) 0 4-3 Segura, Jorge 3-1 Stenlose Bulls (Den) 6 Hansen, Kim   L-7 Crawford, Kyle 8-1 Alvinston ON Alvinston Indians 8 Morpeth ON Morpet Magic 1 Malott, Stephen  
1 Clifton Park NY New York Gremlins 10 1-0 Holoien, Dean 1-0 La Universida  de Zulia 0 NA   L-7 Crawford, Kyle 9-1 Alvinston ON Alvinston Indians 5 Glanworth ON Glanworth Gators 2 NA  
1 Clifton Park NY New York Gremlins 22 2-0 Potolicchio, Juan 1-0 Los Gator de Venezuela 1 Benitez, Apolo   L-7 Crawford, Kyle 9-1 Alvinston ON Alvinston Indians 5 Glanworth ON Glanworth Gators 4 McKillop. Jake  
1 Clifton Park NY New York Gremlins 18 3-0 Manley, Jeremy 1-1 Farah SBC 0 Romero, Yoangle   L-7 Crawford, Kyle 10-1 Alvinston ON Alvinston Indians 8 Glencoe ON Glencoe Astros 2 Lilly, Brian  
1 Clifton Park NY New York Gremlins 13 4-0 Holoien, Dean 2-0 New York Express 0 Moser, Justin   L-7 Crawford, Kyle 11-1 Alvinston ON Alvinston Indians 9 Glencoe ON Glencoe Astros 4 Degraw, Taylor  
1 Clifton Park NY New York Gremlins 11 5-0 Potolicchio, Juan 2-0 Indios de Venezuela 2 Gervasutti, Sebastien   L-7 Crawford, Kyle 12-1 Alvinston ON Alvinston Indians 7 Glanworth ON Glanworth Gators 0 McKillop. Jake  
1 Clifton Park NY New York Gremlins 5 6-0 Potolicchio, Juan 3-0 Six Nations ON Hill United Chiefs 2 Folkard, Adam   L-7 Crawford, Kyle 12-2 Alvinston ON Alvinston Indians 0 Glanworth ON Glanworth Gators 2 McKillop. Jake  
1 Clifton Park NY New York Gremlins 9 7-0 Holoien, Dean 3-0 Staten Island NY Swashbucklers  2 Haldane, Richard   L-7 Crawford, Kyle 13-2 Alvinston ON Alvinston Indians 1 Glanworth ON Glanworth Gators 0 McKillop. Jake  
1 Clifton Park NY New York Gremlins 3 7-1 Potolicchio, Juan 3-1 Los Venezolanos- Venezuela 4 Urbaneja, Erick   L-7 Crawford, Kyle 14-2 Alvinston ON Alvinston Indians 5 Glanworth ON Glanworth Gators 1 McKillop. Jake  
26 Clifton Park NY New York Gremlins 2 7-2 Whitten, Sean 0-1 Team Argentina 4 Montero, Max   L-7 Crawford, Kyle 15-2 Alvinston ON Alvinston Indians 6 St. Thomas ON St. Thomas Storm 0 Beecroft, Dan  
26 Clifton Park NY New York Gremlins 5 8-2 Kirkpatrick, Andrew 1-0 Toronto ON Toronto Gators 1 Cleary, Sean   L-7 Crawford, Kyle 16-2 Alvinston ON Alvinston Indians 2 St. Thomas ON St. Thomas Storm 0 Cummings, Ryan  
26 Clifton Park NY New York Gremlins 9 9-2 Berube, Tom 0-1 Niagara Falls ON Niagara Snappers 3 Whitten, Sean   L-7 Crawford, Kyle 16-3 Alvinston ON Alvinston Indians 1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 2 Cummings, Ryan  
26 Clifton Park NY New York Gremlins 4 10-2 Whitten, Sean 2-1 Staten Island NT NY Swashbucklers 2 McCulloch, Devon   L-7 Crawford, Kyle 42-24-1 Alvinston ON Alvinston Indians 8 St. Thomas ON St. Thomas Storm 4 Cummings, Ryan  
26 Clifton Park NY New York Gremlins 5 10-3 Holoien, Dean 0-1 Six Nation ON Hill United Chiefs 12 Farion, Jeff   L-8 Crawford, Kyle 1-0 Innerkip ON Innerkip Expos 9 Tavistock ON Tavistock Merchants 0 Wagler, Brady  
30 Clifton Park NY New York Gremlins 9 11-3 Kirkpatrick, Andrew 1-0 Harrisburg PA Pennsylvania Power 2 Keeshig, Caleb   L-8 Crawford, Kyle 2-0 Innerkip ON Innerkip Expos 10 Norwich ON Norwich Tigers 3 NA  
30 Clifton Park NY New York Gremlins 3 11-4 Holoien, Dean 0-1 Six Nation ON Hill United Chiefs 8 Farion, Jeff   L-8 Crawford, Kyle 3-0 Innerkip ON Innerkip Expos 6 Tavistock ON Tavistock Merchants 0 NA  
30 Clifton Park NY New York Gremlins 0 11-5 Whitten, Sean 0-1 Team Argentina Seniors  4 Migliavacca, Pablo   L-8 Crawford, Kyle 4-0 Innerkip ON Innerkip Expos 1 Woodstock ON Woodstock Kelseys 0 Hoffman, Doug  
30 Clifton Park NY New York Gremlins 8 12-5 Kirkpatrick, Andrew 2-0 Scarborough ON Scarborough Force 2 Scott, Don   L-8 Crawford, Kyle 5-0 Innerkip ON Innerkip Expos 5 Burgessville ON Burgessville Bulls 1 McDonald, Neil  
30 Clifton Park NY New York Gremlins 6 13-5 Kirkpatrick, Andrew 3-0 Kitchener ON Hallman Twins 0 Campbell, Colin   L-8 Crawford, Kyle 6-0 Innerkip ON Innerkip Expos 9 Burgessville ON Burgessville Bulls 0 Lovell, Scott  
30 Clifton Park NY New York Gremlins 7 13-6 Gollan, Karl 0-1 Six Nation ON Hill United Chiefs 8 Hill, Jason   L-8 Crawford, Kyle 7-0 Innerkip ON Innerkip Expos 3 Burgessville ON Burgessville Bulls 0 Lovell, Scott  
35 Clifton Park NY New York Gremlins 13 14-6 Kirkpatrick, Andrew 1-0 Charlottetown PEI Fawcetts Fastball Club 0 Langley, Steve   L-8 Crawford, Kyle 8-0 Innerkip ON Innerkip Expos 3 Burgessville ON Burgessville Bulls 1 Lovell, Scott  
35 Clifton Park NY New York Gremlins 6 15-6 Holoien, Dean 1-0 East Hants NS East Hants Mastadons 1 Schofield, Justin   L-8 Crawford, Kyle 9-0 Innerkip ON Innerkip Expos 1 Innerkip ON Innerkip Eagles 0 Neill, Tim  
35 Clifton Park NY New York Gremlins 7 16-6 Kirkpatrick, Andrew 2-0 Equipe Quebec Senior 0 Skelton, Andrew   L-8 Crawford, Kyle 10-0 Innerkip ON Innerkip Expos 2 Innerkip ON Innerkip Eagles 0 Neill, Tim  
35 Clifton Park NY New York Gremlins 15 17-6 Holoien, Dean 2-0 Charlottetown PEI Fawcetts Fastball Club 0 MacDonald, Jordan   L-8 Crawford, Kyle 10-1 Innerkip ON Innerkip Expos 1 Innerkip ON Innerkip Eagles 9 Neill, Tim  
35 Clifton Park NY New York Gremlins 7 18-6 Kirkpatrick, Andrew 3-0 Equipe Quebec Senior 0 German, A   L-8 Crawford, Kyle 11-1 Innerkip ON Innerkip Expos 4 Innerkip ON Innerkip Eagles 1 Neill, Tim  
38 Clifton Park NY New York Gremlins 12 19-6 Holoien, Dean 1-0 Bloomington IL Bloomington Styx 6 Hunhoff, B.J.   L-8 Crawford, Kyle 11-2 Innerkip ON Innerkip Expos 6 Sweaburg ON Sweaburg Crush 9 Martin, Adam  
38 Clifton Park NY New York Gremlins 11 20-6 Gollan, Karl 1-0 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 4 Volden, Tim   L-8 Crawford, Kyle 12-2 Innerkip ON Innerkip Expos 7 Sweaburg ON Sweaburg Crush 0 Miller, Rory  
38 Clifton Park NY New York Gremlins 4 21-6 Holoien, Dean 2-0 West Fargo ND West Fargo Knights 0 Hartman, Jim   L-8 Crawford, Kyle 55-26-1 Innerkip ON Innerkip Expos 2 Sweaburg ON Sweaburg Crush 1 Miller, Rory  
38 Clifton Park NY New York Gremlins 12 22-6 Gollan, Karl 2-0 Calle VZ Equipo Aguilas de Venezuela 1 Jamison, Michael   10 Crawford, Mike 0-1 Toronto ON Toronto Masters Gators 4 Owen Sound ON Owen Sound Junior Selects 5 Green, Mitch  
38 Clifton Park NY New York Gremlins 5 23-6 Holoien, Dean 3-0 Sooke BC Sooke Loggers 3 Leiph, Scott   43 Crawford, Mike 1-1 Toronto ON Toronto Gators Masters 10 Aurthur ON Aurthur Merchants 3 Deming, Roger  
42 Clifton Park NY New York Gremlins 11 24-6 Kirkpatrick, Andrew 1-0 Scarborough ON Scarborough Force 0 Montero, Max   43 Crawford, Mike 2-1 Toronto ON Toronto Gators Masters 7 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 2 Smith, Jason  
42 Clifton Park NY New York Gremlins 4 25-6 Gollan, Karl 1-0 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 1 Kelly, Tyler   55 Crawford, Mike 3-1 Toronto ON Toronto Gators 7 Elmvale ON Elmvale Merchants 0 Priest, Paul  
42 Clifton Park NY New York Gremlins 7 26-6 Holoien, Dean 1-0 Dominican Chicago International Warriors 0 Mejias, Jose   L-1 Cristobal, Mike 1-0 Etobicoke ON Etobicoke Royals 7 Hamilton ON Pirates 0 Van Volkenberg, Chris  
42 Clifton Park NY New York Gremlins 5 26-7 Kirkpatrick, Andrew 1-1 Harrisburg PA Pennsylvania Power 9 Gervasutti, Sebastien   L-7 Crocker, Brent 0-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 1 Alvinston ON Alvinston Indians 10 Crawford, Kyle  
46 Clifton Park NY New York Gremlins 7 27-7 Holoien, Dean 1-0 Westerville OH Westerville Capitols 0 Van Volkenberg, Chris   L-7 Crocker, Brent 1-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 10 Morpeth ON Morpet Magic 8 Dawdy, Jason  
46 Clifton Park NY New York Gremlins 6 28-7 Kirkpatrick, Andrew 1-0 Niagara ON Niagara Snappers 0 Belisle, Brian   L-7 Crocker, Brent 1-2 St. Thomas ON St. Thomas Storm 5 Glencoe ON Glencoe Astros 9 Cook, Steve  
46 Clifton Park NY New York Gremlins 2 29-7 Whitten, Sean 1-0 Harrisburg PA PA Power 0 Gervasutti, Sebastian   L-7 Crocker, Brent 1-3 St. Thomas ON St. Thomas Storm 1 Alvinston ON Alvinston Indians 10 Crawford, Kyle  
46 Clifton Park NY New York Gremlins 9 30-7 Gollan, Karl 1-0 Westerville OH Westerville Capitols 2 Van Volkenberg, Chris   L-7 Crocker, Brent 2-3 St. Thomas ON St. Thomas Storm 16 Morpeth ON Morpet Magic 6 Devine, Darren  
46 Clifton Park NY New York Gremlins 11 31-7 Holoien, Dean 2-0 Harrisburg PA PA Power 1 Godoy, Manuel   L-7 Crocker, Brent 3-3 St. Thomas ON St. Thomas Storm 21 Morpeth ON Morpet Magic 8 Malott, Stephen  
51 Clifton Park NY New York Gremlins 7 32-7 Holoien, Dean 1-0 Westerville OH Westerville Capitols 0 Mac, James   74 Cronin, Adam 1-0 Jordan ON Jordan Jays 19 Six Nations ON Hill United Warriors 4 NA  
51 Clifton Park NY New York Gremlins 8 33-7 Kirkpatrick, Andrew 1-0 Staten Island NY NY Swashbucklers 0 Peters, Harrison   74 Cronin, Adam 1-1 Jordan ON Jordan Jays 3 Niagara Falls ON CanAm 10 Vassos, Rich  
51 Clifton Park NY New York Gremlins 4 34-7 Kirkpatrick, Andrew 2-0 Kitchener ON Hallman Twins 2 Manley, Jeremy   L-1 Cronin, Adam 2-1 Jordan ON Jordan Jays 6 Niagara Falls ON CanAm 1 Newson, Darrin  
51 Clifton Park NY New York Gremlins 2 34-8 Kirkpatrick, Andrew 2-1 Six Nations ON Hill United Chiefs 3 Folkard, Adam   32 Cummings, Ryan 0-1 St. Thomas ON Evergreen Storm 0 Westerville OH Westerville Capitols 7 Van Volkenberg, Chris  
51 Clifton Park NY New York Gremlins 7 35-8 Kirkpatrick, Andrew 3-1 Kitchener ON Hallman Twins                     (3rd) 4 Gareau, Korrey   L-7 Cummings, Ryan 1-1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 7 Glencoe ON Glencoe Astros 2 Lilly, Brian  
51 Clifton Park NY New York Gremlins         4 35-9 Holoien, Dean 1-1 Six Nations ON Hill United Chiefs             (1st) 7 Folkard, Adam   L-7 Cummings, Ryan 1-2 St. Thomas ON St. Thomas Storm 3 Shedden ON Shedden Mission 15 Goetz, Nick  
54 Clifton Park NY New York Gremlins 10 36-9 Holoien, Dean 1-0 Wiarton ON Wiarton Nationals 0 Jones, Travis   L-7 Cummings, Ryan 2-2 St. Thomas ON St. Thomas Storm 10 Glencoe ON Glencoe Astros 2 Degraw, Taylor  
54 Clifton Park NY New York Gremlins 3 40-9 Kirkpatrick, Andrew 1-0 Elmira ON Erb Electric Expos 1 Martin, Dan   L-7 Cummings, Ryan 3-2 St. Thomas ON St. Thomas Storm 5 Glanworth ON Glanworth Gators 1 Laidlaw, Jeff  
54 Clifton Park NY New York Gremlins 2 40-10 Whitten, Sean 0-1 Bakersfield CA California A's 5 Mayson, Derek   L-7 Cummings, Ryan 3-3 St. Thomas ON St. Thomas Storm 0 Alvinston ON Alvinston Indians 2 Crawford, Kyle  
54 Clifton Park NY New York Gremlins 11 41-10 Whitten, Sean 1-1 Invermere BC Randy's A's 3 Gareau, Korrey   L-7 Cummings, Ryan 4-3 St. Thomas ON St. Thomas Storm 2 Alvinston ON Alvinston Indians 1 Crawford, Kyle  
54 Clifton Park NY New York Gremlins 9 51-10 Whitten, Sean 2-1 Fargo ND Kegel Black Knights 0 Muzelaar, Gerald   L-7 Cummings, Ryan 4-4 St. Thomas ON St. Thomas Storm 4 Alvinston ON Alvinston Indians 8 Crawford, Kyle  
54 Clifton Park NY New York Gremlins 9 52-10 Kirkpatrick, Andrew 2-0 Scarborough ON Scarborough Force 0 Scott, Don   10 Cunningham, Dylan 0-1 Ariss ON Ponsonby Sting 2 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 9 Follings, Fred  
54 Clifton Park NY New York Gremlins 2 52-11 Kirkpatrick, Andrew 2-1 Kitchener ON Hallman Twins 10 Manley, Jeremy   21 Cunningham, Dylan 0-2 Ariss ON Ponsonby Sting 4 Waterdown ON Waterdown Hammer 15 Pullin, Mike  
17 Cobourg ON Cobourg Force Masters 6 1-0 Sebastien, Ty 1-0 Napanee ON Napanee Juniors 5 Charlton, Doug   54 Cunningham, Dylan 0-3 Ariss ON Ponsonby Sting 1 Kitchener ON Hallman Twins 9 Manley, Jeremy  
17 Cobourg ON Cobourg Force Masters 13 2-0 Wells, Wayne 1-0 Oshawa ON Rebels  2 Mather, Brien   54 Cunningham, Dylan 1-3 Ariss ON Ponsonby Sting 10 Tavistock ON Tavistock Merchants 3 MacDonald, Neil  
17 Cobourg ON Cobourg Force Masters 4 3-0 Neill, Tim 1-0 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers  3 Carson, Billy   56 Cunningham, Dylan 2-3 Ariss ON Ponsonby Sting 4 Tavistock ON Tavistock Merchants 0 Fink, Chad  
17 Cobourg ON Cobourg Force Masters 2 3-1 Neill, Tim 1-1 Cobourg ON Cobourg Force Masters 4 Neill, Tim   56 Cunningham, Dylan 2-4 Ariss ON Ponsonby Sting 0 Niagara Falls ON Niagara Snappers 2 Berube, Tom  
31 Cobourg ON Cobourg Force Masters 6 4-1 Winkworth, Todd 1-0 Ohsweken ON Osweken Redmen 1 McNaughton, Steve   56 Cunningham, Dylan 2-5 Ariss ON Ponsonby Sting 9 Napanee ON Napanee Merchants Express 10 Thompson, Jamie  
31 Cobourg ON Cobourg Force Masters 3 4-2 Sampson, Shawn 0-1 Jarvis ON Jarvis Juniors 7 Waite, Teagan   L-4 Cunningham, Dylan 0-1 Ariss ON Ponsonby Sting 0 Elmira ON Erb Electric Expos 9 Halstead, Casey  
31 Cobourg ON Cobourg Force Masters 6 5-2 Uhrig, Todd 1-0 Cheapside ON Cheapsiede Reds 1 Fehrman, Brent   L-4 Cunningham, Dylan 0-2 Ariss ON Ponsonby Sting 2 Kitchener ON Kitchener Outlaws 4 Buckley, Kevin  
31 Cobourg ON Cobourg Force Masters 2 5-3 Sampson, Shawn 0-2 Toronto ON Toronto Master Gators 6 Zack Sr. D   L-4 Cunningham, Dylan 1-2 Kitchener ON Kitchener Cubs 5 Ariss ON Ponsonby Sting 8 Thompson, Brad  
43 Cobourg ON Cobourg Force Masters 8 6-3 Jackson, Andy 1-0 Ohsweken ON Ohsweken Senior Braves 1 Joseph, Mike   L-4 Cunningham, Dylan 2-2 Ariss ON Ponsonby Sting 7 Sebringville ON Sebringville Sting 6 Kemp, Scott  
43 Cobourg ON Cobourg Force Masters 3 6-4 Uhrig, Todd 0-1 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 5 Dorington, Glem   L-4 Cunningham, Dylan 3-2 Ariss ON Ponsonby Sting 8 Milverton ON AW Millwright Chiefs 4 Amos, Jamie  
43 Cobourg ON Cobourg Force Masters 2 6-5 Jackson, Andy 1-1 Toronto ON Toronto Gators Masters 4 Zack, Darren   L-4 Cunningham, Dylan 4-2 Ariss ON Ponsonby Sting 4 Kitchener ON Kitchener Outlaws 3 Buckley, Kevin  
43 Cobourg ON Cobourg Force Masters 7 7-5 Won by Forfiet NA Ingersoll ON Ingersoll Crush Masters 0 Lost by Forfiet   L-4 Cunningham, Dylan 3-3 Ariss ON Ponsonby Sting 2 Harriston ON Wellington Sox 9 Uhrig, Todd  
43 Cobourg ON Cobourg Force Masters 6 7-6 Berube, Tom 0-1 St. Thomas ON St. Thomas Fire Storm 7 Beecroft, Dan   L-4 Cunningham, Dylan 5-2 Ariss ON Ponsonby Sting 1 Kitchener ON Kitchener Cubs 0 French, Ryan  
55 Cobourg ON Cobourg Force Masters 2 7-7 Wells, Wayne 0-1 Waterdown ON Waterdown Hammer 3 Hames, Rick   L-4 Cunningham, Dylan 7-8 Ariss ON Ponsonby Sting 1 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 5 Follings, Fred  
55 Cobourg ON Cobourg Force Masters 4 8-7 Aldridge, Sam 1-0 Auburn MI Gushow Excavating 3 Wetters, John   70 Cushman, Larry 0-0-1 Madison WI Insurance Center-55 0 Minneapolis MN Anytime Fitness-55 0 Guara, Wayne  
55 Cobourg ON Cobourg Force Masters 4 8-8 Aldridge, Sam 1-1 Ashland OH Ohio Battery 6 Snow, Russ   71 Cushman, Larry 1-0 Madison WI Insurance Center-60 1 Champaign IL Nohren Farms-60 0 Allen, Steve  
55 Cobourg ON Cobourg Force Masters 13 9-8 Wells, Wayne 1-1 Ingersoll ON Ingersoll Crush 1 Hart, Jim   58 Cushman, Patrick 1-1-1 Barneveld WI Capitol FP 6 Bowen IL Bowen Fastpitch 7 Koehler, Tony  
55 Cobourg ON Cobourg Force Masters 3 10-8 Aldridge, Sam 2-1 Haywood CA Bay Area Merchants 2 Gaspaer, Ed   71 Dalmasso, Barry 1-0 Champaign IL Nohren Farms-60 4 Minneapolis MN Anytime Fitness-60 1 Heller, Lou  
55 Cobourg ON Cobourg Force Masters 8 11-5 Wells, Wayne 2-1 Waterdown ON Waterdown Hammer 5 Hurst, Jim   64 Dalton, Daniel 0-1 St. John's NFLD Goulds 3 Bay Roberts NFLD Coors Light 11 Hussey, Chris  
55 Cobourg ON Cobourg Force Masters 8 12-8 Aldridge, Sam 3-1 Toronto ON Toronto Gators 7 Zack, Darren   64 Dalton, Daniel 0-2 St. John's NFLD Goulds 4 St. John's NFLD CBC Junior Canadians 5 Healey, Eric  
17 Colbourne ON Colbourne Rutherflo 3 1-0 Sullivan, Frank 0-1 Oshawa ON Oshawa BB's Juniors  2 Leahy, A   L-5 Dalton, Daniel 1-0 St. John's NFLD Goulds 10 St. John's NFLD CBC Junior Canadians 0 Kenny, Riley  
17 Colbourne ON Colbourne Rutherflo 3 2-0 Lewis, Bobby 1-0 Pickering ON Pickering Panthers 1 Claus, Will   L-5 Dalton, Daniel 2-0 St. John's NFLD Goulds 11 Bay Roberts NFLD Coors Light 9 Hussey, Chris  
17 Colbourne ON Colbourne Rutherflo 3 3-0 Leahy, Luke 1-0 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 2 Jongs, Travis   L-5 Dalton, Daniel 2-1 St. John's NFLD Goulds 0 St. John's NFLD CBS Storm 8 Myers, Liam  
17 Colbourne ON Colbourne Rutherflo 6 4-0 Capalbo, Riley 3-0 Oshawa ON Bombers 5 Swift, Ryan   L-5 Dalton, Daniel 3-1 St. John's NFLD Goulds 10 St. John's NFLD MJR Masonary 8 Kennedy, David  
17 Colbourne ON Colbourne Rutherflo 7 5-0 Capalbo, Riley 4-0 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 6 Jones, Travis   L-5 Dalton, Daniel 3-2 St. John's NFLD Goulds 2 St. John's NFLD Power Conditioning Inc. 8 Power, Matt  
5 Coldwater MI Crouch Electric 1 0-1 Gwizdala, Jon 0-1 Battle Creek MI Dark Horse Brewing Thunder 4 Crawford, Kyle   L-5 Dalton, Daniel 3-3 St. John's NFLD Goulds 5 St. John's NFLD MJR Masonary 9 Preston, Murry  
5 Coldwater MI Crouch Electric 9 1-1 Gwizdala, Jon 1-1 Eaton Rapids MI Wrightway Tree 2 Heath, Greg   L-5 Dalton, Daniel 4-3 St. John's NFLD Goulds 6 Bay Roberts NFLD Coors Light 5 Doyle, Johnny  
5 Coldwater MI Crouch Electric 8 2-1 Gwizdala, Jon 2-1 Hastings MI Blues 5 Nichols, Ryan   L-5 Dalton, Daniel 4-6 St. John's NFLD Goulds 3 Bay Roberts NFLD Coors Light 5 Hussey, Chris  
5 Coldwater MI Crouch Electric 7 3-1 Gwizdala, Jon 3-1 Battle Creek MI Dark Horse Brewing Thunder 6 Kelly, Tyler   L-7 Daly, Joe 0-1 Morpeth ON Morpet Magic 7 Alvinston ON Alvinston Indians 12 Sebastien, Ty  
5 Coldwater MI Crouch Electric 5 3-2 Gwizdala, Jon 3-2 Marshall MI Lightning 7 Kelly, Sean   L-7 Daly, Joe 0-2 Morpeth ON Morpet Magic 7 Glanworth ON Glanworth Gators 10 McKillop. Jake  
71 Coldwater MI Porter Seed-60 9 1-0 Wright, Earl 1-0 Champaign IL Nohren Farms-60 1 Gualandi, Bob   67 Damron, Shannon 0-1 Marshall MI Michigan Fastpitch 2 Appleton WI The Bar Buzz 3 Day, Debbie  
71 Coldwater MI Porter Seed-60 0 1-1 Newland, Gary 0-1 Des Moines IA Metros-60 2 Hutchinson, Russ   44 Dana, D 0-1 Hemlock MI Superior Vault/  M46ers 1 Breman IN DC Outlaws 9 Gray, Josh  
71 Coldwater MI Porter Seed-60 5 1-2 Goring, John 0-1 Black Earth WI The Shoe Box-60 11 Amburst, Mealich   3 Darby, James 0-1 New South Wales 0 ACT 9 Folkard, Adam  
58 Colton CA Colton Dirtbags 12 1-0 Martinez, Jesse 1-0 Mazon IL Mazon Fastpitch 4 Richard, Tim   3 Darby, James 1-1 New South Wales 8 Northern Territory 0 Pickup, Jarrod  
58 Colton CA Colton Dirtbags 0 1-1 Martinez, Jesse 1-1 Auburn MI Auburn ATS 1 Arndt, Shayne   3 Darby, James 1-2 New South Wales 6 Queensland 8 Mendoza, William  
58 Colton CA Colton Dirtbags 6 2-1 Clay, Randy 1-0 MO- Artisan Construction 1 Barnett, Eric   41 Darby, James 2-2 Great Britain 8 Croatia 3 Kukolja, Bruno  
58 Colton CA Colton Dirtbags 7 3-1 Obregon, Tommy 1-0 Walcott IA Walcott Merchants 0 Reitz, Mark   41 Darby, James 2-3 Great Britain 4 Denmark 5 Hansen, Kim  
58 Colton CA Colton Dirtbags 0 3-2 Obregon, Tommy 1-1 Morelli MN Morelli's Fastpitch 3 Podmolik, Dave   41 Darby, James 2-4 Great Britain 4 The Netherlands 8 Baanen, Arjan  
44 Columbus OH Thunder 1 0-1 Randle, C 0-1 Wabash IN Wabash Elite 4 Leffler, D   41 Darby, James 3-4 Great Britain 7 Israel 0 Ruggill, Benny  
44 Columbus OH Thunder 0 0-2 Randle, C 0-2 Frankenmuth MI Tiffany's Food & Spirits 8 Loachridge, Pete   41 Darby, James 3-5 Great Britain 4 Czech Republic 5 Jetmar, Ales  
44 Columbus OH Thunder 12 1-2 Randle, C 1-2 Goderich ON Grizzles 4 NA   41 Darby, James 3-6 Great Britain 2 The Netherlands 3 Visser, Jeffry  
1 Combatiente Fastpitch de Venezela 5 0-1 Sandoval, Wilham 1-0 Sudbury ON Sudbury Relic 2 Abitong Casey   53 Dauvin, Travis 0-1 Saskatoon SK RW Bronx 0 St. Paul MN Tin Cup 7 Marchio, Dominic  
1 Combatiente Fastpitch de Venezela 0 0-2 Guerraro, Glen 0-1 Equipo Aguilos de Venezuela 10 Mancha, Tony   53 Dauvin, Travis 0-2 Saskatoon SK RW Bronx 0 Winterset IA Winterset A's 12 Strang, Darren  
1 Combatiente Fastpitch de Venezela 0 0-3 Sandorst, William 0-1 Harrisburg PA Aqua Specialist of PA 2 Nichols. Ryan   53 Dauvin, Travis 0-3 Saskatoon SK RW Bronx 0 Bryan OK Bryan Blackhawks 2 Wilson, Kevin  
1 Combatiente Fastpitch de Venezela 0 0-4 Sandoust, William 0-2 Staten Island NY Swashbucklers  14 Rutt, Jerlin   53 Davidson, Colby 1-0 Saskatoon SK RW Bronx 13 Hermann MO Black Gold 5 Steinbeck, Eric  
15 Cortland NY New York Bombers 11 1-0 Haymen, Justin 1-0 Pottsville PA Yuengling Brewers 0 Hahn, Lucas   58 Davis, Bill 1-0 ILL- The Stock 6 KS- Quinn's Concrete 2 Quinn, Joe  
15 Cortland NY New York Bombers 11 2-0 Haymen, Justin 2-0 Morris Plains NJ Ricola 4 French, Nick   58 Davis, Bill 2-0 ILL- The Stock 14 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 12 Edwards, Brian  
15 Cortland NY New York Bombers 9 3-0 Crawford, Kyle 1-0 Oswego NY Cutro Professional Inspections 0 Mayer, Jeff   58 Davis, Bill 2-1 ILL- The Stock 1 Omaha NE Oscar's 3 Fittje, Ryan  
15 Cortland NY New York Bombers 3 3-1 Haymen, Justin 2-1 Schuykill NY Schuykill Merchants 7 Martin, Kenton   58 Davis, Bill 3-1 ILL- The Stock 5 MI- Oetman Excavating 1 Tiemeyer, Scott  
63 Cortland NY New York Bombers 8 4-1 Belisle, Brian 1-0 Yuengling PA 1 Hahn, Lucas   58 Davis, Bill 3-2 ILL- The Stock 4 Pala CA Pala Braves 7 Dondaro, Nate  
63 Cortland NY New York Bombers 1 4-2 Van Volkenberg, Chris 0-1 USA Futures 2 Hunhoff, B.J.   17 Davis, Matt 0-1 Ottawa ON Rebels 7 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 10 Smith, Jason  
63 Cortland NY New York Bombers 11 5-2 Van Volkenberg, Chris 1-1 JA Beam House 0 Cooley, Russ   L-3 Davis, Matt 0-2 Oshawa ON Rebels 0 Aurora ON Aurora Windmillers 8 Rassmusen, Eric  
63 Cortland NY New York Bombers 12 6-2 Belisle, Brian 2-0 Jersey Shore NJ Jersey Shore Generals 0 Saar, Tin   L-3 Davis, Matt 0-3 Oshawa ON Rebels 0 Scarborough ON Scarborough Athletics 9 Montero, Max  
63 Cortland NY New York Bombers 3 6-3 Van Volkenberg, Chris 1-2 Oswego NY CPI/ Heflin 7 Garrity, Greg   L-3 Davis, Matt 0-4 Oshawa ON Rebels 0 Scarborough ON Scarborough Athletics 12 Skelton, Andy  
E Cortland NY New York Bombers 0 6-4 NA NA Toronto ON Batmen 1 Jones, Travis   L-3 Davis, Matt 0-5 Oshawa ON Rebels 1 Scarborough ON Scarborough Athletics 7 Skelton, Andy  
E Cortland NY New York Bombers 0 6-5 NA NA Toronto ON Batmen 5 Jones, Travis   L-3 Davis, Matt 1-5 Oshawa ON Rebels 12 Aurora ON Aurora Windmillers 4 Rassmusen, Eric  
2 Counties Manukau Waikato NZ 1 1-0 Gibson, Campbell 1-0 North Harbor NZ 0 Radford, B   1 Davis, Thomas 0-1 AAA Razorbacks 0 The Bar's NAFA Selects 3 Leiph, Scott  
2 Counties Manukau Waikato NZ 1 2-0 Gibson, Campbell 2-0 Southern Pride NZ 0 Schollum, Kurt   23 Davis, Tim 0-1 Belleville IL Belleville Stallions 0 Kelso IL Kelso Fastpitch 9 Jansen, Tom  
2 Counties Manukau Waikato NZ 3 2-1 Walker, Te Ate Tipene 0-1 Auckland NZ 4 Hoani, Bayley   52 Davis, Tim 0-2 Belleville ILBellville Stallions 5 Bowen IL Bowen Fast Pitch 12 Koehler, Tony  
2 Counties Manukau Waikato NZ 3 3-1 Gibson, Campbell 3-0 Hutt Valley NZ 1 Hayes, Nik   50 Davvin, Travis 1-0 Saskatoon SK Diamondbacks 9 Portage MB Portage Phillies 1 Cash, Axton  
2 Counties Manukau Waikato NZ 0 3-2 Gibson, Campbell 3-1 Wellington NZ 7 Pettett, Josh   50 Davvin, Travis 1-1 Saskatoon SK Diamondbacks 0 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 8 Sparvier, Tony  
2 Counties Manukau Waikato NZ 3 4-2 Gibson, Campbell 4-1 Japan University 1 Nagano, Rui   10 Dawdy, Jason 0-1 Shedden ON Shedden Mission 3 Waterdown ON Waterdown Hammer 4 Ross, Mel  
2 Counties Manukau Waikato NZ 1 4-3 Gibson, Campbell 4-2 Canterbury NZ 3 Sutherland, Scott   10 Dawdy, Jason 0-2 Shedden ON Shedden Mission 3 Ariss ON Ponsonby Sting 4 Shannon, Ryan  
2 Counties Manukau Waikato NZ 0 4-4 Gibson, Campbell 4-3 North Harbor NZ 3 Matsuda, Hikaru   43 Dawdy, Jason 0-3 St. Thomas ON St. Thomas Fire Storm 2 Waterdown ON Waterdown Hammer 40+ 10 Fevereau, Rod  
2 Counties Manukau Waikato NZ 0 4-5 Gibson, Campbell 4-4 Wellington NZ 4 Pettett, Josh   L-7 Dawdy, Jason 0-1 Shedden ON Shedden Mission 6 St. Thomas ON St. Thomas Storm 7 Beecroft, Dan  
41 Croatia 0 0-1 Ivanovic, Marko 0-1 Czech Republic 17 Jetmar, Ales   L-7 Dawdy, Jason 1-1 Morpeth ON Morpet Magic 1 Shedden ON Shedden Mission 8 Malott, Stephen  
41 Croatia 3 0-2 Kukolja, Bruno 0-1 Great Britain 8 Darby, James   L-7 Dawdy, Jason 1-2 Morpeth ON Morpet Magic 8 St. Thomas ON St. Thomas Storm 10 Crocker, Brent  
41 Croatia 2 0-3 Sket, Christijan-Ivan 0-1 The Netherlands 16 Neiuwenhuizen, Niek   L-7 Dawdy, Jason 2-1 Shedden ON Shedden Mission 7 Glencoe ON Glencoe Astros 1 Lilly, Brian  
41 Croatia 2 0-4 Jerbic, Hrvoje 0-1 Israel 3 Marunov, Michael   L-7 Dawdy, Jason 3-1 Shedden ON Shedden Mission 6 Glanworth ON Glanworth Gators 3 McKillop. Jake  
41 Croatia 5 0-4 Kukolja, Bruno 0-2 Belgium 7 Cnops, Wout   L-7 Dawdy, Jason 3-2 Shedden ON Shedden Mission 3 Alvinston ON Alvinston Indians 7 Lyons, Jeff  
41 Croatia 0 0-5 Njuhovic, Mirza 0-1 Denmark 17 Terkelson, Vlademar   L-7 Dawdy, Jason 4-2 Shedden ON Shedden Mission 12 Morpeth ON Morpet Magic 3 Malott, Stephen  
41 Croatia 2 0-6 Jerbic, Hrvoje 0-2 Belgium 9 Cnops, Wout   L-7 Dawdy, Jason 5-2 Shedden ON Shedden Mission 8 Glencoe ON Glencoe Astros 4 Degraw, Taylor  
41 Croatia 1 0-7 Kukolja, Bruno 0-3 Israel 6 Marunov, Michael   L-7 Dawdy, Jason 6-2 Shedden ON Shedden Mission 10 Springfield ON Springfield Brewers 2 Winship, Shaun  
17 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 5 1-0 Jones, Travis 1-0 Pickering ON Pickering Panthers 0 Stephenson, Billy   L-7 Dawdy, Jason 6-6 Shedden ON Shedden Mission 1 St. Thomas ON St. Thomas Storm 6 Beecroft, Dan  
17 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 7 2-0 Capalbo, Riley 1-0 Oshawa ON Oshawa BB's Juniors  5 McLeod, Steve   20 Debby Day 1-0 Long Beach CA Long Beach Wolfpack 1 Santa Barbera CA Clydesdales 0 Bennett, Mark  
17 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 2 2-1 Jones, Travis 1-1 Colbourne ON Colbourne Rutherflo 3 Leahy, Luke   20 Day, Debby 2-0 Long Beach CA Long Beach Wolfpack 3 Bakersfield CA Bakersfield Silverhawks 2 Gaspar, Ed  
17 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 4 3-1 Capalbo, Riley 2-0 Napanee ON Napanee Juniors 2 Sands, Brandon   20 Day, Debby 2-1 Long Beach CA Long Beach Wolfpack 3 Pala CA Pala Braves 8 Perkins, Phil "Sonny"  
17 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 10 4-1 Jones, Travis 2-1 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers  0 Carson, Billy   34 Day, Debbie 3-1 Long Beach CA Wolf Pack 6 San Mateo CA Cal State Builders 5 Peck, Brandon  
17 Curve Lake ON Curve Lake Trappers 6 4-2 Jones, Travis 2-2 Colbourne ON Colbourne Rutherflo 7 Capalbo, Riley   34 Day, Debbie 4-1 Long Beach CA Wolf Pack 14 Si Senor/ Pueblo 2 NA  
41 Czech Republic 17 1-0 Jetmar, Ales 1-0 Croatia 0 Ivanovic, Marko   67 Day, Debbie 5-1 Appleton WI The Bar Buzz 3 Marshall MI Michigan Fastpitch 2 Damron, Shannon  
41 Czech Republic 10 2-0 Mach, Jonas 1-0 Belgium 0 Zelenko, Jan   67 Day, Debbie 5-2 Appleton WI The Bar Buzz 1 Grand Island NE Duetsche Fast Pitch 2 Wentling, Scott  
41 Czech Republic 22 3-0 Mueller, Jaroslav 1-0 Israel 1 Ruggill, Benny   67 Day, Debbie 6-2 Appleton WI The Bar Buzz 9 St. Louis MO St. Louis Mules 3 Downing, Troy  
41 Czech Republic 10 4-0 Brenik, Jaroslav 1-0 The Netherlands 0 Baanen, Arjan   67 Day, Debbie 6-3 Appleton WI The Bar Buzz 0 Kenosha WI Dykstra Engineering Hogs 7 Lubkeman, Todd  
41 Czech Republic 9 5-0 Brenik, Jaroslav 2-0 Denmark 5 Hansen, Kim   68 Day, Debbie 7-3 Grimsby ON Grimsby Diamond Kings 2 Ill- Stock 45's 0 McMannis, Rick  
41 Czech Republic 5 6-0 Jetmar, Ales 2-0 Great Britain 4 Darby, James   68 Day, Debbie 8-3 Grimsby ON Grimsby Diamond Kings 3 Minneapoplis MN Jordan Realty 1 Kammueller, Kevin  
41 Czech Republic 9 7-0 Muller, Jaroslav 2-0 Denmark 4 Terkelson, Vlademar   52 Day, Debby 9-3 Long Beach CA Long Beach Black Sox 8 Ft. Collins CO Colorado Knights 1 Kosorok, Matt  
41 Czech Republic 8 8-0 Brenik, Jaroslav 3-0 Denmark 0 Hansen, Kim   52 Day, Debby 9-4 Long Beach CA Long Beach Black Sox 2 Sawdust City WI 5 Wold, Grady  
40 Czech Republic Junior National Team 0 0-1 Holobradek, Michal 0-1 Canada Junior Nationl Team 7 Wardrop, Matthew   52 Day, Debby 9-5 Long Beach CA Long Beach Black Sox 7 Belleville ILBellville Stallions 10 Godar, Michael  
40 Czech Republic Junior National Team 3 0-2 Holobradek, Michal 0-2 Mexico Junior NationalTeam 14 Cajero, Jaudiel   L-4 DeBelleval, Jeremy 0-1 Kitchener ON Kitchener Cubs 7 Sebringville ON Sebringville Sting 8 Scott, Don  
40 Czech Republic Junior National Team 4 0-3 Maly, Marek 0-1 USA Junior National Team 8 Zimmerman, Phillip   L-4 DeBelleval, Jeremy 0-2 Kitchener ON Kitchener Cubs 7 Sebringville ON Sebringville Sting 8 Scott, Don  
40 Czech Republic Junior National Team 0 0-4 Holobradek, Michal 0-3 Argentina Junior National Team 7 Godoy, Roman   L-8 DeBlaine, Steve 0-1 Straffordville ON Straffordville Giants 1 Sweaburg ON Sweaburg Crush 8 Sebastien, Ty  
40 Czech Republic Junior National Team 9 1-4 Holobradek, Michal 1-3 Singapore Junior National Team 1 Edward, Lee   L-8 DeBlaine, Steve 0-2 Straffordville ON Straffordville Giants 0 Port Burwell ON Port Burell Lakers 3 Milmine, Tyler  
40 Czech Republic Junior National Team 4 2-4 Holobradek, Michal 2-3 Denmark Junior National Team 2 Lohmann, Lukas   L-8 DeBlaine, Steve 0-3 Straffordville ON Straffordville Giants 0 Sweaburg ON Sweaburg Crush 15 Martin, Adam  
40 Czech Republic Junior National Team 2 2-5 Maly, Marek 0-2 New Zealand Junior National Team 6 Johnston, Ethan   57 Deeerd, Jesse 0-1 Tavistock ON Junior Athletics 2 Midland MI Junior Explorers 9 Rutt, Jerlin  
40 Czech Republic Junior National Team 2 2-6 Maly, Marek 0-3 Australia Junior National Team 4 Ollernshaw, Luke   22 DeGraw, Taylor 0-1 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 2 Stratford/ Sebringville ON  Cubs 3 Randerson, Tyler  
40 Czech Republic Junior National Team 0 2-7 Zofka, Martin 1-0 Japan Junior National Team 11 Yoshida, Naochika   22 DeGraw, Taylor 0-2 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 4 Caladonia ON Caldonia Royals 6 Henwood, Chris  
40 Czech Republic Junior National Team 8 3-7 Maly, Marek 1-3 Denmark Junior National Team 2 Lohmann, Lukas   28 Degraw, Taylor 0-3 Newbury ON Juniors 0 Napanee ON  Double B Juniors 7 Bolton, Cole  
40 Czech Republic Junior National Team 2 3-8 Holobradek, Michal 2-4 USA Junior National Team 12 Zimmerman, Phillip   28 Degraw, Taylor 1-3 Newbury ON Juniors 8 Innerkip ON Ineerkip Junior Jets Fastpitch 1 Vine, John  
60 CZE U23 (CZE) 7 4-8 Zofka, Martin 1-0 Hoofdorp (NED) 6 Brunken, Angel   28 Degraw, Taylor 2-3 Newbury ON Juniors 7 Domville ON 4 Severson, Luke  
60 CZE U23 (CZE) 3 4-8 Zofka, Martin 1-1 Bulls (Den) 12 Maly, Marek   57 DeGraw, Taylor 3-3 Alvinston ON Junior Indians 11 Tavistock ON Junior Athletics 4 Wagler, Brady  
60 CZE U23 (CZE) 0 5-9 Cech, Dominik 0-1 Spectrum (CZE) 13 Malecek, Ondrej   57 DeGraw, Taylor 4-3 Alvinston ON Junior Indians 6 Midland MI Junior Explorers 4 Lewis, Mike  
60 CZE U23 (CZE) 3 5-10 Hanak, Vladmir 0-1 Chicaboo's Stabroek (BEL) 9 Segura, Jorge   57 DeGraw, Taylor 4-4 Alvinston ON Junior Indians 0 Midland MI Junior Explorers 1 Rutt, Jerlin  
60 CZE U23 (CZE) 11 6-10 Zofka, Martin 2-1 MRKI (CRO) 2 Sket, Christijan Ivan   L-7 DeGraw, Taylor 0-1 Glencoe ON Glencoe Astros 1 Springfield ON Springfield Brewers 6 Winkworth, Todd  
60 CZE U23 (CZE) 10 7-10 Zofka, Martin 3-1 Squirrils (BEL) 0 Russo, Eddy   L-7 DeGraw, Taylor 0-2 Glencoe ON Glencoe Astros 7 Morpeth ON Morpet Magic 8 Stonefish, Jake  
60 CZE U23 (CZE) 1 7-11 Hanak, Vladmir 0-2 Magos (ESP) 3 Mata, Huemel   L-7 DeGraw, Taylor 0-3 Glencoe ON Glencoe Astros 4 Alvinston ON Alvinston Indians 6 Lyons, Jeff  
60 CZE U23 (CZE) 4 7-12 Zofka, Martin 3-2 Hoofdorp (NED) 6 McDonald, Jarrod   L-7 DeGraw, Taylor 0-3 Glencoe ON Glencoe Astros 7 Glanworth ON Glanworth Gators 8 Laidlaw, Jeff  
E Da Bruddahs 0 0-1 Rivers, Richard 0-1 San Mateo CA Cal-State Builders 8 Koster, Darren   L-7 DeGraw, Taylor 1-3 Glencoe ON Glencoe Astros 5 Glanworth ON Glanworth Gators 4 Laidlaw, Jeff  
E Da Bruddahs 0 0-2 Calderon, Jose 0-1 San Mateo CA Cal-State Builders 8 Koster, Darren   L-7 DeGraw, Taylor 1-4 Glencoe ON Glencoe Astros 2 St. Thomas ON St. Thomas Storm 10 Cummings, Ryan  
E Da Bruddahs 9 1-2 Sharer, Brandon 1-0 San Mateo CA Cal-State Builders 5 Koster, Darren   L-7 DeGraw, Taylor 1-5 Glencoe ON Glencoe Astros 5 Alvinston ON Alvinston Indians 8 Pavey, Travis  
18 Davenport IA Bones BBQ Bombers 0 0-1 Arnold, Brent 0-1 Walcott IA Walcott Merchants 7 Gollan, Karl   L-7 DeGraw, Taylor 1-6 Morpeth ON Morpet Magic 5 Glencoe ON Glencoe Astros 6 Malott, Stephen  
18 Davenport IA Bones BBQ Bombers 4 0-2 Arnold, Brent 0-2 Oelwein IA Life of Iowa 13 Haenel, Justin   L-7 DeGraw, Taylor 1-7 Glencoe ON Glencoe Astros 0 Springfield ON Springfield Brewers 6 Winkworth, Todd  
18 Davenport IA Silver Bullets 0 0-1 McGovern, Tim 0-1 Bowen IL Ramsey Financial 11 Gronwald, Andy   L-7 DeGraw, Taylor 1-8 Glencoe ON Glencoe Astros 4 Shedden ON Shedden Mission 8 Dawdy, Jason  
18 Davenport IA Silver Bullets 5 0-2 McGovern, Tim 0-2 Walcott IA Walcott Merchants 12 Arp, Dave   L-7 DeGraw, Taylor 5-12 Glencoe ON Glencoe Astros 4 Alvinston ON Alvinston Indians 9 Crawford, Kyle  
4 DeKalb IL DeKalb-Sycamore Church Fastpitch 6 0-1 NA 0-1 DeKalb IL Hustlehogs 12 Tobin, Brian   8 Degroat, Rodney 0-1 Franchise 0 Lancaster PA Riverside  7 Martin, Kenton  
4 DeKalb IL DeKalb-Sycamore Church Fastpitch 1 0-2 NA 0-1 DeKalb IL Hustlehogs 13 Nicholson, Blaine   28 DeGroot, Sean 1-0 St. Mary's ON St. Mary's Steelworkers 12 Vasey ON Juniors 5 Balkwill, Joey  
4 DeKalb IL DeKalb-Sycamore Church Fastpitch 0 0-3 NA 0-1 Aurora IL Dolan & Murphy Shamrocks 9 Jetmar, Ales   22 DeGroot, Steve 2-0 St. Mary's ON St  Mary's Steelworkers 7 Innerlip ON Innerkip Junior Jets Fastpitch 4 Hunt, Ken  
4 Dekalb IL Hustle Hogs 12 1-0 Tobin, Brian 1-0 DeKalb IL DeKalb-Sycamore Church Fastpitch 6 NA   22 DeGroot, Steve 3-0 St. Mary's ON St  Mary's Steelworkers 9 New Dundee ON New Dundee Juniors 1 Eby, Ben  
4 Dekalb IL Hustle Hogs 4 2-0 Lubbkeman, Todd 1-0 Villa Grove IL Central Illinois Knights 1 DeLeon, Jose   4 DeLeon, Jose 0-1 Villa Grove IL Central Illinois Knights 1 DeKalb IL Hustlehogs 4 Lubbkeman, Todd  
4 Dekalb IL Hustle Hogs 5 3-0 Nicholson, Blaine 1-0 Earl's 2 Volden, ?   23 DeLeon, Jose 0-2 Villa Grove IL Central Illinois Knights 0 Belleville IL Belleville Stallions 4 Godar, Mike  
4 Dekalb IL Hustle Hogs 13 4-0 Nicholson, Blaine 2-0 DeKalb IL DeKalb-Sycamore Church Fastpitch 1 NA   23 DeLeon, Jose 1-2 Villa Grove IL Central Illinois Knights 12 Effingham IL Donnewald Budweiser 0 Westendorf, Nate  
4 Dekalb IL Hustle Hogs 4 5-0 Lubbkeman, Todd 2-0 Montfort WI New Image 1 NA   23 DeLeon, Jose 2-2 Villa Grove IL Central Illinois Knights 5 St. Louis MO Clubhouse Bar & Grill 0 Luster, Terry  
4 Dekalb IL Hustle Hogs 2 5-1 Nicholson, Blaine 1-1 Aurora IL Dolan & Murphy Shamrocks 4 Jetmar, Ales   33 DeLeon, Jose 2-3 Villa Grove IL Central Illinois Knights 0 Bloomington IL Bloomington Styx 5 Hunhoff, B.J.  
11 Dekalb IL Hustle Hogs 5 6-1 Lubkeman, Todd 1-0 Walcott IA Lamp Liter 4 Sims, Duke   33 DeLeon, Jose 2-4 Villa Grove IL Central Illinois Knights 0 Denmark WI Circle Tap Dukes 13 Urbaneja, Erick  
11 Dekalb IL Hustle Hogs 4 6-2 Goodal, Joel 0-1 Topeka KS Topeka Toros 10 Watts, Ben   52 DeLeon, Jose 2-5 Villa Grove IL Central Illinois Knights 1 Portage ON Portage Phillies 4 Waldvogel, Tanner  
11 Dekalb IL Hustle Hogs 1 6-3 Lubkeman, Todd 1-1 Bloomington IL Bloomington Styx 11 Waterhouse, Jordan   52 DeLeon, Jose 3-5 Villa Grove IL Central Illinois Knights 9 Pinkneyville IL Pickneyville Falcons 6 Hale, Bryant  
11 Dekalb IL Hustle Hogs 1 7-3 Goodal, Joel 1-1 Aurora IL Dolan & Murphy  Shamrocks 0 Gonzalez, Martin   52 DeLeon, Jose 3-6 Villa Grove IL Central Illinois Knights 4 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 5 Brumleve, Kyle  
11 Dekalb IL Hustle Hogs 4 7-4 Lubkeman, Todd 1-2 Bloomington IL Bloomington Styx 9 Farrell, Jarryd   3 Delpero, Neal 0-1 Western Australia 3 New South Wales 5 Peters, Harrison  
52 DeKalb IL Hustle Hogs 10 8-4 Tobin, Brian 1-0 Kansas City KS Kansas City Indios 9 Arcia, Adan   3 Delpero, Neal 0-2 Western Australia 3 Queensland 6 Kronk, Marshall  
52 DeKalb IL Hustle Hogs 8 8-5 Nicholson, Blaine 0-1 Salt Lake City UT Page Brake 15 Black, Steve   43 Deming, Roger 0-1 Aurthur ON Aurthur Merchants 3 Toronto ON Toronto Gators Masters 10 Crawford, Mike  
52 DeKalb IL Hustle Hogs 2 8-6 Tobin, Brian 0-2 Rice Lake WI Rice Lake Orangemen 8 Chaparo, Erick   1 Denton, Alex 0-1 Team Invadors- Jamaica 0 Six Nations ON Hill United Chiefs 13 Farion, Jeff  
E Dekalb IL Hustle Hogs 8 8-7 Nicholson, Bryan 1-0 Kenosha WI Earl's Club 9 NA   1 Denton, Alex 0-2 Team Invadors- Jamaica 1 Sudbury ON Sudbury Relic 12 Dewar, Dennis  
E Dekalb IL Hustle Hogs 8 9-7 Leahy, Aaron 1-0 Fox Cities WI Stoneyard 7 NA   53 D'Entrement, Rene 1-0 Halifax NS Halifax Pepperjacks 2 Moorpark CA J & B Painting  0 Schweyer, Rob  
E Dekalb IL Hustle Hogs 10 10-7 Nicholson, Bryan 1-1 Janesville WI 3 NA   53 D'Entrement, Rene 2-0 Halifax NS Halifax Pepperjacks 13 Saskatoon SK RW Bronx 6 Klwasinicki, Stephen  
E Dekalb IL Hustle Hogs 6 11-7 Leahy, Aaron 2-0 Woodstock IL 4 NA   53 D'Entrement, Rene 3-0 Halifax NS Halifax Pepperjacks 6 Kenosha WI Willkomm Mobil 3 Lubkemann, Todd  
E Dekalb IL Hustle Hogs 12 12-7 Leahy, Aaron 3-0 Mazon IL 2 NA   53 D'Entrement, Rene 3-1 Halifax NS Halifax Pepperjacks 1 Lloydminster AB Lloydminster Dodgers 2 McCabe, Trevor  
E Dekalb IL Hustle Hogs 12 13-7 Nicholson, Bryan 2-1 Kenosha WI Earl's Club 2 NA   53 D'Entrement, Rene 4-1 Halifax NS Halifax Pepperjacks 7 Spanway WA Cleon's Auto Repair 6 Banner, Ryan  
E Delisle ON Delisle National Leasing Diamond Dogs 1 0-1 Newton, Brian 0-1 New Zealand Black Sox 3 Hoani, Bayley   53 D'Entrement, Rene 5-1 Halifax NS Halifax Pepperjacks 1 Lloydminster AB Lloydminster Dodgers 0 Redhead, Bryn  
E Dempsey & Baxter 3 2-0 NA NA Toronto ON Batmen 1 Keeshig, Caleb   53 D'Entrement, Rene 6-1 Halifax NS Halifax Pepperjacks 4 Lloydminster AB Lloydminster Dodgers 3 McCabe, Trevor  
E Dempsey &Baxter 3 1-0 NA NA Wyevale ON Wyevale Tribe 2 Hodgins, Ben   52 DeSaulniers, John 1-0 Ontario- Sight & Sound Waves 10 Bremerton WA K- Club Pirates 2 Wright, Jason  
41 Denmark 5 1-0 Terkelson, Vlademar 1-0 Israel 3 Spira, Ilan   52 DeSaulniers, John 2-0 Ontario- Sight & Sound Waves 3 Hasting MI Hasting Blue 2 Nichols, Ryan  
41 Denmark 9 2-0 Hansen, Kim 1-0 Belgium 0 Cnops, Wout   54 Deshane, Dustin 0-1 Maple Creek SK NB Petro Hawks 1 Niagara Falls ON Niagara Snappers 5 Phibbs, Andrew  
41 Denmark 5 3-0 Hansen, Kim 2-0 Great Britain 4 Darby, James   L-7 Devine, Darren 0-1 Morpeth ON Morpet Magic 1 Springfield ON Springfield Brewers 11 Winkworth, Todd  
41 Denmark 5 3-1 Hansen, Kim 2-1 Czech Republic 9 Brenik, Jaroslav   L-7 Devine, Darren 0-2 Morpeth ON Morpet Magic 4 Glanworth ON Glanworth Gators 6 McKillop. Jake  
41 Denmark 17 4-1 Terkelson, Vlademar 2-0 Croatia 0 Njuhovic, Mirza   L-7 Devine, Darren 0-3 Morpeth ON Morpet Magic 6 St. Thomas ON St. Thomas Storm 16 Crocker, Brent  
41 Denmark 10 5-1 Hansen, Kim 3-1 The Netherlands 3 Visser, Jeffry   58 Devlin, Andrew 0-1 Petosky MI Northern Michigan Fastpitch 0 Minneapolis MN Len's Automotive 10 Washenberger, Jim  
41 Denmark 4 5-2 Terkelson, Vlademar 2-1 Czech Republic 9 Muller, Jaroslav   58 Devlin, Andrew 0-2 Petosky MI Northern Michigan Fastpitch 0 Fort Francis ON Fort Francis Wolves 2 Armstrong, Murray  
41 Denmark 7 6-2 Hansen, Kim 4-1 The Netherlands 0 Visser, Jeffry   22 Deweerd, Jesse 0-1 Tavistock ON Tavistock Ahletics 5 St. Mary's ON St  Mary's Steelworkers 6 Pearn, Andrew  
41 Denmark 0 6-3 Hansen, Kim 4-2 Czech Republic 8 Brenik, Jaroslav   28 Deweerd, Jesse 1-1 Tavistock ON Tavistock Athletics  5 Domville ON 2 Severson, Luke  
40 Denmark Junior National Team 4 0-1 Lohmann, Lukas 0-1 USA Junior National Team 13 Chason, Ryker   28 Deweerd, Jesse 2-1 Tavistock ON Tavistock Athletics  8 Oshawa ON Double B Juniors 6 MacLeod, Steven  
40 Denmark Junior National Team 8 1-1 Lohmann, Lukas 1-1 Singapore Junior National Team 7 Jeron, Tan   1 Dewer, Dennis 0-1 Sudbury ON Sudbury Relic 4 Harrisburg PA Aqua Specialist of PA 7 Nichols, Ryan  
40 Denmark Junior National Team 0 1-2 Calov, Andreas 0-1 New Zealand Junior National Team 18 Radford, Blake   1 Dewer, Dennis 1-1 Sudbury ON Sudbury Relic 12 Team Invadors- Jamaica 1 Denton, Alex  
40 Denmark Junior National Team 1 1-3 Holmelund, Tobias 0-1 Australia Junior National Team 13 Ollernshaw, Luke   3 Dickinson, Nathan 0-1 New South Wales 2 Victoria 8 Faulkner, Drew  
40 Denmark Junior National Team 0 1-4 Adelbaek, Andreas 0-1 Japan Junior National Team 7 Hirayu, Takenori   3 Dickinson, Nathan 0-2 New South Wales 1 Victoria 2 Faulkner, Drew  
40 Denmark Junior National Team 2 1-5 Lohmann, Lukas 1-2 Czech Republic Junior National Team 4 Holobradek, Michal   31 Dixon, Rob 0-1 Cheapside ON Cheapsiede Reds 0 Toronto ON Toronto Master Gators 2 Zack Sr. D  
40 Denmark Junior National Team 0 1-6 Holmelund, Tobias 0-2 Canada Junior Nationl Team 13 Villeneuve, Andre   10 Dixon, Rob 0-2 Innerkip ON Innerkip Eagles 5 Toronto ON Toronto Masters Gators 7 Hames, Rick  
40 Denmark Junior National Team 1 1-7 Schiotz-Brown, Anton 0-1 Mexico Junior NationalTeam 8 Rodriguez, Jonathon   10 Dixon, Rob 1-2 Innerkip ON Innerkip Expos 9 Caladonia ON Caladonia Royals 1 Wardell, Kent  
40 Denmark Junior National Team 0 1-8 Calov, Andreas 0-2 Argentina Junior National Team 19 Fernandez, Julian   73 Dixon, Rob 1-3 Oxford ON Oxford Bandits 0 Alvinston ON Alvinston Indians 9 Winship, Shaun  
40 Denmark Junior National Team 2 1-9 Lohmann, Lukas 1-3 Czech Republic Junior National Team 8 Maly, Marek   L-8 Dixon, Rob 1-4 Innerkip ON Innerkip Eagles 6 Oxford ON Oxford Bandits 7 Martin, Adam  
27 Denmark WI Circle Tap Dukes 10 1-0 Potolicchio, Juan 1-0 Kimberly WI Hitter's Sports Bar 0 Thompson, Ric   L-8 Dixon, Rob 2-4 Innerkip ON Innerkip Eagles 8 Harwood Corners ON 1 Fewster, Ryan  
27 Denmark WI Circle Tap Dukes 3 2-0 Urbaneja, Eric 1-0 West Fargo ND West Fargo Knights 2 Kammueller, Kevin   L-8 Dixon, Rob 2-5 Innerkip ON Innerkip Eagles 2 Burgessville ON Burgessville Bulls 13 Lovell, Scott  
27 Denmark WI Circle Tap Dukes 5 3-0 Potolicchio, Juan 2-0 Aurora IL Dolan & Murphy 2 Gonzalez, Martin   L-5 Dobbin, Shane 0-1 St. John's NFLD Game on Gear 5 St. John's NFLD MJR Masonary 9 Kennedy, David  
27 Denmark WI Circle Tap Dukes 8 3-1 Potolicchio, Juan 2-1 Fargo ND Kegel Black Knights 9 Muizelaar, Gerald   L-5 Dobbin, Shane 1-1 St. John's NFLD Game on Gear 6 St. John's NFLD CBS Storm 5 McDonald, Tyler  
33 Denmark WI Circle Tap Dukes 2 3-2 Potolicchio, Juan 0-1 Aurora IL Dolan & Murphy 3 Gonzalea, Martin   L-5 Dobbin, Shane 1-2 St. John's NFLD Game on Gear 12 St. John's NFLD MJR Masonary 13 Kennedy, David  
33 Denmark WI Circle Tap Dukes 2 4-2 Goodall, Joel 1-0 Sibley IL Elite 0 Waterhouse, Jordan    70 Dobson, Tom 1-0 Moline IL NAFA 60/55 Free Agents-55 7 WI- Sinelli/ Keeler Free Agents-55 6 Goring, John  
33 Denmark WI Circle Tap Dukes 13 5-2 Urbaneja, Erick 1-0 Villa Grove IL Central Illinois Knights 0 DeLeon, Jose   58 Doke, Jay 1-0 MO- Big M Marina 9 MN- Pub 500 6 Dziengel, Andrew  
33 Denmark WI Circle Tap Dukes 5 6-2 Potolicchio, Juan 1-1 Topeka KS Topeka Toros 1 Watts, Ben   58 Doke, Jay 2-0 MO- Big M Marina 7 Bettendorf IA Pints 0 Carillo, Hank  
33 Denmark WI Circle Tap Dukes 4 7-2 Goodall, Joel 2-0 Aurora IL Dolan & Murphy 0 Gonzalea, Martin   58 Doke, Jay 2-1 MO- Big M Marina 5 Fargo ND Koala's 7 Feist, Justin  
33 Denmark WI Circle Tap Dukes 8 8-2 Potolicchio, Juan 2-1 Bloomington IL Bloomington Styx 3 Hunhoff, B.J.   52 Dondero, Nathan 1-0 Roseville CA Roseville Eagles 7 Preston MN Ostrander Fast Pitch 0 Fink, Mike  
38 Denmark WI Circle Tap Dukes 10 9-2 Urbaneja, Erick 1-0 Topeka KS Topeka Toros 0 Watts, Ben   52 Dondero, Nathan 2-0 Roseville CA Roseville Eagles 14 Salt Lake City UT Page Brake 6 Black, Steve  
38 Denmark WI Circle Tap Dukes 4 9-3 Goodall, Joel 0-1 Marshall MI Great Lakes Mariners 7 Kelly, Sean   52 Dondero, Nathan 3-0 Roseville CA Roseville Eagles 7 Fox Cities WI Stone Yard 0 Jacobs, Tim  
38 Denmark WI Circle Tap Dukes 2 9-4 Potolicchio, Juan 0-1 Calle VZ Equipo Aguilas de Venezuela 3 Jamison, Michael   58 Dondero, Nathan 4-0 Pala CA Pala Braves 12 LaCrosse WI 1 Hansen, Cullin  
42 Denmark WI Circle Tap Dukes 6 10-4 Potolicchio, Juan 1-0 Staten Island NY NY Swashbucklers 5 Peters, Harrison   58 Dondero, Nathan 5-0 Pala CA Pala Braves 17 Minot SD Scarlett's 40- Over 1 Sommerwold, Erik  
42 Denmark WI Circle Tap Dukes 6 11-4 Urbaneja, Erick 1-0 Bloomington IL Bloomington Stix 2 Farryl, Jarryd   58 Dondero, Nathan 6-0 Pala CA Pala Braves 6 Saskatchewan Kelvington PDC Comets 2 Finch, Neil  
42 Denmark WI Circle Tap Dukes 3 11-5 Potolicchio, Juan 1-1 Six Nations ON Hill United Chiefs 4 Folkard, Adam   58 Dondero, Nathan 7-0 Pala CA Pala Braves 8 Kakebecka Falls MB Kakebecka Falls FP 2 Downen, Troy  
42 Denmark WI Circle Tap Dukes 3 11-6 Potolicchio, Juan 1-2 Toronto ON Toronto Gators 6 Schofield, Justin   58 Dondero, Nathan 7-1 Pala CA Pala Braves 5 Auburn MI Auburn ATS 6 Arndt, Shayne  
50 Denmark WI Circle Tap Dukes 5 12-6 Potolichicco, Juan 1-0 West Fargo ND West Fargo Knights 0 Kammueller, Kevin   58 Dondero, Nathan 8-1 Pala CA Pala Braves 11 Minneapolis MN Len's Automotive 1 Washenberger, Chad  
50 Denmark WI Circle Tap Dukes 7 13-6 Goodall, Joel 1-0 Fargo ND Rooter's Bar 0 Cooley, Joel   58 Dondero, Nathan 9-1 Pala CA Pala Braves 9 Ackley IA Grumpy's Bar 3 Bahr, Scott  
50 Denmark WI Circle Tap Dukes 7 14-6 Urbaneja, Erick 1-0 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 0 Kenny, Jerry   58 Dondero, Nathan 10-1 Pala CA Pala Braves 7 ILL- The Stock 4 Davis, Bill  
50 Denmark WI Circle Tap Dukes 6 15-6 Urbaneja, Erick 2-0 Portage MB Portage Phillies 0 Cash, Axton   58 Dondero, Nathan 10-2 Pala CA Pala Braves 2 Sun Valley CA Rude Pac 3 Mizener, Ron  
50 Denmark WI Circle Tap Dukes 7 16-6 Potolichicco, Juan 2-0 Fargo ND Kegel Black Knights 0 Ucero, Carlos   43 Dorington, Glem 1-0 Cambridge ON Cambridge Rusty Jiggers 5 Cobourg ON Ontario Force 3 Uhrig, Todd  
51 Denmark WI Circle Tap Dukes  12 24-6 Potolicchio, Juan 1-0 Topeka KS Topeka Toros 2 Watts, Ben   62 Dorrington, Glenn 2-0 Cambridge ON Rusty Jiggers 12 Charlottetown PEI Coors Light Masters 1 Bishop, Mike  
51 Denmark WI Circle Tap Dukes  2 24-7 Urnaneja, Erick 0-1 Harrisburg PA Pennsylvania Power 5 Montero, Max   62 Dorrington, Glenn 2-1 Cambridge ON Rusty Jiggers 2 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 6 Fitzgerald, Wayne  
51 Denmark WI Circle Tap Dukes  4 25-7 Goodall, Joel 1-0 Bloomington IL Stix                                  (11th) 0 Hunhoff, B.J.   13 Douglas, Alex 0-1 Nappanee ON Napanee Midgets 0 Williamsburg ON Williamsburg Cigars 10 Smith, Jason  
51 Denmark WI Circle Tap Dukes  6 26-7 Potolicchio, Juan 2-0 Staten Island NY NY Swashbucklers          (8th) 1 Peters, Harrison   13 Douglas, Alex 0-2 Nappanee ON Napanee Midgets 0 Kanata ON Kanata Storm 3 Bromley, Duane  
51 Denmark WI Circle Tap Dukes  10 27-7 Potolicchio, Juan 3-0 Harrisburg PA Pennsylvania Power           (6th) 4 Gervasuti, Sebastien   7 Dowling, Kevin 0-1 Waterdown ON Waterdown Hammer 7 Hamilton ON Hamilton Pirates 8 Van Volkenberg, Chris  
51 Denmark WI Circle Tap Dukes                   (4th) 2 27-8 Urnaneja, Erick 0-2 Kitchener ON Hallman Twins 4 Koert, Paul   21 Dowling, Kevin 1-1 Puslinch ON Puslinch Kodiaks 4 Hickson ON Hickson Reds 2 Yantzi, Tim  
54 Denmark WI Circle Tap Dukes 9 28-8 Potolicchio, Juan 1-0 Ottawa ON Brokers 4 Tickets 0 Alkerton, Cory   21 Dowling, Kevin 1-2 Puslinch ON Puslinch Kodiaks 10 Wyevale ON Wyevale Tribe 11 Giffin, Jason  
54 Denmark WI Circle Tap Dukes 4 29-8 Potolicchio, Juan 2-0 Fargo ND Kegel Black Knights 2 Godoy, Roman   54 Dowling, Brian 1-3 Puslinch ON Puslinch Kodiaks 3 Wiarton ON Wiarton Nationals 11 Jackson, Andy  
54 Denmark WI Circle Tap Dukes 0 29-9 Potolicchio, Juan 2-1 Six Nations ON Hill United Chiefs 7 Folkard, Adam   L-1 Dowling, Kevin 1-4 Waterdown ON Waterdown Hammer 5 Etobicoke ON Etobicoke Royals 11 Smith, Marvin  
54 Denmark WI Circle Tap Dukes 2 29-10 Potolicchio, Juan 2-2 Staten Island NY NY Swashbucklers 3 McCullough, Devon   23 Downen, Troy 1-0 Pinkneyville IL Lee's Sports Falcons 8 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 0 Wendt, Don  
E Denmark WI Circle Tap Dukes 10 30-10 Goodall, Joel 1-0 Kimberly WI Hitters/21 Gun Saloon 0 Thompson, Rick   23 Downen, Troy 2-0 Pinkneyville IL Lee's Sports Falcons 4 Belleville IL Belleville Stallions 1 Godar, Mike  
E Denmark WI Circle Tap Dukes 7 31-10 Goodall, Joel 2-0 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 0 Kammueller, Kevin   58 Downen, Troy 2-1 Kakebecka Falls MB Kakebecka Falls FP 6 Grand Rapids MI Priority Mortgage 7 Vander Ark, Darrin  
E Denmark WI Circle Tap Dukes 14 32-10 Holman, Jeremie 1-0 Kenosha WI Earl's Club 0 NA   58 Downen, Troy 2-2 Kakebecka Falls MB Kakebecka Falls FP 2 Pala CA Pala Braves 8 Dondaro, Nate  
E Denmark WI Circle Tap Dukes 6 33-10 Holman, Jeremie 2-0 Green Bay WI Dykstra Engineering 0 Lubkeman, Todd   66 Downing, Troy 3-2 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 1 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 5 Volden, Tim  
E Denmark WI Circle Tap Dukes 2 34-10 Cooley, Joel 1-0 Kenosha WI Willkomm Mobil 1 Lubkeman, Todd   66 Downing, Troy 3-3 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 5 Kenosha WI Dykstra Engineering Hogs 6 Tobin, Brian  
E Denmark WI Circle Tap Dukes 9 35-10 Goodall, Joel 3-0 LaCrosse WI Athletics 0 Hansen, Cullen   67 Downing, Troy 3-4 St. Louis MO St. Louis Mules 3 Appleton WI The Bar Buzz 9 Day, Debbie  
E Denmark WI Circle Tap Dukes 10 36-10 Goodall, Joel 4-0 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 4 Nelson, Chris   39 Doxeter, Justin 0-1 Au Sable Forks NY Au Sable 0 Oshawa ON Oshwa Rebels 13 McNaughton, Steve  
12 Denver CO DD's 18 1-0 Walker, Ed 1-0 Pueblo CO CDI Auto 5 Jiron, Leon   64 Doyle, Johnny 0-1 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 7 O'Reilly, Johnny   
12 Denver CO DD's 2 1-1 Walker, Ed 1-1 Pueblo CO Bandits 6 Terkelsen, Valdimir   L-5 Doyle, Johnny 1-0 Bay Roberts NFLD Coors Light 9 St. John's NFLD MJR Masonary 4 Janes, Adam  
12 Denver CO DD's 14 2-1 Walker, Ed 2-1 Pueblo CO CDI Auto 4 Jiron, Leon   L-5 Doyle, Johnny 2-0 Bay Roberts NFLD Coors Light 11 St. John's NFLD CBS Storm 4 McDonald, Tyler  
12 Denver CO DD's 3 2-2 Freed, Kelly  0-1 Pueblo CO Bandits 4 Terkelsen, Valdimir   L-5 Doyle, Johnny 2-1 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 St. John's NFLD CBC Junior Canadians 7 Healey, Eric  
11 Des Moines IA McCuen's Pub/ Palazzos  5 1-0 Johnson, Josh 1-0 Aurora IL Dolan & Murphy  Shamrocks 0 Jetmar, Ales   L-5 Doyle, Johnny 2-2 Bay Roberts NFLD Coors Light 3 St. John's NFLD Power Conditioning Inc. 7 Power, Simon  
11 Des Moines IA McCuen's Pub/ Palazzos  5 2-0 Gollan, Karl 1-0 Walcott IA Walcott Merchants 0 Arp, David   L-5 Doyle, Johnny 2-3 Bay Roberts NFLD Coors Light 2 St. John's NFLD Midget Selects 8 Healey, Eric  
11 Des Moines IA McCuen's Pub/ Palazzos  7 3-0 Johnson, Josh 2-0 Walcott IA Lamp Liter 1 Beadle, Paul   L-5 Doyle, Johnny 3-3 Bay Roberts NFLD Coors Light 4 St. John's NFLD MJR Masonary 3 Preston, Murry  
11 Des Moines IA McCuen's Pub/ Palazzos  11 4-0 Johnson, Josh 3-0 Topeka KS Topeka Toros 3 Watts, Ben   L-5 Doyle, Johnny 4-3 Bay Roberts NFLD Coors Light 9 St. John's NFLD Power Conditioning Inc. 3 McGrath, Shayne  
11 Des Moines IA McCuen's Pub/ Palazzos  5 5-0 Johnson, Josh 4-0 Bloomington IL Bloomington Styx 1 Hunhoff, B.J.   L-5 Doyle, Johnny 5-3 Bay Roberts NFLD Coors Light 7 St. John's NFLD Goulds 0 Whelen, Joel  
71 Des Moines IA Metros-60 8 1-0 Hutchinson, Russ 1-0 Rock Island IL Pints-60 1 Carillo, Hank   L-5 Doyle, Johnny 6-3 Bay Roberts NFLD Coors Light 5 St. John's NFLD Goulds 3 Whelen, Joel  
71 Des Moines IA Metros-60 2 2-0 Hutchinson, Russ 2-0 Coldwater MI Porter Seed-60 0 Newland, Gary   L-5 Doyle, Johnny 6-4 St. John's NFLD MJR Masonary 2 St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 3 O'Reilly, Johnny  
71 Des Moines IA Metros-60 12 3-0 Clark, Mike 1-0 AL- Southern 60's 5 Ford, Chuck   L-5 Doyle, Johnny 7-4 Bay Roberts NFLD Coors Light 8 St. John's NFLD Goulds 6 Whelen, Joel  
71 Des Moines IA Metros-60 1 3-1 Hutchinson, Russ 2-1 Champaign IL Nohren Farms-60 9 Snow, Chuck   L-5 Doyle, Johnny 7-5 Bay Roberts NFLD Coors Light 5 St. John's NFLD Goulds 6 Dalton, Daniel  
42 Dominican Chicago International Warriors 9 1-0 Schweyer, Rob 1-0 Appleton WI The Bar on the Avenue Buzz 2 Gonzalez, Martin   L-5 Doyle, Johnny 7-6 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 5 O'Reilly, Johnny  
42 Dominican Chicago International Warriors 0 1-1 Mejias, Jose 0-1 Clifton Park NY New York Gremlins 7 Holoien, Dean   L-5 Doyle, Johnny 7-7 Bay Roberts NFLD Coors Light 0 St. John's NFLD Lafontaine Club Molson 3 O'Reilly, Johnny  
42 Dominican Chicago International Warriors 0 1-2 Schweyer, Rob 1-1 Scarborough ON Scarborough Force 2 Montero, Max   L-6 Doyle, Johnny 7-8 St. John's NFLD The Bigs 7 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 6 Marshall, Doug  
42 Dominican Chicago International Warriors 0 1-3 Lost by Forfiet NA Six Nations ON Hill United Chiefs 3 Won by Forfiet   L-6 Doyle, Johnny 8-9 St. John's NFLD The Bigs 12 St. John's NFLD Kelly's Pub Junior Canadians 4 Whelan, Joel  
13 Domville ON Domville Aces Juniors 7 1-0 McIntyre, Matt 1-0 Easton ON Eastons Corners 5 Lowe, Will   40 Drage, Eruera 1-0 New Zealand Junior National Team 6 Singapore Junior National Team 2 Chew, Marcus  
13 Domville ON Domville Aces Juniors 0 1-1 Severson, Luke 0-1 Nappanee ON Napanee Juniors 5 Scott, Braden   58 Drahota, Jeff 0-1 Omaha NE Oscar's 6 Sun Valley CA Rude Pac 8 Zupp, Dan  
13 Domville ON Domville Aces Juniors 0 1-2 McIntyre, Matt 1-1 Ottawa ON Broker 4 Tickets 9 Putnam, Andrew   34 Duenas, Adam 0-1 Santa Cecilia MX 3 Bakersfield CA California A's 9 Mayson, Derek  
28 Domville ON Domville Aces Juniors 6 2-2 Severson, Luke 1-0 Caledonia ON Caledonia Royals 3 Wardell, Kent   3 Duncan, Tyson 0-1 Western Australia 0 ACT 5 Kirkpatrick, Andrew  
28 Domville ON Domville Aces Juniors 2 2-3 Severson, Luke 1-1 Tavistock ON Tavistock Athletics  5 Deweerd, Jesse   3 Duncan, Tyson 0-2 Western Australia 1 Victoria 10 Goodall, Joel  
28 Domville ON Domville Aces Juniors 6 3-3 Reikwald, Adam 1-0 Vasey ON Juniors 3 Balkwill, Joey   3 Duncan, Tyson 0-3 Western Australia 3 Queensland 5 Kronk, Marshall  
28 Domville ON Domville Aces Juniors 4 3-4 Severson, Luke 1-2 Newbury ON Juniors 7 Degraw, Taylor   3 Duncan, Tyson 0-4 Western Australia 1 New South Wales 3 Peters, Harrison  
48 Domville ON Domville Aces Juniors 6 4-4 Severson, Luke 0-1 Ottawa ON Broker 4 Tickets 8 McNaughton, Steve   1 Dyck, Dewey 1-0 Diamond Kings Fastpitch 3 Oklahoma City OK Super Chiefs 2 Beets, David  
48 Domville ON Domville Aces Juniors 0 4-5 Severson, Luke 0-2 Elkland PA Thunderbelly's 9 Porter, Brad   39 Dyke, Dewey 1-1 Forestport NY Scooters 3 Stittsville ON Stittsville 56ers 4 Featherstone, Darren  
48 Domville ON Domville Aces Juniors 9 5-5 Severson, Luke 1-1 Nepean ON Trend/ Arlinton 6 Lowe, Will   39 Dyke, Dewey 2-1 Forestport NY Scooters 7 Au Sable Forks NY Au Sable 0 Evans, Ryan  
48 Domville ON Domville Aces Juniors 5 5-6 Reuckwald, Adam 0-1 Quebec Juniors 10 Villenuve, Marc-Andre   58 Dziengel, Andrew 0-1 MN- Pub 500 6 MO- Big M Marina 9 Doke, Jay  
39 Donnacona QE Donnacona Blue Sox 6 1-0 LeClair, Francis 1-0 Forestport NY Scooters 3 Faulk, Steve   22 Eby, Ben 1-0 New Dundee ON New Dundee Juniors 7 Alvinston ON Alvinston Junior Indians 6 Pavey, Travis  
39 Donnacona QE Donnacona Blue Sox 2 2-0 LeClair, Francis 2-0 Stittsville ON Stittsville 56ers 1 Konkle, Dan   22 Eby, Ben 1-1 New Dundee ON New Dundee Juniors 1 St. Mary's ON St  Mary's Steelworkers 9 DeGroot, Steve  
39 Donnacona QE Donnacona Blue Sox 0 2-1 LeClair, Francis 2-1 Oshawa ON Oshwa Rebels 8 McNaughton, Steve   58 Eckman, Richard 1-0 IN- Diamond Dawgs 8 Marquette MI Marquete Fence 0 Smith, Chuck  
8 Downtown Tavern 1 0-1 Gwizdela, Jon 0-1 Bedford PA Bedford Rays 8 Skidowski, Rick   58 Eckman, Richard 2-0 IN- Diamond Dawgs 11 Petosky MI Northern Michigan Fastpitch 3 Witt, Adam  
8 Downtown Tavern 8 1-1 Gwizdela, Jon 1-1 Sea Dogs 7 Pruzinsky, ?   58 Eckman, Richard 2-1 IN- Diamond Dawgs 10 Kenosha WI Earl's Club 11 Kosh, Jeff  
8 Downtown Tavern 0 1-2 Gwizdela, Jon 1-2 Montvale NJ New York/ New Jersey Globes 8 Enoka, Thomas   40 Edward, Lee 0-1 Singapore Junior National Team 1 Japan Junior National Team 33 Okazaki, Kento  
58 Duluth MN Duluth Fastpitch 4 0-1 Steadman, Devin 0-1 Grand Rapids MI Priority Mortgage 6 Vander Ark, Darrin   40 Edward, Lee 0-2 Singapore Junior National Team 1 Czech Republic Junior National Team 9 Holobradek, Michal  
58 Duluth MN Duluth Fastpitch 7 0-2 Klosowski, Brett 0-1 St. Charles MO The Tribe 13 Jenkins, Ryan   40 Edward, Lee 0-3 Singapore Junior National Team 1 Canada Junior Nationl Team 11 Wardrop, Matthew  
58 Duluth MN Duluth Fastpitch 3 0-3 Mohar, Mark 0-1 Omaha NE Roca Tavern 6 Lloyd, James   20 Edwards, ? 0-1 Santa Barbera CA Clydesdales 0 Pala CA Pala Braves 4 Goss, Lamar  
E Dunkirk NY First Ward Falcons 0 0-1 NA NA Toronto ON Batmen 3 Keeshig, Caleb   44 Edwards, Brian 0-1 Homer MI Homer Aces 0 St. Joseph MI Twin City Gray Sox 8 Winkworth, Todd  
60 DVH Amstelveen (NED) 10 1-0 Folkard, Adam 1-0 Squirrils (BEL) 0 Van Aarsen, Kristof   44 Edwards, Brian 0-2 Homer MI Homer Aces 3 Merrill MI Mayan Agency 4 Buckley, J  
60 DVH Amstelveen (NED) 19 2-0 Visser, Jeffry 1-0 Span (CRO) 0 Borovka, Jan L   44 Edwards, Brian 0-3 Homer MI Homer Aces 0 Sebringville ON Sebringville Sting 7 Fink, Chad  
60 DVH Amstelveen (NED) 7 3-0 Folkard, Adam 2-0 Havlickuv Brod (CZE) 0 Gibson, Campbell   58 Edwards, Brian 0-4 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 12 ILL- The Stock 14 Davis, Bill  
60 DVH Amstelveen (NED) 10 4-0 Visser, Jeffry 2-0 Magos (ESP) 0 Zarelli, Carlos   58 Edwards, Brian 1-4 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 10 Morelli MN Morelli's Fastpitch 5 Waldvogel, Brian  
60 DVH Amstelveen (NED) 2 4-1 Folkard, Adam 2-1 Horsholm DEN Hurricanes  3 Terkelsen, Valdemar   59 Edwards, Brian 1-5 Bowen IL Junior Fastpitch 0 Waseda University (Maroon), Japan 12 Matsuki, Toshihiro  
60 DVH Amstelveen (NED) 7 5-1 Visser, Jeffry 3-0 Chicaboo's Stabroek (BEL) 0 Mulder, Jergen   1 Edwards, Terrance 0-1 Team Invadors- Jamaica 0 West St. Paul MN Minnesota Angels 19 Sawyer, Lyle  
60 DVH Amstelveen (NED) 14 6-1 Folkard, Adam 3-1 Brasschaat (BEL) 0 Van Opstal, Diego   53 Efftink, Clayton 0-1 Kelso MO Kelso Fast Pitch 0 Summerside PEI Summerside Chrysler Dodge Eagles 7 Hardy, Mitchell  
60 DVH Amstelveen (NED) 3 7-1 Folkard, Adam 4-1 Horsholm DEN Hurricanes  1 Manley, Jeremy    L-4 Eidt, Matt 1-0 Sebringville ON Sebringville Sting 12 Elmira ON Erb Electric Expos 6 Halstead, Casey  
60 DVH Amstelveen (NED) 4 8-1 Folkard, Adam 5-1 Horsholm (Den) Hurricanes 0 Holmberg, Martin   52 Einhorn, Jason 0-1 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 3 Boise ID Boise Riverdogs 12 Alder, Shane  
62 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 6 1-0 Fitzgerald, Wayne 1-0 Cambridge ON Rusty Jiggers 2 Dorrington, Glenn   71 Eligio, Enrique 0-1 AL- Southern 60's 0 Minneapolis MN Anytime Fitness-60 9 Heller, Lou  
62 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 11 2-0 Bernard, Robert 1-0 Charlottetown PEI Coors Light Masters 7 Gormley, Kenny   21 Elliott, Craig 0-1 Mitchell ON Mitchell Mets 1 Elmira ON Erb Electric Expos 8 Martin, Dan  
62 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 1 2-1 Timmons, George 0-1 Cambridge ON Rusty Jiggers 9 Woolridge, Tracey   L-4 Elloitt, Craig 0-2 Mitchell ON Mets 0 Kitchener ON Kitchener Cubs 7 French, Ryan  
62 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 4 3-1 Bernard, Robert 2-0 Charlottetown PEI Coors Light Masters 3 Bishop, Mike   L-4 Elloitt, Craig 0-3 Mitchell ON Mets 1 Sebringville ON Sebringville Sting 8 Brookshaw, Scott  
62 East Hants NS Chant Funeral Home Cardinals 1 3-2 Fitzgerald, Wayne 1-1 Cambridge ON Rusty Jiggers 8 Woolridge, Tracey   L-4 Elloitt, Craig 0-4 Mitchell ON Mets 3 Elmira ON Erb Electric Expos 13 Martin, Dan  
35 East Hants NS Mastodons 1 0-1 Schofield, Justin 0-1 Clifton Park NY New York Gremlins 6 Holoien, Dean   L-4 Elloitt, Craig 0-5 Mitchell ON Mets 3 Harriston ON Wellington Sox 7 Ross, Mel  
35 East Hants NS Mastodons 5 1-1 Schofield, Justin 1-1 Napanee ON Napanee Merchants Express 2 Lockridge, Josh   L-4 Elloitt, Craig 0-6 Mitchell ON Mets 3 Ariss ON Ponsonby Sting 8 Moore, Adam  
35 East Hants NS Mastodons 9 2-1 Schofield, Justin 2-1 Ottawa ON Ottawa Brokers 4 Tickets 1 Graham, Joran   25 Engle, Rick 0-1 Midland MI Explorer Legends 5 USA Junior National Team 10 Hopkins, Collin   
35 East Hants NS Mastodons 1 2-2 Schofield, Justin 2-2 Equipe Quebec Senior 4 Skelton, Andrew   25 Engle, Rick 0-2 Midland MI Explorer Legends 3 Petrosky MI Northern Michigan Fastpitch 4 Wright, Matt  
61 East Hants NS Mastodons 3 3-2 Schofield, Justin 1-0 Sooke BC Sooke Loggers 1 Barkman, Tyson   25 Engle, Rick 0-3 Midland MI Explorer Legends L Reece MI Reece A's W Spiekerman, Mike  
61 East Hants NS Mastodons 3 3-3 Frame, Randy 0-1 St. John's NFLD 3 Cheers Pub 8 Hill, Jason   55 Engle, Rick 0-4 Midland MI Explorers Legends 1 Toronto ON Toronto Gators 12 Zack, Darren  
61 East Hants NS Mastodons 2 3-4 Frame, Randy 0-2 Quebec Equipe Seniors  9 Schweyer, Rob   47 Enoka, Thomas 0-1 Toronto ON Toronto Gators 0 Six Nations ON Hill United Chiefs 4 Folkard, Adam  
61 East Hants NS Mastodons 6 4-4 Schofield, Justin 2-0 St. John's NFLD Kelly's Pub 2 Greene, Robbie   1 Escobedo, Eduardo 1-0 Sopotocientos de Venzuela- Venezuela 10 Farah SBC 3 Romero, Yoangle  
61 East Hants NS Mastodons 6 4-5 Wager, Scott 0-1 Charlottetown PEI Gahan House Bud Light Fawcettes 8 Skelton, Andy   53 Escobedo, Eduardo 2-0 Houston TX Geo Per 9 Hermann MO Black Gold 4 Steinbeck, Eric  
61 East Hants NS Mastodons 3 5-5 Schofield, Justin 3-0 Saskatoon SK Diamondbacks 2 McCullough, Devon   53 Escobedo, Eduardo 2-1 Houston TX Geo Per 2 Portland OR Portland Brewers 5 Johnson, Josh  
61 East Hants NS Mastodons 9 6-5 Schofield, Justin 4-0 Sooke BC Sooke Loggers 0 Barkman, Tyson   63 Escobedo, Eduardo 3-1 Bedford PA Bedford Rays 4 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 3 Barber, Andy  
61 East Hants NS Mastodons 0 6-6 Schofield, Justin 4-1 St. John's NFLD Kelly's Pub 1 Greene, Robbie   63 Escobedo, Eduardo 3-2 Bedford PA Bedford Rays 1 USA Futures 5 Kelly, Tyler  
13 Easton ON Eastons Corners 5 0-1 Lowe, Will 0-1 Domville ON Domville Aces Juniors 7 McIntyre, Matt   63 Escobedo, Eduardo 3-3 Bedford PA Bedford Rays L Harrisburg PA Pennsylvania Power W Hoffman, Doug  
13 Easton ON Eastons Corners 0 0-2 Lowe, Will 0-2 Nappanee ON Napanee Juniors 3 Sands, Brandon   1 Escorcia, Gustav 1-0 La Universida  de Zulia 2 Los Gator de Venezuela 0 Yepez, Yiher  
13 Easton ON Eastons Corners 2 0-3 Wiggins, Andrew 0-1 Ottawa ON Broker 4 Tickets 11 Thibeault, Luc   1 Escorcia, Gustav 1-1 La Universida  de Zulia 2 Equipo Aguilos de Venezuela 9 Newton, Bryan  
5 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 5 1-0 Ampe, Scott 1-0 Marshall MI Lightning 4 Kelly, Sean   1 Escorcia, Josh 0-1 La Universida  de Zulia 2 Farah SBC 4 Vargas, Pedro  
5 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 2 1-1 Heath, Greg 0-1 Coldwater MI Crouch Electric 9 Gwizdala, Jon   1 Escublau, Edwardo 1-0 Sopotocientos de Venzuela- Venezuela 9 Almera Sports 0 NA  
5 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 0 1-2 Wright, Matt 0-1 Marshall MI Lightning 7 Kelly, Sean   53 Ethier, Trevor 1-0 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 4 Kenosha WI Willkomm Mobil 2 Kuhlmeier, Pat  
58 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 6 2-2 Heath, Greg 1-0 Pala CA Pala Braves 4 Nejo, Joe   53 Ethier, Trevor 1-1 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 1 Portland OR Portland Brewers 2 Cose, Lee  
58 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 6 3-2 Heath, Greg 2-0 Rockford IL Hatteco Trojans 4 Sardina, Dan   53 Ethier, Trevor 2-1 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 8 Winterset IA Winterset A's 1 Haldane, Richard  
58 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 6 4-2 Wright, Matt 1-0 Ackley IA Grumpy's Bar 4 Bahr, Scott   53 Ethier, Trevor 2-2 Balcarres SK Maple Valley Farm Equip. Bronx 1 Topeka KS Topeka Toros 6 Ucero, Carlos  
58 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 4 4-3 Wright, Matt 1-1 Omaha NE Oscar's 6 Reetink, Carl   61 Ethier, Trevor 2-3 Saskatoon SK Diamondbacks 4 Sooke BC Sooke Loggers 5 Barkman, Tyson  
58 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 9 5-3 Heath, Greg 3-0 Grand Rapids MI Priority Mortgage 3 Peibenga, Benjamin   E Ethier, Trevor 2-4 Saskatoon SK Diamondbacks 5 New Zealand Black Sox 7 Manley, Regan  
58 Eaton Rapids MI Wrightway Tree Service 6 5-4 Heath, Greg 3-1 Sun Valley CA Rude Pac 7 Sargent, Josh   39 Evans, Ryan 0-1 Au Sable Forks NY Au Sable 0 Forestport NY Scooters 7 Dyke, Dewey  
23 Effingham IL Donnewald Budweiser 1 0-1 Kreke, Josh 0-1 Kelso IL Kelso Fastpitch 5 Jansen, Tom   L-6 Exekiel, Blair 1-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 9 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 3 Walsh, Colin  
23 Effingham IL Donnewald Budweiser 7 1-1 Westendorf, Nate 1-0 Teutopolis IL Bushue Brothers Tree Sevice 2 Kreke, Tony   L-6 Exekiel, Blair 2-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 7 St. John's NFLD Kelly's Pub Junior Canadians 0 Murphy, Colby  
23 Effingham IL Donnewald Budweiser 10 2-1 Westendorf, Nate 2-0 Springfield IL Franny's Ole Irish Pub 6 Waterhouse, Jordan   L-6 Exekiel, Blair 3-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 13 St. John's NFLD Kelly's Pub Junior Canadians 1 Murphy, Colby  
23 Effingham IL Donnewald Budweiser 0 2-2 Westendorf, Nate 2-1 Villa Grove IL Central Illinois Knights 12 DeLeon, Jose   L-6 Exekiel, Blair 4-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 13 St. John's NFLD Kelly's Pub Junior Canadians 0 Whelan, Joel  
52 El Paso TX Rio Grande Alliance 4 0-1 Sardina, Dan 0-1 Frankenmuth MI Tiffanys  8 Loachridge, Pete   L-6 Exekiel, Blair 5-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 9 St. John's NFLD 3 Cheers Pub Bud Light 3 Walsh, Colin  
52 El Paso TX Rio Grande Alliance 1 0-2 Parker, Dave 0-1 Kansas City KS Kansas City Indios 8 Garcia, Dominic   75 Ezekiel, Blair 6-0 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 14 St. John's NFLD Kelly's Pub Molson Bulldogs 14 Greene, Rob  
52 El Paso TX Rio Grande Alliance 2 0-3 Sardina, Dan 0-2 Ft. Collins CO Colorado Knights 4 Bowers, Mike   1 Ezekiel, Brad 1-0 Six Nations ON Hill United Chiefs 8 Minneapolis MN Team Minnesota 1 Barkman, Tyson  
5 Elkhart IN Duncan Outlaws 1 0-0-1 Gray, Josh 0-0-1 Battle Creek MI Dark Horse Brewing Thunder 1 Kelly, Tyler   1 Farion, Jeff 1-0 Six Nations ON Hill United Chiefs 13 Team Invadors- Jamaica 0 Denson, Alex  
5 Elkhart IN Duncan Outlaws 12 1-0-1 Bender, Lane 1-0 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 8 Lach, Zach   1 Farion, Jeff 2-0 Six Nations ON Hill United Chiefs 7 Bama/Broadway Fast Pitch 0 Noftall, Mike  
5 Elkhart IN Duncan Outlaws 6 1-1-1 Gray, Josh 0-1-1 Benton Harbor MI Smalltown Fastpitch 10 Lach, Zach   9 Farion, Jeff 3-0 Richmond BC South Hill Giants 15 Kelowna BC Kelowna Rangers 6 Strang, Darren  
6 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  1 1-0 Johnson, Josh 1-0 Staten Island NY  ny Swashbucklers  0 McCullough, Deven   9 Farion, Jeff 4-0 Richmond BC South Hill Giants 4 Sooke BC Sooke Loggers 2 Lieph, Scott  
6 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  1 2-0 Johnson, Josh 2-0 Bedford PA Bedford Rays 0 Skidowski, Rick   9 Farion, Jeff 5-0 Richmond BC South Hill Giants 7 Vancouver BC Westbank Cardinals 6 Pidcock, Craig  
6 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  4 2-1 Sherman, Bill 1-1 Lancaster PA Riverside 7 Smoker, T   9 Farion, Jeff 5-1 Richmond BC South Hill Giants 4 Sooke BC Sooke Loggers 8 Barkman, Tyson  
6 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  4 3-1 Johnson, Josh 3-0 Washington DC Positive Brothers 3 Schweyer, Rob   9 Farion, Jeff 6-1 Richmond BC South Hill Giants 8 Invermere BC Randy's A's 4 Haldane, Richard  
15 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  1 4-1 Porter, Brad 1-1 Bedford PA Bedford Rays 4 Weiler, Duane   9 Farion, Jeff 6-2 Richmond BC South Hill Giants 5 Sooke BS Sooke Loggers 6 Lieph, Scott  
15 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  11 5-1 Hone, Garrett 1-0 Schuykill NY Schuykill Merchants 0 Gilbert, Buck   26 Farion, Jeff 7-2 Six Nation ON Hill United Chiefs 8 New Zealand Black Sox 7 Hoani, Bayley  
15 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  12 6-1 Porter, Brad 1-0 Rochester NY NY Rampage  6 Angel, ?   26 Farion, Jeff 8-2 Six Nation ON Hill United Chiefs 9 Marshall MI Great Lakes Mariners 1 McKinney, Tyron  
15 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  8 7-1 Hone, Garrett 2-0 Westerville OH Westerville Capitols  1 Van Volkenberg, Chris   26 Farion, Jeff 9-2 Six Nation ON Hill United Chiefs 12 Clifton Park NY New York Gremlins 5 Holoien, Dean  
15 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  4 8-1 Hone, Garrett 3-0 Ottawa ON Orleans Rebels 2 Barber, Jeff   30 Farion, Jeff 10-2 Six Nation ON Hill United Chiefs 9 Team Argentina Seniors  4 Montaro, Max  
19 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  1 8-2 Hone, Garrett 0-1 Harrisburg PA PA Power 4 Hoffman, Doug   30 Farion, Jeff 11-2 Six Nation ON Hill United Chiefs 8 Clifton Park NY New York Gremlins 3 Holoien, Dean  
19 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  10 9-2 Gillis, Doug 1-0 Lancaster PA Riverside  1 Rhodes, J.R.   37 Farion, Jeff 12-2 Six Nations ON Hill United Chiefs 7 Scarborough ON Scarborough Force 3 Scott, Don  
19 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  5 9-3 Sherman, Bill 0-1 Washington DC Positive Brothers 8 Williams, Pee Wee   37 Farion, Jeff 13-2 Six Nations ON Hill United Chiefs 9 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 2 Laurette, Nick  
19 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  0 9-4 Gillis, Doug 1-1 PA-Globe 10 Holoein, Dean   42 Farion, Jeff 14-2 Six Nations ON Hill United Chiefs 14 Bloomington IL Bloomington Stix 3 Farryl, Jarryd  
42 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  3 10-5 Gillis, Doug 0-1 Kitchener ON Hallman Twins 9 Koert, Paul   47 Farion, Jeff 15-2 Six Nations ON Hill United Chiefs 3 Toronto ON Toronto Gators 0 Schofield, Justin  
42 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  1 10-6 Crawford, Kyle 0-1 Harrisburg PA Pennsylvania Power 9 Gervasutti, Sebastien   61 Farion, Jeff 15-3 Saskatoon SK Diamondbacks 0 St. John's NFLD Kelly's Pub 3 Linton, Kyle  
42 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  0 10-7 Crawford, Kyle 0-2 Toronto ON Toronto Gators 8 Garrity, Greg   E Farion, Jeff 16-3 Niagara Falls ON Fury 3 St. Thomas ON Storm 1 Beecroft, Dan  
48 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  9 11-7 Hone, Garrett 1-0 Quebec Juniors 3 Villenuve, Marc-Andre   3 Farrell, Jarryd 0-1 Northern Territory 0 ACT 7 Kirkpatrick, Andrew  
48 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  9 12-7 Porter, Brad 1-0 Domville ON Domville Aces Juniors 0 Severson, Luke   3 Farrell, Jarryd 0-2 Northern Territory 0 Queensland 5 Kronk, Marshall  
48 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  2 12-8 Crawford, Kyle 0-1 Ottawa ON Broker 4 Tickets 6 Cooke, Neil   3 Farrell, Jarryd 0-3 Northern Territory 2 New South Wales 10 Peters, Harrison  
48 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  9 13-8 Hone, Garrett 2-0 Nepean ON Trend/ Arlinton 2 Terris, Steve   3 Farrell, Jarryd 0-4 Northern Territory 0 Victoria 7 Goodall, Joel  
48 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  6 14-8 Crawford, Kyle 1-1 Napannee ON Nappanee Shoeless Joes Express Juniors 2 Sands, Brandon   11 Farrell, Jarryd 1-4 Bloomington IL Stix 8 Walcott IA Lamp Liter 1 Ralfs Jr., Jerry  
48 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  0 14-9 Porter, Brad 1-1 Micksburg ON Micksburg Twins 1 Costello, Corey   11 Farrell, Jarryd 2-4 Bloomington IL Stix 9 DeKalb IL Hustlehogs 4 Lubkeman, Todd  
54 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies 2 14-10 Porter, Brad 0-1 Ariss ON Ponsonby Sting 7 Shannon, Ryan   27 Farrell, Jarryd 3-4 Bloomington IL Stix 4 Kenosha WI Dykstra Engineering 1 Lubkeman, Todd  
54 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies 6 15-10 Hone, Garrett 1-0 Ohsweken ON Ohsweken Redmen 4 Joseph, Mike   27 Farrell, Jarryd 4-4 Bloomington IL Stix 9 Fargo ND Kegel Black Knights 7 Petric, Wayne  
54 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies 6 15-11 Hone, Garrett 1-1 Marshall MI Great Lakes Mariners 9 Gibson, Campbell   27 Farrell, Jarryd 5-4 Bloomington IL Stix 10 West Fargo ND West Fargo Knights 4 Kammueller, Kevin  
56 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies 2 15--12 Gillis, Doug 0-1 Kitchener ON Diamond Jaxx 9 Buckley, Kevin   27 Farrell, Jarryd 6-4 Bloomington IL Stix 8 Fargo ND Kegel Black Knights 7 Harms, Jim  
56 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies 5 16-12 Hone, Garrett 1-0 Kitchener ON Tri City Jays 0 Geddes, Marc   33 Farrell, Jarryd 7-4 Bloomington IL Stix 5 Aurora IL Dolan & Murphy 0 Jetmar, Ales  
56 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies 2 16-13 Porter, Brad 0-1 Harriston ON Wellington Sox 4 Ross, Mel   51 Farrell, Jarryd 8-4 Bloomington IL Stix 5 Pueblo CO Bandits 4 Manlley, Regan  
63 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  9 17-13 Sherman, Bill 1-0 JA Beam House 2 Baker, Ira   51 Farrell, Jarryd 8-5 Bloomington IL Stix 0 Fargo ND Kegel Black Knights 8 Goday, Roman  
63 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  9 18-13 Crawford, Kyle 1-0 North Leeds ON Greenbush Generals 2 McNish, Shane   18 Farrell, Jayard 8-6 Walcott IA LampLiter Inn 1 Aurora IL Dolan & Murphy Shamrocks 3 Jetmar, Ales  
63 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  0 18-14 Crawford, Kyle 1-1 Team USA 8 Muizelaar, Gerald   42 Farryl, Jarryd 8-7 Bloomington IL Stix 3 Six Nations ON Hill United Chiefs 14 Farion, Jeff  
63 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  W 19-14 Crawford, Kyle 2-1 Oswego NY CPI/ Heflin L Garrity, Greg   42 Farryl, Jarryd 8-8 Bloomington IL Stix 0 Staten Island NY NY Swashbucklers 4 Peters, Harrison  
63 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  W 20-14 Crawford, Kyle 3-1 Harrisburg PA Pennsylvania Power L Hoffman, Doug   42 Farryl, Jarryd 8-9 Bloomington IL Stix 2 Denmark WI Circle Tap Dukes 6 Urbaneja, Erick  
63 Elkland PA ESA Elkland Thunderbellies  4 20-15 Crawford, Kyle 3-2 USA Futures 6 Kelly, Tyler   39 Faulk, Steve 0-1 Forestport NY Scooters 3 Donnacona QE Donnacona Blue Sox 6 LeClair, Francis  
16 Elmira ON Erb Electric Expos 6 1-0 Martin, Dan 1-0 Ottawa ON Broker 4 Tickets 5 Graham, Joran   3 Faulkner, Drew 1-0 Victoria 8 Queensland 5 Kronk, Marshall  
16 Elmira ON Erb Electric Expos 2 1-1 Martin, Dan 1-1 Niagara Falls ON Niagara Snappers 3 Rothwell, Ryan   3 Faulkner, Drew 2-0 Victoria 8 New South Wales 2 Dickinson, Nathan  
16 Elmira ON Erb Electric Expos 1 2-1 Martin, Dan 2-1 Oswego NY Cutro Professional Inspections 0 Garrity, Greg   3 Faulkner, Drew 3-0 Victoria 2 New South Wales 1 Dickinson, Nathan  
16 Elmira ON Erb Electric Expos 6 3-1 Halstead, Casey 1-0 Ottawa ON Broker 4 Tickets 5 Alkerton, Cory   1 Fawcett, Rob 0-1 Diamond Kings Fastpitch 0 Bama/Broadway Fast Pitch 7 Van Koughnett, Hughie  
16 Elmira ON Erb Electric Expos W 4-1 Martin, Dan 3-1 Niagara Falls ON Niagara Snappers L Phibbs, Andrew   1 Fawcett, Rob 1-1 Diamond Kings Fastpitch 7 Sudbury ON Sudbury Relic 2 Lory, Aoi  
16 Elmira ON Erb Electric Expos 4 4-2 Halstead, Casey 0-2 Scarborough ON Scarborough Force 0 Skelton, Andy   10 Fawcett, Rob 1-2 Innerkip ON Innerkip Expos 2 Napanee ON Napanee Express 6 Wallwork, Ian  
21 Elmira ON Erb Electric Expos 9 5-2 Halstead, Casey 1-0 Port Elgin ON Great Lakes Pirates 2 Fawcett, Rob   21 Fawcett, Rob 1-3 Port Elgin ON Great Lakes Pirates 2 Elmira ON Erb Electric Expos 9 Halstead, Casey  
21 Elmira ON Erb Electric Expos 8 6-2 Martin, Dan 1-0 Mitchell ON Mitchell Mets 1 Elliott, Craig   32 Fawcett, Rob 2-3 Alvinston ON Alviston Indians 8 Westerville OH Westerville Capitols 4 Cantrell, Mike  
21 Elmira ON Erb Electric Expos 0 6-3 Halstead, Casey 1-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 1 Crawford, Kyle   54 Fawcette, Rob 2-4 Port Elgin ON Great Lakes Pirates 1 Elmira ON Erb Electric Expos 8 Martin, Dan  
21 Elmira ON Erb Electric Expos 5 7-3 Martin, Dan 2-0 Waterdown ON Waterdown Hammer 2 Neill, Tim   73 Fawcett, Rob 2-5 Elmwood ON Elmwood Smoke 1 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 8 Hammell, Greg  
21 Elmira ON Erb Electric Expos 9 8-3 Martin, Dan 3-0 Mitchell ON Mitchell Mets 2 Pauli, Jeff   13 Featherstone, Darren 1-0 Kanata ON Kanata Storm 12 Lyn ON Lyn Lightning 0 McNish, Shane  
21 Elmira ON Erb Electric Expos 7 9-3 Halstead, Casey 2-1 Kitchener ON Kitchener Outlaws 0 Crawford, Kyle   39 Featherstone, Darren 2-0 Stittsville ON Stittsville 56ers 4 Forestport NY Scooters 3 Dyke, Dewey  
21 Elmira ON Erb Electric Expos 0 9-4 Halstead, Casey 2-2 Toronto ON Toronto Gators 3 Schofield. Justin   48 Featherstone, Darren 2-1 Kanata ON Kanata Pirates 1 Micksburg ON Micksburg Twins 5 Costello, Corey  
37 Elmira ON Erb Electric Expos 3 10-4 Martin, Dan 1-0 Kitchener ON Kitchener Outlaws 1 Crawford, Kyle   48 Featherstone, Darren 2-1-1 Kanata ON Kanata Pirates 9 Napannee ON Nappanee Shoeless Joes Express Juniors 9 Sands, Brandon  
37 Elmira ON Erb Electric Expos 2 10-5 Martin, Dan 1-1 Kitchener ON Hallman Twins 3 French, Ryan   48 Featherstone, Darren 3-1-1 Kanata ON Kanata Pirates 8 Ottawa ON Ottawa Valley A's 0 Ryan, Jim  
37 Elmira ON Erb Electric Expos 2 10-6 Halstead, Casey 0-1 Toronto ON Toronto Gators 5 Schofield, Justin   48 Featherstone, Darren 3-2-1 Kanata ON Kanata Pirates 4 Fitzroy Harbor ON West Carlton Electric 6 Barber, Andy  
37 Elmira ON Erb Electric Expos 7 11-6 Martin, Dan 2-1 Wiarton ON Wiarton Nationals 0 Jackson, Andy   54 Featherstone, Darren 3-3-1 Kanata ON Kanata Storm 2 Elmira ON Erb Electric Expos 10 Halstead, Casey  
37 Elmira ON Erb Electric Expos 5 11-7 Halstead, Casey 0-2 Scarborough ON Scarborough Force 9 Scott, Don   54 Featherstone, Darren 4-3-1 Kanata ON Kanata Storm 7 Napanee ON Napanee Merchants Express 5 Wallwork, Ian  
47 Elmira ON Erb Electric Expos 0 11-8 Martin, Dave 0-1 Six Nations ON Hill United Chiefs 5 Folkard, Adam   54 Featherstone, Darren 4-4-1 Kanata ON Kanata Storm 1 Kitchener ON Kitchener Cubs 7 Wager, Scott  
47 Elmira ON Erb Electric Expos 6 12-8 Martin, Dave 1-1 Toronto ON Batman 2 Sebastian, Ty   L-2 Featherstone, Darren 0-1 Stittsville ON Stittsville 56ers 0 Carp ON Carp 14C Victory 9 Putnam, Andrew  
47 Elmira ON Erb Electric Expos 1 12-9 Halstead, Casey 0-1 Toronto ON Toronto Gators 4 Cleary, Sean   L-2 Featherstone, Darren 0-1-1 Stittsville ON Stittsville 56ers 9 Kanata ON Kanata Pirates 9 Bulley, Derick  
47 Elmira ON Erb Electric Expos 6 13-9 Martin, Dave 2-1 Ohsweken ON Ohsweken Redmen 2 Keeshig, Caleb   L-2 Featherstone, Darren 1-1-1 Stittsville ON Stittsville 56ers 7 Carp ON Carp 14C Victory 1 Cooke, Neil  
47 Elmira ON Erb Electric Expos 2 13-10 Halstead, Casey 0-2 Six Nations ON Hill United Chiefs 9 Hardy, Mitch   L-2 Featherstone, Darren 1-2-1 Stittsville ON Stittsville 56ers 1 Ottawa ON Kars Aces 6 Alkerton, Cory  
54 Elmira ON Erb Electric Expos 10 14-10 Halstead, Casey 1-0 Kanata ON Kanata Storm 2 Featherstone, Darren   L-2 Featherstone, Darren 1-2-2 Stittsville ON Stittsville 56ers 6 Fitzroy Harbor ON West Carleton Electric 6 Barber, Jeff  
54 Elmira ON Erb Electric Expos 1 15-10 Martin, Dan 1-0 West Fargo ND West Fargo Knights 0 Kammueller. Kevin   L-2 Featherstone, Darren 2-2-2 Stittsville ON Stittsville 56ers 10 Micksburg ON Micksburg Twins 9 McIntyre, Matt  
54 Elmira ON Erb Electric Expos 1 15-11 Martin, Dan 1-1 Clifton Park NY New York Gremlins 3 Kirkpatrick, Andrew   L-2 Featherstone, Darren 2-3-2 Stittsville ON Stittsville 56ers 7 Quyon QE Quyon Combat Flyers 10 Greer, Matt  
54 Elmira ON Erb Electric Expos 8 16-11 Martin, Dan 2-1 Port Elgin ON Great Lakes Pirates 1 Fawcette, Rob   L-2 Featherstone, Darren 2-4-2 Stittsville ON Stittsville 56ers 7 Quyon QE Quyon Combat Flyers 10 Greer, Matt  
54 Elmira ON Erb Electric Expos 1 16-12 Martin, Dan 2-2 Staten Island NY NY Swashbucklers 4 McCullough, Devon   L-2 Featherstone, Darren 2-5-2 Stittsville ON Stittsville 56ers 0 Carp ON Carp 14C Victory 4 Putnam, Andrew  
L-4 Elmira ON Erb Electric Expos 9 17-12 Halstead, Casey 1-0 Ariss ON Ponsonby Sting 0 Cunningham, Dylan   L-2 Featherstone, Darren 2-6-2 Stittsville ON Stittsville 56ers 2 Carp ON Carp 14C Victory 6 Putnam, Andrew  
L-4 Elmira ON Erb Electric Expos 6 18-12 Martin, Dan 1-0 Mitchell ON Mets 2 Pauli, Jeff   L-2 Featherstone, Darren 6-11-3 Stittsville ON Stittsville 56ers 2 Carp ON Carp 14C Victory 5 Putnam, Andrew  
L-4 Elmira ON Erb Electric Expos 2 19-12 Halstead, Casey 2-0 Shakespeare ON Shakespeare Falcons 1 Follings, Fred   31 Fehrman, Brent 0-1 Cheapside ON Cheapsiede Reds 1 Cobourg ON Cobourg 50+ 6 Uhrig, Todd  
L-4 Elmira ON Erb Electric Expos 5 20-12 Martin, Dan 2-0 Kitchener ON Kitchener Outlaws 2 Hoffman, Doug   58 Feist, Justin 1-0 Fargo ND Koala's 7 MO- Big M Marina 5 Doke, Jay  
L-4 Elmira ON Erb Electric Expos 7 20-13 Halstead, Casey 2-1 Ariss ON Ponsonby Sting 10 Shannon, Ryan   40 Fernandez, Julian 1-0 Argentina Junior National Team 7 Singapore Junior National Team 0 Allen, Loh  
L-4 Elmira ON Erb Electric Expos 13 21-13 Martin, Dan 3-0 Mitchell ON Mets 3 Elloitt, Craig   40 Fernandez, Julian 2-0 Argentina Junior National Team 19 Denmark Junior National Team 0 Calov, Andreas  
L-4 Elmira ON Erb Electric Expos 4 22-13 Halstead, Casey 3-0 Milverton ON AW Millwright Chiefs 3 NA   1 Fernandez, Walker 1-0 Fundacion Bravos de Caracas 19 Oklahoma City OK Super Chiefs 3 Underwood, Jason  
L-4 Elmira ON Erb Electric Expos 3 23-13 Way, Corey 1-0 Kitchener ON Kitchener Outlaws 1 Crawford, Kyle   43 Fevereau, Rod 1-0 Waterdown ON Waterdown Hammer 40+ 10 St. Thomas ON St. Thomas Fire Storm 2 Dawdy, Jason  
L-4 Elmira ON Erb Electric Expos 2 23-14<