Friday Night
Ostrander Norsemen       12      Rice Lake Orangemen        11
WP- Daniel Chapman                LP- Tomas Kuperman
Â
Tin Cup Tornados           8       Len's Automotive            6
WP- Ethan Johnston                LP- Tim Schuhwerk
Â
Saturday     Â
9 AM
Bloomington Stix           4        Kegel Black Knights          0
WP- Harrison Peters                 LP- Brady Woods
Â
Circle Tap Dukes            7        Pueblo Bandits             0
WP- Ramon Godoy                  LP- Valdemar Terkelson
Â
11Â AM
Bloomington Stix           2        Len's Automotive           0
WP- Reilly Makea                    LP- Chad Washberger
Â
New York Gremlins         10        The Bar Buzz              0
WP- Andrew Kirkpatrick               LP Kevin Kammueller
Â
Circle Tap Dukes           12        Ostrander Norsemen      0
WP- Martin Gonzalez                 LP- B.J. Hunhoff
1 pm
Kegel Black Knights          4        Len's Automotive         0
WP- Kim Hansen                     LP- Joe Ganther
The Bar Buzz               9         Kansas City Monarchs     5
WP- Liam Twigden                   LP- Chris Heinlein
Ostrander Norsemen       9         Pueblo Bandits           7
WP- Daniel Chapman                 LP- Miguel Batista
3 PM
Bloomington Stix           6         Tin CuP Tornados         3
WP- Jeff Farion                      LP- Joel Cooley
Dolan & Murphy           7         Kansas City Monarchs     2
WP- Jared Hauraki                    LP- Tony Sparvier
Circle Tap Dukes           5          Rice Lake Orangemen     2
WP- Ramon Godoy                   LP- Tomas Kuperman
5 PM
Kegel Black Knights        2          Tin Cup Tornados         0
WP- Kim Hansen                     LP- Ethan Johnston
Dolan & Murphy          2           The Bar Buzz            1
WP- Marek Maly                      LP- Liam Twigden
Pueblo Bandits           7           Rice Lake Orangemen     0
WP- Miguel Batista                   LP- Tomas Kuperman
7 PM
New York Gremlins        8           Kansas City Monarchs     1
WP- Andrew Kirkpatrick               LP- Eder Pineda
9 PM
New York Gremlins       7           Dolan & Murphy         0
WP- Juan Potolicchio                  LP- Jared Hauraki
SUNDAY
8:30 AM
Kegel Black Knights       4           Dolan & Murphy         0
WP- Brady Woods                    Marek Maley
9 AM
Ostrander Norsemen     7           Bloomington Stix         6
WP- Daniel Chapman                 LP- Harrison Peters
10:30 AM
New York Gremlins       5           Kegel Black Knights       0
WP- Max Montero                    LP- Kin Hansen
11 AM
Circle Tap Dukes          7            Ostrander Norsemen     0
WP- Ramon Godoy                    LP- Daniel Chapman
1:00 PM
New York Gremlins        6            Circle Tap Dukes         2
WP- Andrew Kirkpatrick                LP- Roman Goday
Â
Â
Â
Â